توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بازرگانی شایستگی در سال 2012 به عنوان مدرسه فارغ التحصیل از کیفیت کسب و کار تاسیس شد MBA آنلاین و فارغ التحصیل مدارک کسب و کار.

شایستگی نوع جدیدی از مدرسه کسب و کار برای دانش آموز مدرن امروز است. از طریق پلت فرم یادگیری جهانی و سیستم های پشتیبانی آنلاین ما، ما دسترسی واقعا مقرون به صرفه به برنامه های کسب و کار با کیفیت برای کار بزرگسالان از سراسر جهان ارائه می کنند. هدف ما بهبود دسترسی به آموزش مدیریت کیفیت و فرصت های شغلی برای رهبران کسب و کار، صاحبان و کارآفرینان است.

شایستگی دانش آموزان اعتماد به نفس، رهبران خوش بینانه و اخلاقی دارند که فراتر از مرزهای ملی هستند. شایستگی فارغ التحصیلان در تفکر انتقادی، حل مسئله، تکنولوژی و مهارت های ارائه شده ماهر هستند - صفات ضروری برای موفقیت کارآفرینی و سازمانی.

ما افتخار می کنیم که اعضای هیئت علمی ما در سطح جهانی و برنامه درسی مرتبط با آن، که دانشجویان را درگیر می کند، افتخار می کنیم هر قاره اروپا, آمریکایی ها، و آسیا. شایستگی بزرگسالان را قادر می سازد تا در هر زمان و هر کجا به آموزش با کیفیت دسترسی یابند. مدرسه در اصل آکادمی اجرایی اسکاتسدیل نامیده شد و هنوز هم از اسکاتسدیل، آریزونا کار می کند. شایستگی در زمینه تحصیلات تکمیلی و کارآفرینی کسب و کار شناخته شده است. شایستگی افتخار می کند در ارائه دقیق، آمریکایی به سبک MBA به دانشجویان جهانی که می خواهند با اصول و شیوه های کسب و کار مدرن باقی بمانند. برای سال 2016 مدرسه بازرگانی شایستگی برنامه کامل MBA آنلاین با تاریخ شروع و انعطاف پذیری مناسب را ارائه می دهد - ایده آل برای افرادی که محدود به زمان هستند و مایل به پیشرفت کار خود و یا شروع کسب و کار جدید هستند.

اعتباربخشی

دانشکده بازرگانی شایستگی دارای مجوز دولتی است و برنامه های آن را با استانداردهای اعتباربخشی شناخته شده در سطح ملی تأیید کرده است. شایستگی ارائه آموزش با کیفیت بالا با استفاده از ارزیابی های چندگانه را می دهد و با اعتبارات ملی و تخصصی مناسب کار می کند.

دانشجویان بین المللی

بیش از 80٪ از دانشجویان شایستگی از کشورهای غیر آمریکایی هستند که جامعه آموزشی متنوع و پر جنب و جوش را ایجاد می کنند. دانش آموزان بین المللی که شهروندان یا ساکنین دائمی ایالات متحده نیستند، می توانند برای پذیرش در برنامه های گواهینامه رشته MBA و فارغ التحصیل شدن پذیرفته شوند. با توجه به ماهیت آنلاین برنامه ما، مدرسه بازرگانی Merit نمی تواند اسناد I-20 را صادر کند تا دانشجویان بین المللی MBA بتوانند در مورد ویزای دانشجویی وارد ایالات متحده شوند.

با این وجود، از طریق پورتال یادگیری جهانی و اعضای برجسته برجسته، Merit فرصتی بی نظیر برای دانشجویان بین المللی MBA فراهم می آورد تا بتوانند آموزش آنلاین کسب و کار با کیفیت بالا و با کیفیت بالا را به صورت آنلاین به ارمغان بیاورد. هیچ ملزم به اقامت وجود دارد. شما می توانید هر جا که زندگی می کنید مطالعه و یاد بگیرند. انواع گزینه های پرداخت نیز وجود دارد.

میخواهید بیشتر بدانید؟ امروز امروز با نماینده شایستگی تماس بگیرید و نحوه انجام مراحل بعدی را بیابید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: