توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Empire State College, State University of New York ، که در سال 1971 تاسیس شد، یکی از 13 کالج هنر و علوم دانشگاهی است که توسط کمیته آموزش عالی در میانه ایالت تأیید شده است. ما به طور منحصر به فرد طراحی شده برای خدمت به بزرگسالان به دنبال مدرک کارشناسی، لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد. کالج ارائه می دهد مقرون به صرفه، SUNY درجه در محل در 35 مکان در ایالت نیویورک و خارج از کشور، و همچنین به طور کامل آنلاین.

شما چطور، وقت و جایی را که مطالعه می کنید انتخاب می کنید. هنگامی که شما دوره های در کالج امپریال ایالتی می گیرید، شما در میان 17،000 بزرگسالان بزرگسال سالانه توسط کالج خدمت می کنید.

ما پیشنهاد می دهیم:

  • هزینه تحصیلی SUNY
  • مدارک تحصیلی که می توانند برای رسیدن به اهداف تحصیلی، حرفه ای و شخصی خود را طراحی کنند
  • یک فرآیند روشن برای ارزیابی و دادن اعتبار برای یادگیری در کالج از تجربه کاری و زندگی شما
  • یک برنامه مستقل مطالعه، هدایت شده توسط مربیان برجسته SUNY است که به شما امکان می دهد تا به راحتی مطالعه کنید
  • سیاست های "قابل انتقال"
  • کتابخانه آنلاین دانشجویی و منابع آموزشی

در نظرسنجی های اخیر SUNY دانشجویان، کالج ایالتی امپراتوری به طور مداوم در رتبه رضایت دانشجو قرار گرفته است. برنامه های آموزشی آنلاین ما رهبران صنعت با بیش از 300 دوره در دسترس است.

53000 فارغ التحصیل ما افتخار دارند که درجه های آنها فعلی، مرتبط و قابل فروش است، که اغلب منجر به تبلیغات، تحصیلات جدید و تحصیلات عالی می شود.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

Empire State College, State University of New York

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برای مدیران مشتاق و مدرن حرفه ای طراحی شده است که به دنبال ارتقاء مهارت های تحلیلی، تصمیم گیری و ارتباطات خود در محیط های پیچیده سازم ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برای مدیران مشتاق و مدرن حرفه ای طراحی شده است که به دنبال ارتقاء مهارت های تحلیلی، تصمیم گیری و ارتباطات خود در محیط های پیچیده سازمانی هستند. دانش آموزان ما بالغ، بزرگسالان انگیزه به دنبال برنامه تحصیلات تکمیلی است که با تجربه و تخصص خود سازگار است. آنها نمایندگان افراد در بخش های سودآور و غیر انتفاعی هستند که می خواهند سهم قابل توجهی را در سازمان های خود و مهم تر مسئولیت های مدیریتی خود بگذارند.... [-]

آمریکا Saratoga Springs
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی