Krannert Executive Education, Purdue University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل برای رسیدن به اهداف شما

تحصیلات اجرایی در دانشگاه پوردو برنامه های متناسب با اهداف فردی و نیازهای شرکت را ارائه می دهد.

  • کارشناسان حرفه ای یک مدرک کارشناسی ارشد برای آماده سازی برای اهداف پیشرفت سریع و بلند مدت را کسب می کنند.
  • متخصصان صنعت، به اندازه یک هفته در برنامه های توسعه حرفه ای ما ثبت نام، مهارت های مدیریتی را توسعه می دهند.
  • شرکت ها از برنامه های سفارشی ما بهره مند شده اند، طراحی شده اند تا نیازهای منحصر به فرد سازمان خود را برآورده کنند.

اهداف شخصی و یا شرکتی هر چه که باشد، کشف کنید که چگونه برنامه تحصیلی اجرایی Krannert می تواند به شما در دستیابی و فراتر از آنها کمک کند!

چرا Krannert

رهبران کسب و کار فردا کسانی هستند که به زبان نوآوری صحبت می کنند، که می دانند چگونه داده ها را تجزیه و تحلیل کنند، راهکارهای بازاریابی خلاقانه را اصلاح و به طور آماری توجیه کنند و حتی فناوری های جدید را به بازار عرضه کنند. اگر شما خود را به عنوان یکی از این رهبران معرفی کنید، مدرسه مدیریت Krannert جایی است که می خواهید باشد. Krannert یک درون یک دانشگاه مبتنی بر پژوهش شناخته شده جهان که دارای تاریخچه طولانی در زمینه رهبری در علوم و مهندسی است، یک برند تحلیلی و حل مشکلی آموزش کسب و کار را ارائه می دهد و یک رویکرد کارآمدانه تر و کارآمد تر برای دانش آموزان . بر خلاف هر جای دیگر، در Krannert، شما یاد خواهید گرفت چگونه یاد بگیرند که چگونه پرس و جو، تحقیق و فکر کردن به شیوه های جدید. در عین حال، شما در یک فرهنگ همکاری، اخلاق کارانه ای قرار می گیرید که مهارت های نرم افزاری رهبری را در اختیار شما قرار می دهد، چگونه می توان یک دیدگاه را توسعه و ارتباط داد، و دیپلماتیک دیگران را برای تحقق آن، تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل است Krannert. این جایی است که رهبران کسب و کار جهانی شروع به کار می کنند. نگاهی گسترده تر به تجربه Krannert داشته باشید.

برند پوردو کسب و کار

"هوستون، ما یک مشکل داریم ..." با الهام از یکی از وقایع پر سر و صدای تاریخ آمریکا، این عبارت معروف، تبدیل به کلامی "بت سیگنال" برای ذهن های تیز شده است که می تواند به سرعت به یک وضعیت فکری بسنده کند . این نیز یک تصویر کامل از این است که چرا دانش آموزان کسب و کار در مدرسه مدیریت Krannert فارغ التحصیل با مزیت قانع کننده است. Krannert به عنوان یکی از مدارس کسب و کار نخبگان کشور شناخته می شود و نزدیک به مدرسه مهندسی برتر قرار دارد و 23 آپولو و دیگر فضانوردان ناسا تولید می کنند که بیشتر از هر دانشگاه دیگری است. Krannert به طور منحصر به فرد در زمینه علم و فناوری در برابر این زمینه پروسه قدرت یادگیری از یک زوایای کمی مبتنی بر تحقیق که مهارت های تحلیلی دانش آموزان را توسعه می دهد و به طور طبیعی فارغ التحصیلان را با توانایی های حل مسئله و توانایی ذهنی و فکری هر مدرن تقاضای تجارتی روزانه روزانه.

اکوسیستم نوآوری

گام به گام خارج از نظریه و در واقع به کسب و کار. در دسترس دستان هر کلاس درس Krannert یک کارخانه ایده ی دینامیک است - دنیای واقعی، عملی R

خدمات حرفه ای فوق العاده پیچیده

مهم ترین درس های زندگی به ندرت در یک کتاب یافت می شود. برای این موضوع، زمانی که بازگشت سرمایه گذاری تحصیلی شما به کار شما می رسد، در نهایت به سر می برید، در آزمایشگاه "دست" وجود ندارد. آنها در غنی از شبکه های انسانی و ابزار بی ارزش توسعه حرفه ای مهارت های اجتماعی یافت می شوند که ارزش های برجسته ای از دانشکده مدیریت Krannert را دارند. به عنوان یک دانش آموز در Krannert، بر خلاف هر جای دیگر، شما قادر به استفاده از یک آرایه پویا از منابع حرفه ای و فرصت هایی است که از دوره های مدیریت رهبری و مربیگری یک به یک به یک شبکه فارغ التحصیل بی حد و حصر در تنوع صنعتی و کامل نمایشگاه های حرفه ای با انرژی بالا از جمله بزرگترین نمایشگاه کالج در کشور است.

منابع انسانی قابل دستیابی

یادگیری عالی باید به زمین برسد. به همین دلیل، مدرسه مدیریت Krannert به عنوان مکمل برنامه تحلیلی و مبتنی بر تحقیق مبتنی بر تحقیق، با مؤسسه ای که عمیقا از ویژگی های ارگانیک و کم فرم تر نسبت به آموزش عالی برخوردار است، عمل می کند. از لحظه ای که وقتی اولین بار در مدرسه Krannert شرکت می کنید، یک صدای زنده را می شنوید، از اینکه به شما احساس خوشحالی و حقیقتا در طول تحصیلات دانشگاهی خود راضی هستید، قدردانی می کنید. با نگاهی به گذشته، تقریبا هر فارغ التحصیل می تواند به عنوان یک نقطه عطف در سفر خود، یکی از برنامه های مربی دانش آموزان ارزشمند، تأکید بر قابلیت دسترسی دانش آموزان، مدل یادگیری همگروه، مربیگری خدمتکار حرفه ای، یا تجربه شگفت انگیزی در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی، با Purdue همواره رتبه بالا در تنوع در دانشگاه و تحصیل در خارج از کشور فرصت.

مدرسه کوچک، شبکه عظیم

این اندازه ماهی در حوضچه نیست. این چقدر تنگ است "مدرسه" است هنگامی که کالج های دیگر کسب و کار، درست یا غلط، یک فرد انعطاف پذیر تر، رقابتی تر و مبتنی بر وضعیت تحصیلی را ترویج می کنند، دانشکده مدیریت Krannert به طور غیرقانونی تیم گرا است. بله، Krannert بخشی از یک دانشگاه بزرگ دهه است و همه مزایای "بزرگ آبجکت" مرتبط با آن را شامل می شود، از جمله دسترسی به یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان که به طور چشمگیری فرصت های آموزشی و حرفه ای را افزایش می دهد. اما، در مقایسه با همتایانش، Krannert در مقیاس نسبتا کوچکتر است: حفظ احساس خانواده دانشجویی، فضای رقابتی متقابلی که بیشتر متقابلا تشویق می شود، و یک مدل کلاس درس بسیار متشکل از این است که بازتابی از شیوه ای که شرکت های موفق کسب و کار در حال حاضر در حال انجام و حل هستند چالش ها و مسائل. بنابراین، ماهی بزرگ در محوطه دانشگاه؟ شاید. اما در Krannert تعداد بسیار کمی در آن وجود دارد. در عوض، آنها بیشتر مایل به همکاری هستند.

این کسب و کار به عنوان غیر معمول است

از آنجا که برند موفق همیشه دارای مزیت دیفرانسیل است. این که آیا صحبت در مورد یک شرکت، یک محصول، یک دانشگاه یا یک دانش آموز، نام تجاری موفق دارای شخصیت است. عمق یک انگیزه یک هدف در مدرسه مدیریت Krannert، هر جنبه ای، هر نوآوری از تجربه آموزش کامل طراحی شده است، ساخته شده و در نظر دارد به اضافه کردن بافت به رشد شما به عنوان یک دانش آموز و مهمتر از همه، آینده خود را به عنوان یک حرفه ای.

Purdue Is A Growth Factor For Changers بازی

تا سال 2018:

  • # 1 مقصد دانشجویان بین المللی در رشته های STEM (وزارت امنیت داخلی ایالات متحده)
  • # 5 در میان دانشگاه های عمومی در وال استریت ژورنال رتبه بندی از 500 کالج ایالات متحده
  • # 11 در میان دانشگاه های عمومی (اخبار ایالات متحده

مکان ها