توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کلی ارائه می دهد یک آموزش کسب و کار بالای لایه با تمرکز بر هدایت شما به سمت موفقیت واقعی خود را.

در مدرسه کلی از کسب و کار، ما در کسب و کار ایجاد حرکت حرفه ای می باشد. دانش آموزان ما دارای استعداد برای موفقیت، تواضع به رشد و سرسختی به استقامت. که روح همراه با آموزش و پرورش که فقط مکتب کلی نخبگان می توانید در فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به چالش های جدید، نتایج ارائه، برای ایجاد تغییر مثبت امکان پذیر است و برای کمک به سازمان های خود از یک روز.

ما ریشه های ما در این دوره کسب و کار برای اولین بار در کالج ایندیانا در بلومینگتون در سال 1830 ارائه شده است. کالج ایندیانا بزرگ شده به دانشگاه ایندیانا، و دانشکده بازرگانی و مالی، در سال 1920 تاسیس شده است، رشد زیادی داشته باشد مدرسه کلی از کسب و کار. ما دوره های کسب و کار در محوطه دانشگاه ایندیاناپولیس ما از سال 1916 ارائه کرده ایم، آموزش و پرورش اجرایی در سال 1952 و آموزش کسب و کار پیش در مقیاس جهانی اجرا شده است. جدول زمانی ما ویترین بیش از 100 سال از تعالی کسب و کار.

در مورد کلی

استخدام به ما بگویید آنها به دنبال دانشجویان و فارغ التحصیلان ما برای مثبت، نگرش زحمتکش خود و اعتماد به نفس خود را که از دنیای واقعی می آید، آموزش و پرورش قابل اجرا دانشکده ما ارائه در هر سطح درجه.

اعضای هیئت علمی ما خواهان، و، بهترین نتیجه را از دانش آموزان ما. دانش آموزان کلی یاد بگیرند که چگونه به درایو نتایج. این کیفیت در دانش آموزان استثنایی نرخ کار پیشنهاد ما منعکس شده است، شهرت خدمات حرفه ای ما و موقعیت جهانی ما را به عنوان یک مدرسه کسب و کار بالا.

پرچم

برو از لحظه به حرکت

لحظات از اهمیت در زندگی وجود دارد. آنها رخ می دهد در هر نقطه، در هر زمان. یک فلش از الهام بخش برای یک کسب و کار جدید، مقدمه ای بر یک مربی، فرود بزرگ لحظات محوری کار سازند که شما را تعریف کنیم. لحظات تک است که پایان زمانی که آنها به پایان و بدون آموزش و پشتیبانی مناسب، که همه آنها هستند. با کلی، این لحظات به واکنش های زنجیره ای از فرصت منفجر شود. شما فقط برای آنها آماده است. شما قادر خواهید بود به آنها حرکت به منظور هدایت خود را به سوی موفقیت واقعی خود هستید.

پرچم

ماموریت

ماموریت مدرسه کلی از کسب و کار است که برای تبدیل زندگی دانش آموزان، سازمان ها و جامعه از طریق آموزش و پرورش مدیریت و تحقیقات است. هدف ما این است که برای تولید: الف) دانش آموزانی که شهروندان جهان که تاثیر مثبتی بر سازمان خود و در جوامعی که در آن زندگی می کنند، و ب) تحقیقات که هر دو تئوری و عمل پیشرفت. ما یک رویکرد مشارکتی است که مشوق ایجاد مشارکت ارزش افزوده در میان اعضای هیئت علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان، دانشگاه های دیگر و واحد دانشگاهی در واحد، و با بخش خصوصی و نه برای سازمان های غیر انتفاعی تاکید است.

در مدرسه کلی، ما به حفظ یک سیستم از ارزش پایه در متعهد:

  • رفتار اخلاقی و صداقت
  • تعالی، حرفه ای و افتخار در تمام که ما انجام
  • ابتکار شخصی و مسؤولیت فردی
  • تعامل کامل از تمام اعضای هیات علمی و کارکنان ما بهر ماموریت مدرسه
  • نوآوری مداوم در برنامه ها و بورس تحصیلی ما
  • روح همکاری، مدنیت، احترام و رفتار همکاران در تمام زمینه
  • ارتباطات باز و صریح
  • تنوع و گوناگونی و
  • فقط و به رسمیت شناختن عادلانه برای عملکرد
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

Kelley School of Business Indiana University

کلی منچستر جهانی MBA یک فرصت منحصر به فرد برای کسب دو MBA از دو مدرسه کسب و کار برتر است و برای ایجاد ارتباطات جهانی است. شما از طریق مطالعه آنلاین و چهره به چهره، از جمل ... [+]

کسب دو مدرک از دو مدرسه کسب و کار نخبگان

کلی منچستر جهانی MBA یک فرصت منحصر به فرد برای کسب دو MBA از دو مدرسه کسب و کار برتر است و برای ایجاد ارتباطات جهانی است. شما از طریق مطالعه آنلاین و چهره به چهره، از جمله گزینه هایی برای حضور در کارگاه های آموزشی در دبی، هنگ کنگ، منچستر، سائو پائولو، شانگهای و سنگاپور، یاد خواهید گرفت.

این برنامه دوگانه MBA به طور مشترک توسط دانشکده تجارت Kelley و موسسات اتحاد مدرسه کسب و کار منچستر - ایالات متحده و بریتانیا به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان برای برنامه درسی کسب و کار نوآورانه خود را.... [-]

آمریکا بلومینگتون بریتانیا منچستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Location address
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, ایندیانا, 47405 US
Social Media
Location address
801 W. Michigan Street
Indianapolis, ایندیانا, 46202 US
Social Media