توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

مدرسه کسب و کار Howard University از زمان تاسیس آن در سال 1970 یک مدل برای آموزش عالی بوده است.

دانشکده کسب و کار Howard University همچنان با گروه های آموزشی دانشگاهی پویا، مراکز پیشگام برتری، دانشکده محترم، برنامه های برنده جایزه و بیش از 8000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، در میان برنامه های کسب و کار برتر کشور قرار دارد.

دانش آموزان و اعضای هیات علمی دانشکده کسب و کار Howard University را انتخاب می کنند؛ زیرا آموزش های جامع در کلاس درس، تجربه دنیای واقعی، سخنرانان حرفه ای از طیف وسیعی از زمینه ها، دسترسی به رهبران صنعت جهانی و تعهد به تحقیق و انتشار را فراهم می کند.

گروه ها

حسابداری

اداره حسابداری Howard University فارغ التحصیل حسابداران عمومی آمریکایی آفریقایی تبار بیشتر از هر کالج یا دانشگاه است.

امور مالی، بیمه و تجارت بین الملل

وزارت مالیه، بیمه و تجارت بین الملل، بزرگترین بخش دانشکده تجارت، دوره های آموزشی در سه رشته (مالی، تجارت بین الملل و بیمه) را ارائه می دهد.

سیستم های اطلاعاتی

سیستم های اطلاعاتی و مدیریت زنجیره تامین از برنامه درسی اصلی مدیریت کسب و کار پشتیبانی می کند و برنامه های دو درجه ای را در سطح کارشناسی و فارغ التحصیل (سیستم های اطلاعات کامپیوتری و مدیریت زنجیره تامین) ارائه می دهد.

مدیریت

رشته های مدیریتی در یک برنامه آموزشی متمرکز بر توسعه رهبری، تصمیم گیری، مدیریت منابع انسانی و مهارت های کارآفرینی غوطه ور خواهد شد.

بازار یابی

گروه بازاریابی برنامه آموزشی را برای آماده سازی دانشجویان کارشناسی خود برای جایگاه های ابتدایی در بازاریابی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود برای موقعیت های متوسط ​​و بلند در مدیریت عملکرد بازاریابی در یک سازمان ارائه می دهد.

مراکز علمی

  • مرکز پیشرفت کار
  • مرکز آموزش حسابداری
  • مرکز عالی در مدیریت زنجیره تامین
  • مرکز خدمات مالی
  • مرکز مطالعات تجاری جهانی
  • مرکز آموزش و پرورش بیمه
  • مرکز آموزش امنیت سایبری

بهترین در کلاس

برای 12 سال متوالی، نظرسنجی پرینستون، مدرسه کسب و کار Howard University در فرصت های دانشجویان اقلیت رتبه بندی کرده است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Howard University

برنامه MBA ما رهبران جهان را توسعه می دهد که برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای مشکلات بزرگ تجاری و اجتماعی تلاش می کنند. در هوارد، دانش آموزان بنیاد علمی و حرفه ای را ک ... [+]

برنامه MBA ما رهبران جهان را توسعه می دهد که برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای مشکلات بزرگ تجاری و اجتماعی تلاش می کنند. در هوارد، دانش آموزان بنیاد علمی و حرفه ای را که نیاز دارند برای کمک به کلاس اول در جامعه تجاری کسب کنند، به دست می آورند.

برنامه روزانه روزانه، آموزش عالی مدیریتی را در یک محیط پویا و فکری تحریک کننده ارائه می دهد که فارغ التحصیلان را برای ورود به اقتصاد جهانی به عنوان رهبران، برنامه ریزان و مدیران موثر آماده می کند. فارغ التحصیلان این برنامه یک دانش جامع و مهارت های تحلیلی را در طیف وسیعی از رشته های کاربردی، از طریق کلاس و دستیار کاربردی ایجاد می کنند.... [-]

آمریکا واشنگتن
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی