Krannert Executive Education, Purdue University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش به رسیدن به اهداف خود

آموزش و پرورش اجرایی در دانشگاه پوردو ارائه می دهد برنامه به تناسب اهداف فردی و نیازهای شرکت.

کار حرفه ای کسب MBA اجرایی برای آماده شدن برای فوری و دراز مدت به اهداف پیشرفت شغلی. متخصصان صنعت توسعه مهارت های مدیریت در کمتر از یک هفته در برنامه گواهی باز ثبت نام است. شرکت هایی از برنامه های سفارشی ما، طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد از سازمان خود بهره مند شوند. هر چه اهداف شخصی و یا شرکت خود را، کاوش چگونه یک برنامه Krannert آموزش و پرورش اجرایی می تواند کمک به شما در رسیدن و تجاوز به آنها!

چرا Krannert

رهبران کسب و کار فردا خواهد شد کسانی که زبان از نوآوری که می دانند چگونه به تجزیه و تحلیل داده ها، توسعه و آماری توجیه راه حل کسب و کار خلاق، و حتی فن آوری های جدید به بازار صحبت می کنند.

اگر شما خود را پیش بینی به عنوان یکی از این رهبران، مدرسه Krannert مدیریت است که در آن شما می خواهید به.

زنده در داخل یک، دانشگاه مبتنی بر تحقیق مشهور جهان با سابقه ای طولانی رهبری در علوم و مهندسی، Krannert ارائه می دهد یک تحلیلی، نام تجاری حل مسئله آموزش و پرورش کسب و کار و عملی بیشتر، دریافت از حد-کار انجام می شود رویکرد به دانشگاهیان .

بر خلاف هر جای دیگر، در Krannert، شما خواهید آموخت که چگونه برای یادگیری چگونه به پرس و جو و تحقیق و فکر می کنم در راه های جدید.

در حالی که همه، شما در یک، فرهنگ کار، اخلاق مشارکتی است که گویا این مهارت های نرم افزاری از رهبری را برای توسعه و برقراری ارتباط یک چشم انداز و دیپلماتیک نفوذ در دیگران به آن عملی غوطه ور است.

این که چرا Krannert است. این جایی است که رهبران کسب و کار جهانی آغاز خواهد شد.

نگاهی گسترده تر به تجربه Krannert.

پوردو نام تجاری کسب و کار

با الهام از یکی از رویدادهای تعلیق در تاریخ آمریکا "هوستون، ما یک مشکل ... دارند"، این عبارت یاد تبدیل به یک کلامی، بت سیگنال برای ذهن تیز است که می تواند انطباق و پاسخ به سرعت در یک وضعیت فکر می کنم سریع .

این یک تصویر لحظهای کامل از چرا دانش آموزان کسب و کار در Krannert دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت با یک مزیت قانع کننده را نیز.

به عنوان یکی از مدارس کسب و کار نخبگان کشور، Krannert عمل از نزدیک به یک مدرسه مهندسی برتر، تولید 23 آپولو و دیگر فضانوردان ناسا - به مراتب بیشتر از دیگر دانشگاه ها.

عامل در برابر این پس زمینه از قدرت پوردو در علم و فناوری، Krannert منحصر به فرد روش یادگیری کسب و کار از یک زاویه کمی مبتنی بر تحقیق است که توسعه مهارت های تحلیلی دانش آموزان و، به طور طبیعی، تولید فارغ التحصیلان با مدبر، فکر می کنم سریع توانایی های حل مسئله هر مدرن روزه مطالبات شرکت های تجاری است.

یک اکوسیستم نوآوری

گام خارج از تئوری و در واقع به کسب و کار. در دسترس بازو از هر کلاس درس Krannert یک ایده پویا کارخانه دنیای واقعی، عملی R & D و کسب و کار راه اندازی 'ecosystem' که ارائه می دهد یک تجربه یادگیری بی نظیر است.

اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه، این آموزش عالی / خصوصی شرکت ادغام '' است که در آن سرمایه گذاران، شرکای تولید، کارآفرینان، پژوهشگران، استادان، فارغ التحصیلان و دانشجویان درست مثل شما به طور مداوم تبدیل چرخ دنده تکامل صنعتی.

توسط انجمن، دانش آموزان Krannert دسترسی به فرصت های مبتنی بر نیازهای باور نکردنی که در آن را دریافت خواهید کرد دست در تجربه تجاری، و بهینه سازی در تنظیمات عملیاتی واقعی، آخرین فن آوری.

خدمات حرفه ای فوق العاده زرنگ و دانا

مهم ترین درس های زندگی به ندرت در یک کتاب یافت. برای آن موضوع، زمانی که بازگشت سرمایه گذاری آموزش و پرورش خود را به این کار شما در نهایت زمین می آید، آنها را در یک "دست" آزمایشگاه هم یافت نشد.

آنها در غنای شبکه انسان و ابزار گرانبها از توسعه اجتماعی-مهارت های حرفه ای که نشانه ارزش افزوده از دانشکده Krannert مدیریت یافت می شوند.

به عنوان دانشجوی Krannert، بر خلاف هر جای دیگر، شما قادر خواهید بود به اهرم یک آرایه پویا از منابع شغلی و فرصت هایی که از ترم رهبری محدوده و یک در یک مربیگری، به یک شبکه فارغ التحصیلان بینظیر در تنوع صنعت و یک تخته سنگ پر زندگی حرفه ای نمایشگاه از جمله انرژی بالا بزرگترین نمایشگاه دانشگاهی در کشور است.

منابع نزدیک "انسانی"

آموزش عالی باید به زمین باشد.

به همین دلیل، به عنوان یک مکمل به تحلیلی، برنامه درسی کسب و کار مبتنی تحقیق بیشتر آن، مدرسه Krannert مدیریت اجرا با یک MO است که عمیقا سپاسگزار از آلی بیشتر، کیفیت کمتر فرمولی انسانی آموزش و پرورش.

از لحظه ای که شما از شنیدن یک صدای زندگی می کنند زمانی که شما برای اولین بار به مدرسه Krannert درگیر، شما قدردانی از همه است که به شما احساس راحتی کنند و واقعا در سراسر تحصیل خود را پشتیبانی می کند.

نگاهی به گذشته، تقریبا هر فارغ التحصیل می توانید به یک تعامل شخصی در Krannert به عنوان یک نقطه عطف در اشاره او سفر یکی از برنامه های مربی دانش آموز ارزشمند، تاکید بر دسترسی اعضای هیات علمی، مدل یادگیری کوهورت، مربیگری حرفه ای سرویس های خستگی ناپذیر، یا شگفت انگیز تجربه قرار گرفتن در معرض جهانی، با پوردو به طور مداوم رتبه بندی بالا در تنوع در دانشگاه و تحصیل در خارج را فرصت.

مدرسه کوچک، شبکه عظیم

آن را به اندازه ماهی در تالاب است. این که چگونه تنگ «مکتب» است. زمانی که دیگر کالج کسب و کار، درست یا غلط، ترویج فردگرایانه تر، رقابتی، وضعیت محور پرنیان دانش آموز، مدرسه Krannert مدیریت هیچ واهمهای گرا تیم است.

بله، Krannert بخشی از یک دانشگاه بزرگ ده است و ارائه می دهد تمام مرتبط "بزرگ حوضچه" مزایای که با آن آمده، از جمله دسترسی به یک شبکه فارغ التحصیلان جهانی و بسیار درگیر که به طور چشمگیری افزایش فرصت های یادگیری و حرفه ای.

اما، در مقایسه با همسالان خود، Krannert به تناسب در کوچکتر حفظ یک احساس دانش آموز استادانی خانواده، یک فضای دو طرف بیشتر تشویق رقابت، و یک مدل کلاس درس بسیار مشترک است که بازتابی از راه امروز کار کسب و کار موفق عمل و حل مشکلات.

بنابراین، ماهی بزرگ در محوطه دانشگاه؟ شاید. اما تعداد بسیار کمی در Krannert سهام بسیار در که. در عوض، آنها بیشتر تمایل به موفقیت با هم هستیم.

این کسب و کار به عنوان غیر معمول است

آنجا که نام تجاری موفق همیشه دارای مزیت دیفرانسیل.

آیا صحبت کردن در مورد یک شرکت، یک محصول، یک دانشگاه یا یک دانش آموز، نام تجاری موفق دارای یک شخصیت. عمق. انگیزه. یک هدف است.

در مدرسه Krannert مدیریت، هر جنبه، هر نکات دقیق وظریف از تجربه آموزش و پرورش کل طراحی شده است، ساخته شده است و در نظر گرفته شده به اضافه کردن بافت به رشد خود را به عنوان یک دانش آموز و مهمتر از آن، آینده خود را به عنوان یک حرفه ای است.

پوردو است فاکتور رشد برای بازی تعویض

همانطور که از فوریه 2016 ...

8 سازنده از استعداد راه اندازی در میان دانشگاه های دولتی آمریکا

18 در بسیاری از فارغ التحصیلان به عنوان فورچون 500 مدیران اجرائی

91٪ میزان موفقیت تکمیلی (5 ساله به طور متوسط)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

IMM جهانی اجرایی MBA

Online & Campus Combined پاره وقت 19  March 2019 آمریکا West Lafayette

برای بیش از 20 سال، IMM برنامه اجرایی جهانی MBA به مدیران و شرکت ها کمک کرده است شرکت کنندگان موثرتر در اقتصاد بین المللی است. [+]

آماده سازی درست برای مدیریت جهانی

برای بیش از 20 سال، IMM برنامه اجرایی جهانی MBA به مدیران و شرکت ها کمک کرده است شرکت کنندگان موثرتر در اقتصاد بین المللی است. پنج برنامه کسب و کار در چهار قاره اجرا شده است، برنامه ما به لطف 10 هفته اقامت در محوطه دانشگاهی در هفت کشور مختلف ارائه می دهد.

آمار سریعکسب دو مدرک MBA: Purdue (USA) و TIAS (The Netherlands)غواصی بین المللی: 10 هفته در هفت کشور در چهار قارهزبان برنامه: 100٪ انگلیسیمیانگین تجربه حرفه ای دانش آموزان شما: 13 تا 15 سالشبکه: مدت زمان طولانی است... [-]

MBA اجرایی

Online & Campus Combined پاره وقت 19  September 2019 آمریکا Lafayette

برنامه EMBA در پوردو بیش از 30 سال است که راهکارهای آموزشی حرفه ای را برای کارکنان فراهم کرده است. این برنامه دارای بالاترین استادان و سخنرانان Krannert است که از تخصص خود مشهور هستند. این است که به طور مداوم در میان برنامه های برتر در جهان رتبه. [+]

برنامه EMBA در پوردو بیش از 30 سال است که راهکارهای آموزشی حرفه ای را برای کارکنان فراهم کرده است. این برنامه دارای بالاترین استادان و سخنرانان Krannert است که از تخصص خود مشهور هستند. این است که به طور مداوم در میان برنامه های برتر در جهان رتبه.

شما می توانید مدرک تحصیلی خود را در حالی که باقی می ماند و تمام وقت مشغول به کار است و کلاس های خود را در یک یا دو هفته فقط یک یا دو هفته کامل کنید. این فرمت است که به شما بهترین از هر دو جهان - راحتی آنلاین و قدرت آموزش پیشرفته و شبکه با حرفه ای دیگر از سراسر ایالات متحده و جهان است.... [-]


ویدئو ها

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

تماس

Purdue Krannert School of Management

آدرس Lafayette, Indiana, آمریکا
وب سایت http://www.krannert.purdue.edu/executive
تلفن +1 765-494-1554