توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IU Southeast، شما تمام مزایای یک دانشجوی IU را می گیرید

IU Southeast به عنوان یکی از 8 دانشگاه دانشگاه ایندیانا، شما را از هیجان یک دانشگاه بزرگ دهم، درجه بسیار محترم و منابع جهانی برخوردار می کند. به علاوه شما توجه شخصی شما را برای موفقیت لازم می دانم. اساتیدتان را می شناسید و آنها را می شناسند.

تمرکز ما در IU Southeast متفاوت است. تمرکز ما بر روی شماست ما به شما کمک میکنیم تا بیش از یک مدرک را کامل کنید. ما به شما کمک میکنیم تا از انتظارات خود فراتر بروید و به پتانسیل واقعی خود برسید. شما حتی ممکن است خودتان را متعجب کنید.

فناوری هیچکس نمیتواند مطابقت کند

منابع اطلاعاتی مؤثر و امکانات مربوطه 24/7 در دسترس هر دانش آموز جنوب شرقی یو.اس. همه چیزهایی که برای کلاس های خود نیاز دارید، در نوک انگشتان شماست. نسبت 8 تا 1 دانش آموز به کامپیوتر یکی از بهترین ها در کشور است و فن آوری بی سیم گسترده دانشگاه ما اجازه می دهد تا ایمیل ها را از تقریبا هر جا در محوطه دانشگاه، هر دو در داخل و خارج، بررسی کنید.

برنامه های آموزشی نوآورانه بدون خروج از خانه

  • Informatics - عشق خود را از فن آوری با علاقه خود به کسب و کار، هنرهای زیبا، روانشناسی، عدالت کیفری، علوم رایانه و یا اطلاعات بهداشتی ترکیب کنید. ثبت نام در این برنامه درجه، فقط در این منطقه در IU Southeast موجود است.
  • دادرسی کیفری - اگر شما نمیتوانید به اندازه کافی قانون و نظم و CSI دریافت کنید، متوجه شوید که چگونه نظام عدالت کیفری واقعی در این حوزه مطالعه منحصر به فرد و محبوب کار می کند.
  • کسب و کار - دریافت پایه محکم و دانش آن طول می کشد تا جلوتر زمانی که شما انتخاب یکی از مناطق ما تمرکز است که از اقتصاد تا بازاریابی را انتخاب کنید. شما یک برنامه کاری بهتر از ما پیدا نخواهید کرد.
  • برنامه های پیش حرفه ای - اگر می خواهید یک دکتر، دندانپزشک، وکیل یا دستیار پزشک باشید، می توانید از سطح حرفه ای خود نزدیک به خانه شروع کنید.
  • آموزش و پرورش - دانش آموزان آموزش ابتدایی ما در کلاس درس های واقعی از قبل از برنامه های دیگر، در حال یادگیری در زمینه های مختلف هستند.
  • علوم زمین - آیا شما لذت بردن از مطالعه چگونه اکوسیستم های زمین اتصال و چگونه می توانید از داده ها برای حفظ محیط زیست استفاده کنید؟ در IU Southeast، شما می توانید این فرصت را برای کشف جهان در نسخه ما از این علوم طبیعی استفاده کنید.
  • افتخار برنامه - مانند یک چالش؟ سپس در این برنامه شرکت کنید که به شما اجازه خواهد داد که در یک پروژه گروهی از طراحی خود با بهترین استاد دانشگاه در محوطه دانشگاه شرکت کنید.
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Indiana University Southeast School of Business

از طریق این برنامه، متخصصان کسب و کار گستره وسیعی از دانش را افزایش می دهند، توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل بیشتر از گزینه های تجاری، و در نهایت، فرصت های خود را برای ... [+]

دانشگاه ایندیانا جنوب شرقی یک دوره کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی (MBA) را برای دانشجویانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در زمینه کسب و کار هستند فراهم می کند. از طریق این برنامه، متخصصان کسب و کار گستره وسیعی از دانش را افزایش می دهند، توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل بیشتر از گزینه های تجاری، و در نهایت، فرصت های خود را برای حرفه های چالش انگیز، مسئولیت پذیر و کارآمد در جامعه کسب و کار. اکثر دانشجویان MBA در موقعیت های حرفه ای کار می کنند و مدرک MBA را به صورت نیمه وقت دنبال می کنند. اهداف برنامه بازرگانی فارغ التحصیلی عبارتند از: افزایش گستردگی دانش حرفه ای حرفه ای، ارتقاء توانایی فرد برای تجزیه و تحلیل جایگزین های تجاری به صورت کامل و در نهایت، آن را قادر می سازد که کار حرفه ای بیشتری داشته باشد. این اهداف از طریق فعالیت های گوناگون به دست می آیند که دانش آموزان را برای پذیرش موقعیت های چالش انگیز و مسئول در جامعه کسب و کار آماده می کنند.... [-]

آمریکا New Albany
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی