توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

ماموریت دانشکده کسب و کار و مدیریت عمومی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو است که برای ایجاد یک جامعه یادگیری دانش آموز محور است که دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به اعضای سازنده در کسب و کار، دولت، و جامعه جهانی است. ما با ارائه برنامه های با کیفیت کارشناسی و کارشناسی ارشد که مثبت توسعه دانش آموزان به عنوان حرفه ای را تحت تاثیر قرار. ما اولویت در برتری در آموزش است که با تعهد اعضای هیئت علمی برای ادامه توسعه حرفه ای، کمک فکری و خدمات افزایش یافته است.

کمک فکری دانشکده در درجه اول یک ترکیبی از تحقیقات کاربردی و یا کمک به تمرین و یادگیری و یا تحقیقات آموزشی خواهد بود. ما در خدمت دانشجویان فرهنگی و جهانی متنوع با آماده سازی دانش آموز برای مقابله با یک تغییر و محیط های گوناگون است. از طریق خدمات اجتماعی، مشارکت و ابتکارات، کالج به عنوان یک واسطه برای تبادل دانش و تخصص بین دانشگاه، جامعه منطقه، و جهان بزرگتر است.

مشارکت جامعه با برنامه های ما در سان برناردینو و دانشگاه نخل کویر نتایج در کارآموزی و بسیاری از فرصت های یادگیری خدمات برای دانش آموزان ما. به نوبه خود، شما ممکن است در فارغ التحصیلان ما تکیه می کنند برای تبدیل شدن به کارکنان خود را، و در نهایت تیم مدیریت خود را. ما می خواهیم به همکاری با شما در توسعه نیروی کار و اقتصاد که منطقه ما را قادر می سازد برای جذب و حفظ شغل کیفیت. شاید شما تعجب آنچه شما می توانید انجام دهید. در اینجا ده چیز شما هم اکنون می توانید انجام دهید برای حمایت از ماموریت ما به عنوان یک جامعه یادگیری دانش آموز محور عبارتند از:

  • کمک به صندوق تعالی کالج
  • میزبانی یک رویداد CBPA فارغ التحصیلان شبکه در خانه و یا کسب و کار شما
  • پیوستن به اتحاد کسب و کار برای دائمی به دانشگاه، دانش آموزان خود و اعضای هیات علمی
  • بیا در محوطه دانشگاه به صحبت با یک گروه کوچک از دانش آموزان در یک جلسه کار مشاوره هفتگی
  • کمک به صندوق بورس تحصیلی دانشجو
  • داوطلب برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را با صحبت کردن در یک کلاس به عنوان "پروفسور برای یک روز"
  • مربی یک دانش آموز در یک برنامه کارآموزی 10 هفته در سازمان شما، متشکل از 150-200 ساعت تا 4 واحد از واحد دانشگاهی
  • معرفی یک "نوک پیکان اجرایی برجسته" مستحق و یا "روح کارآفرینی" مدعی
  • درخواست برای دانشکده در یک تیم دانشجویی را برای یک پروژه کلاس برای مقابله با چالش های عملی شما را در رویارویی
  • خدمت در یک هیئت مشاوره در دانشگاه، و یا کمک به توصیه و مربی یک سازمان دانشجویی در این زمینه شما

دانشجویان آینده نگر

دانشکده کسب و کار و مدیریت دولتی دانشگاه ایالتی سان برناردینو بیش از 16،000 فارغ التحصیلان تولید کرده است، بیش از 65 درصد از آنها در امپراتوری درون مرزی زندگی می کنند، در حال رشد این اقتصاد پررونق جنوب کالیفرنیا. جمعیت به سرعت در حال افزایش است، در نتیجه به فارغ التحصیلان ما فرصت کافی برای اعمال روحیه کارآفرینی خود را در زمینه هایی از قبیل کسب و کار کوچک، توزیع، شرکتهای چند ملیتی و خدمات عمومی است. ما فارغ التحصیل رهبران جامعه!

در آخرین نظرسنجی از کسب و کار و مدیریت عمومی فارغ التحصیلان، بیش از 95٪ پاسخ "بله!" که آنها ما را به یک دوست و یا فامیل با توجه به برنامه های ارائه شده در CSUSB توصیه می کنم. هر سازمان خواهد بود افتخار از چنین محبوبیت بالا. دانش آموزان آینده نگر، من از شما دعوت به بازدید از دانشگاه ما. زیباست! نگاهی به برخی از زمان برای شنیدن در مورد فرصت های خود را به همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی و برای بهبود مهارت های رهبری خود را از طریق بسیاری از سازمان های دانشجویی فعال است. اهداف خود و دید ما ممکن است به خوبی بازی همان است که آن را برای دانش آموزان 2700 در مقطع کارشناسی و 500 فارغ التحصیل کارشناسی فعلی ما است.

کیفیت را کلمه برای توصیف غلظت 17 در مقطع کارشناسی مختلف ما، MBA، و MPA، که توسط اعتبارنامه دو: AACSB (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی) و (انجمن ملی دانشکده امور عمومی و مدیریت) NASPAA.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

AACSB ما (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی) برنامه MBA معتبر از دانشکده کسب و کار و مدیریت عمومی (CBPA) در دانشگاه دولتی کالیفرنیا در سن برناردینو (CSUSB) ارائ ... [+]

AACSB ما (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی) برنامه MBA معتبر از دانشکده کسب و کار و مدیریت عمومی (CBPA) در دانشگاه دولتی کالیفرنیا در سن برناردینو (CSUSB) ارائه می دهد دانشکده با کیفیت بالا، برنامه درسی مربوطه، زمان کلاس مناسب و است که ترین برنامه معتبر مقرون به صرفه در جنوب کالیفرنیا.

آیا می دانید که دانشگاه ما یکی از بهترین در کسب و کار است. با ملی و به رسمیت شناختن جهانی، از جمله:... [-]

آمریکا San Bernardino
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 18 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی