California State University, Chico - College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشکده کسب و کار خوش آمدید

ما آماده سازی دانش آموزان به کار آماده.

دانشکده ما، کارکنان، برنامه های آکادمیک، و فعالیت های فوق تمام به دانش آموزان در حال توسعه کمک به مهارت ها، دانش، و مستعد برای موفقیت.

ما ارائه انواع برنامه های بسیار عالی، سازمان های دانشجویی، و اساتید و کارکنان. ما دانش آموزان را از این فرصت برای یادگیری مهارت ها و دانش که به جامعه خود کمک خواهد کرد آنها کار آماده می شود و همکاران مثبت است.

در اینجا شما را دانش، مهارت، پشتکار، و مقاومت را که مورد نیاز برای به دست آوردن یک حرفه ای بزرگ یاد بگیرند. پیشنهاد ما پشتیبانی عالی، دانشکده نزدیک، مربیان همکار و معلمان، و کارکنان مفید است. پس به ما بپیوندید و آن را حس کنجکاوی خود را، انرژی، و قصد آن را بهترین خود را به من بدهید. ما مشتاق به کار کردن با شما می باشد.

دانش آموزان چه را پیدا خواهد کرد در اینجا

یک برنامه برجسته کسب و کار

یکی از هفت کالج ها و منزل خود به بزرگترین عمده در محوطه دانشگاه چیکو دولت، دانشکده کسب و کار یکی از تنها 15 درصد از کل مدارس کسب و کار در سراسر جهان است که با استانداردهای اعتباربخشی بالا برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار تعیین شده توسط انجمن (AACSB بین المللی است ). ما به عنوان یک رهبر در تعالی آموزش، پژوهش عملی، و آمادگی شغلی دانشجوی شناخته شده است.

برنامه های امضا باور نکردنی

برنامه های امضا ما ایستادگی کردن از رقابت و به طور گسترده ای به عنوان برخی از بهترین شناخته شده است. آنها ارائه به دانش آموزان فرصت را به توسعه skillsets خود را شخصا و حرفه ای در حالی که از طریق رقابت محلی، منطقه ای و ملی به چالش کشیده، کار بر روی پروژه های اجتماعی، کارآموزی، پروژه های تحقیقاتی با اساتید، و بیشتر.

فارغ التحصیلان همکاری و اختصاصی

دانش آموزان ما دوست دانشکده کسب و کار، و به عنوان فارغ التحصیلان فداکاری خود را نشان می دهد از طریق حوادث مانند مدیران در محوطه دانشگاه، با خدمت در کسب و کار هیئت مشاوران ما، و تبدیل شدن به اعضای جامعه برج برای حمایت از ما و به تماس.

یک محیط آموزشی امن و حمایتی

توجه شخصی از اعضای هیات علمی، شخصی استاد راهنما، و باشگاه دانشجویی فعال اطمینان از تماس شخصی بین دانشجویان و استادان. دانشجویان بین المللی توسط یک هیات و توجهی که به ساخت خود چیکو تجربه یکی که آنها را برای یک عمر گرامی اختصاص داده شده پشتیبانی می کند.

مکان ها

چیکو

California State University, Chico - College of Business

Address
College of Business
California State University, Chico
Tehama Hall 301

95929-0081 چیکو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 530-898-6271

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited