Carlson School of Management, University of Minnesota

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ما در مدرسه Carlson از مدیریت به اشتراک گذاشتن یک تعهد به تخیل، نامزدی، و جاه طلبی. بر اساس در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت پل، قرار دارد در دانشگاه مینه سوتا، مدرسه کارلسون به یک رهبر در آموزش و پرورش کسب و کار و پژوهش است. رویکرد ما دانش آموزان به فرصت منحصر به فرد یادگیری تجربی، برنامه های آموزشی بین المللی پویا متصل است و به یک شبکه پر جنب و جوش از کسب و کار در سراسر کشور و فراتر از آن.

مدرسه کارلسون اعطا درجه برای یک برنامه کامل در مقطع کارشناسی (BSB)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، یک کارشناسی ارشد حسابداری (MACC)، کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار (MSBA)، کارشناسی ارشد کسب و کار مالیات (MBT) ، کارشناسی ارشد امور مالی (MS-امور مالی)، کارشناسی ارشد منابع انسانی و روابط صنعتی (MA-HRIR)، کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین (MS-SCM)، و یک برنامه دکتری، و همچنین ارائه یک میزبان از سطح اجرایی فرصت های آموزش مداوم.

هدف ما

افراد و سازمان های الهام بخش و قادر به ایجاد آینده ای روشن تر.

قول ما

ما یک تجربه یادگیری تغییر دنده برای هر دانش آموز ایجاد خواهد کرد. ما دانش نفوذ ایجاد می شود که اثرات آینده سازمان است. ما رهبران کارآفرینی با تخیل، صداقت، و طرز فکر جهانی مورد نیاز برای مقابله با چالش های بزرگ روبرو کسب و کار و جامعه رشد خواهد کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

تمام وقت MBA

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Minneapolis

این برنامه کارلسون مدرسه تمام وقت MBA دقیق است، دست، و جهانی است. به عنوان یکی از مدارس کسب و کار اولین بار به ارائه یادگیری تجربی به عنوان یک بخش استاندارد از برنامه درسی آن، مدرسه کارلسون به عنوان یکی در آماده کردن دانش آموزان به صورت چالش پیچیده ای از بازار جهانی امروز است. [+]

تجربه علمی

این برنامه کارلسون مدرسه تمام وقت MBA دقیق است، دست، و جهانی است. به عنوان یکی از مدارس کسب و کار اولین بار به ارائه یادگیری تجربی به عنوان یک بخش استاندارد از برنامه درسی آن، مدرسه کارلسون به عنوان یکی در آماده کردن دانش آموزان به صورت چالش پیچیده ای از بازار جهانی امروز است.

دوره های آموزشی

کاملا قابل تنظیم، برنامه درسی فشرده متشکل از 65 اعتبارات در سراسر دو سال تحصیلی.... [-]


ویدئو ها

UMN Carlson School of Management Video Tour