توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محیط کار در دنیای کسب و کار به سرعت در حال تغییر است، جهانی شدن و رقابتی شدن با پیشرفت های تکنولوژیکی که انقلابی در راه کسب و کار ما کرده است.

در کالج مدیریت و کسب و کار دانشگاه ملی لوئیز ما تجربه کلاس درس معمولی و واقعیت های دنیای کسب و کار را ترکیب می کنیم. اعضای هیئت علمی ما تئوری ها و مفاهیم مدیریتی را که بلافاصله به شما در کار کمک می کنند و هدف قرار دادن افراد با استعداد و سازمان های کسب و کار در فرایند یادگیری و کشف قدرتمند و با ارزش را آموزش می دهد، آموزش می دهد.

ما رهبران را تشویق می کنیم که در بازار همیشه در حال تغییر با تفکر استراتژیک در مورد حل مسائل و چالش ها در حین استفاده از فرصت ها، توسعه یابند.

تعهد ما نسبت به کارگران بالغ با مکان های متعدد و برنامه های برنامه انعطاف پذیر، هرگز قوی تر نبوده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

National-Louis University, College of Management & Business

دانشجویان MBA قادر خواهند بود از سه غلظت را انتخاب کنند: تمرکز مدیریت عمومی، تمرکز مالی و تمرکز بازار. ... [+]

برنامه MBA در دانشکده مدیریت و تجارت دانشگاه ملی لوئیس مجموعه ای متنوع از دوره های ارائه می دهد که متخصص با تجربه با مهارت های مالی / حسابداری / اقتصادی، و همچنین مهارت های عملی / مهارت های رهبری مورد نیاز برای موفقیت در پیچیدگی های روز افزون امروز تنظیمات سازمانی این دوره ها به منظور حل مسائل عملی، به جای آنهایی نظری طراحی شده اند تا دانش آموزان بتوانند دانش و مهارت جدید خود را در تنظیمات کاری خود تقریبا بلافاصله اعمال کنند. علاوه بر این، دوره ها به ترتیب به منظور تداوم و توالی موضوعات و موضوعات مشترک هستند. این تم ها و موضوعات شامل موضوعات ارتباطی، مسائل تنوع، قانون و اخلاق، و همچنین تفکر استراتژیک و مهارت های رهبری است. این برنامه برای خدمت به بزرگسالان است که در سازمان های پیچیده، عمومی و خصوصی، غیر انتفاعی و همچنین برای سودآوری کار می کنند و به آنها کمک می کند تا کارآمدتر با مدیران، همسالان و زیردستان در شناسایی، توضیح و حل اهداف و مسائل سازمانی. این برنامه MBA در مکان های انتخابی مناسب برای کار بزرگسالانی که در گروه های هم گروه قرار می گیرند که برای برنامه در کنار هم قرار می گیرند، ارائه می شود.... [-]

آمریکا Chicago
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی