Kelley School of Business Indiana University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کلی ارائه می دهد یک آموزش کسب و کار بالای لایه با تمرکز بر هدایت شما به سمت موفقیت واقعی خود را.

در مدرسه کلی از کسب و کار، ما در کسب و کار ایجاد حرکت حرفه ای می باشد. دانش آموزان ما دارای استعداد برای موفقیت، تواضع به رشد و سرسختی به استقامت. که روح همراه با آموزش و پرورش که فقط مکتب کلی نخبگان می توانید در فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به چالش های جدید، نتایج ارائه، برای ایجاد تغییر مثبت امکان پذیر است و برای کمک به سازمان های خود از یک روز.

ما ریشه های ما در این دوره کسب و کار برای اولین بار در کالج ایندیانا در بلومینگتون در سال 1830 ارائه شده است. کالج ایندیانا بزرگ شده به دانشگاه ایندیانا، و دانشکده بازرگانی و مالی، در سال 1920 تاسیس شده است، رشد زیادی داشته باشد مدرسه کلی از کسب و کار. ما دوره های کسب و کار در محوطه دانشگاه ایندیاناپولیس ما از سال 1916 ارائه کرده ایم، آموزش و پرورش اجرایی در سال 1952 و آموزش کسب و کار پیش در مقیاس جهانی اجرا شده است. جدول زمانی ما ویترین بیش از 100 سال از تعالی کسب و کار.

در مورد کلی

استخدام به ما بگویید آنها به دنبال دانشجویان و فارغ التحصیلان ما برای مثبت، نگرش زحمتکش خود و اعتماد به نفس خود را که از دنیای واقعی می آید، آموزش و پرورش قابل اجرا دانشکده ما ارائه در هر سطح درجه.

اعضای هیئت علمی ما خواهان، و، بهترین نتیجه را از دانش آموزان ما. دانش آموزان کلی یاد بگیرند که چگونه به درایو نتایج. این کیفیت در دانش آموزان استثنایی نرخ کار پیشنهاد ما منعکس شده است، شهرت خدمات حرفه ای ما و موقعیت جهانی ما را به عنوان یک مدرسه کسب و کار بالا.

پرچم

برو از لحظه به حرکت

لحظات از اهمیت در زندگی وجود دارد. آنها رخ می دهد در هر نقطه، در هر زمان. یک فلش از الهام بخش برای یک کسب و کار جدید، مقدمه ای بر یک مربی، فرود بزرگ لحظات محوری کار سازند که شما را تعریف کنیم. لحظات تک است که پایان زمانی که آنها به پایان و بدون آموزش و پشتیبانی مناسب، که همه آنها هستند. با کلی، این لحظات به واکنش های زنجیره ای از فرصت منفجر شود. شما فقط برای آنها آماده است. شما قادر خواهید بود به آنها حرکت به منظور هدایت خود را به سوی موفقیت واقعی خود هستید.

پرچم

ماموریت

ماموریت مدرسه کلی از کسب و کار است که برای تبدیل زندگی دانش آموزان، سازمان ها و جامعه از طریق آموزش و پرورش مدیریت و تحقیقات است. هدف ما این است که برای تولید: الف) دانش آموزانی که شهروندان جهان که تاثیر مثبتی بر سازمان خود و در جوامعی که در آن زندگی می کنند، و ب) تحقیقات که هر دو تئوری و عمل پیشرفت. ما یک رویکرد مشارکتی است که مشوق ایجاد مشارکت ارزش افزوده در میان اعضای هیئت علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان، دانشگاه های دیگر و واحد دانشگاهی در واحد، و با بخش خصوصی و نه برای سازمان های غیر انتفاعی تاکید است.

در مدرسه کلی، ما به حفظ یک سیستم از ارزش پایه در متعهد:

  • رفتار اخلاقی و صداقت
  • تعالی، حرفه ای و افتخار در تمام که ما انجام
  • ابتکار شخصی و مسؤولیت فردی
  • تعامل کامل از تمام اعضای هیات علمی و کارکنان ما بهر ماموریت مدرسه
  • نوآوری مداوم در برنامه ها و بورس تحصیلی ما
  • روح همکاری، مدنیت، احترام و رفتار همکاران در تمام زمینه
  • ارتباطات باز و صریح
  • تنوع و گوناگونی و
  • فقط و به رسمیت شناختن عادلانه برای عملکرد
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA های جهانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

کلی / MBA جهانی منچستر

Online & Campus Combined پاره وقت July 2019 آمریکا Bloomington بریتانیا Manchester + {تعداد} بیشتر

به سرعت گام بازار جهانی امروز نیاز به رهبران کسب و کار به حرکت به پیچیدگی های بسیاری از فرهنگ ها با تخصص کسب و کار. به دست آوردن مهارت و مربیگری شما نیاز به یک کسب و کار منجر شود چند ملیتی در زمان فقط دو سال با برنامه های MBA جهانی کلی / منچستر. [+]

کسب و کار جهانی است. MBA خود را می تواند، TOO.

بازار جهانی امروز خواستار زرنگ و دانا کسب و کار بین المللی و چشم انداز چند فرهنگی است. جهانی MBA کلی-منچستر یکی از بهترین برنامه های آنلاین MBA در جهان با همهجانبه، چهره به چهره تدریس در انتخاب هشت مکان های جهانی ترکیبی. نتیجه یک MBA انعطاف پذیر است که واقعا یک تجربه جهانی است.

جهانی MBA کلی-منچستر به طور مشترک توسط مدرسه کلی از کسب و کار در دانشگاه ایندیانا و اتحاد منچستر مدرسه بالا رتبه بندی کسب و کار موسسات در ایالات متحده و بریتانیا تحویل شما دو گزارشها از دو مدرسه بالا کسب و به دست آوردن چشم انداز جهانی لازم برای تبدیل شدن به یک کسب و کار رهبر بدون ایجاد وقفه در کار خود را چند ملیتی.... [-]


ویدئو ها

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

تماس
آدرس محل سکونت
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indiana, 47405 US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indiana, 46202 US
رسانه های اجتماعی