Marconi International University - Miami

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی مارکونی از دانشگاه های نوآورانه دارای مجوز از است فلوریدا وزارت آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و پرورش برای مستقل CIE.

ماموریت MIU است برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان بین المللی و داخلی، ارائه آنها فرصت های مختلف مطالعه در مقطع کارشناسی و دوره های کارشناسی ارشد، برنامه ریزی انعطاف پذیر، ثبت نام مداوم، کلاس های آنلاین، آزمایشگاه مجازی و شبیه سازی.

5K

دانشگاه در تحقیقات قابل توجه و نوآوری مطابق با تغییرات اجتماعی و پیشرفت مشغول اند، ترویج استفاده از روش یادگیری نوآورانه با ادغام راه حل های پیشرفته تکنولوژیکی با فعالیت های سنتی مانند سخنرانی، کارگاه ها و سمینارها. تعهد به تعالی و کیفیت الهام بخش برنامه های ما است که دانش آموزان را به صورت تغییرات جهانی و به موفقیت استفاده از دانش علمی خود را به شرایط واقعی زندگی آماده کند.

ماموریت مارکونی است که به ارائه برنامه های درجه با کیفیت بالا نوآورانه و مقرون به صرفه و فرصت های یادگیری برای دانشجویان داخلی و بین المللی به طور یکسان، با استفاده از آخرین فن آوری ها و در پاسخ به نیازهای دانش آموزان در تعقیب خود را از تمامیت دانشگاهی، شخصی، و حرفه ای.

چرا را انتخاب کنید مارکونی بین المللی

  • مجرب بین المللی دانشکده - برنامه های ارائه شده در زبان انگلیسی و اسپانیایی - دسترسی به خدمات پشتیبانی و حرفه گرا هدایت - به طور متوسط ​​12 دانش آموز در هر کلاس با مراقبت های فردی و توجه - پشتیبانی آموزشی زبان انگلیسی و اسپانیایی از اعضای هیئت علمی و کارکنان - محیط یادگیری چند فرهنگی - دسترسی به شبکه بین المللی از اروپا و دانشگاه های بین المللی

برنامه کارآموزی MIU

هر دو دانش آموزان بین المللی و ایالات متحده می تواند اعمال شود بخشی از برنامه MARCONI کارآموزی در ایالات متحده آمریکا، آسیا و اروپا.

فرصت های حرفه ای مانند دانش ارزشمند در یک محیط بین المللی، سفر و فرهنگ در شهرستانها مانند هنگ کنگ، شانگهای، سنگاپور، رم و شهرستانها عمده ای از ایالات متحده است.

کارآموزی توسط شرکت های بالای مربوط به رشته مورد مطالعه ارائه شده است. دانش آموزان علاقه مند باید در زمان ثبت نام ارتباط برقرار صورتی که مایل به اعمال می شود و نامزدها خواهد شد توسط شرکت با توجه به معیارهای مانند توانایی های زبان، تجربه حرفه ای کار و نتایج علمی انتخاب شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی

Online Campus تمام وقت پاره وقت 18  September 2019 آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

IMBA به طور خاص برای افرادی که با اهداف بالا دست به گریبان دارند، می خواهند گام های بعدی را در مسیر شغلی خود بگشایند، تمرکز خود را بر توسعه یک حرفه ی جهانی به عنوان یک سطح تصمیم گیری استراتژیک برای پیشبرد تئوری کسب و کار و مدیریت. [+]

IMBA به طور خاص برای افرادی که با اهداف بالا دست به گریبان دارند، می خواهند گام های بعدی را در مسیر شغلی خود بگشایند، تمرکز خود را بر توسعه یک حرفه ی جهانی به عنوان یک سطح تصمیم گیری استراتژیک برای پیشبرد تئوری کسب و کار و مدیریت. دانشجویان با رعایت کلیه رشته های مالی، مدیریتی، اقتصادی، بازاریابی، عملیات و استراتژی، مهارت ها و دانش لازم را برای مدیریت بخش ها، بازارها و سازمان های کلان به دست می آورند.... [-]


ویدئو ها

Marconi International University - Miami

تماس

Marconi International University

آدرس 111 NE 1st Street, 6th Floor
FL 33132 Miami, Florida, آمریکا
وب سایت http://www.marconiinternationaluniversity.edu/en/
تلفن +1 305-266-7678