توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پیفیرف اولین بار در سال 1885 درهای خود را به عنوان یک مؤسسه مأموریتی تأسیس کرد تا آموزش و پرورش را برای دانش آموزانی که فرصتی برای یادگیری رسمی داشتند، فراهم آورد. در طول سالها تغییر زیادی کرده است، اما Pfeiffer تاکید بر اصول «خدمات قبل از خود» که در آن ساخته شد.

درست است که تاریخ ما، Pfeiffer یکی از بالاترین اولویت های خود را در زمینه ی مقرون به صرفه قرار داده و با محدودیت های مالی با دانش آموزان کار می کند. بیش از 90 درصد از دانش آموزان پفی فورف نوعی از کمک مالی را دریافت می کنند.

تاکید Pfeiffer همچنان رهبری بنده است. سه حوزه که دانشگاه در پی آن رشد و پیشرفت شخصی و دانش آکادمیک برای دانش آموزان است، خدمات مسیحی، خدمات و یا آموزش های مشارکتی و توسعه برنامه های مشترک است. برنامه رهبران پانزدهمین کنفرانس Pfeiffer's Bonnner که از طریق آنها دانش آموزان تحصیلات تحصیلی را بر اساس ساعات کار اجتماعی دریافت می کنند، بزرگترین در کشور است. دانشجویان ما در سراسر پروژه های مختلف خدمات اجتماعی در طول سال شرکت می کنند، از جمله آموزش و راهنمایی در مدارس منطقه، ایجاد خانه های خانه های انسانی برای خانه های انسانی، داوطلبانه در خانه های سالمندان و ارائه خدمات به هر تعداد از سازمان های غیرانتفاعی محلی. بسیاری از دانشجویان ما نیز در سفرهای ماموریت های تعطیلات و تعطیلات بهار جایگزین می شوند که در سال جاری دانشجویان فلوریدا را به طوفان و یک سفر آینده به کوبا تبدیل کرده است.

آزمایشگاهی جدید آزمایشگاه علمی جدید، سالن اقامت جدید و یک بخش کاملی تبدیل شده به سمت جنوب دانشگاه ادامه یافته است تا محوطه دانشگاهی که قبلا دانشجویان آن را ارتقا داده است ادامه داشته باشد.

هدف Pfeiffer آموزش شهروندی است. اگر شما یک دانش آموز هستید که به دنبال یک آموزش است که به شما کمک می کند شخصا و به لحاظ علمی به شما کمک کند، Pfeiffer برای شما مناسب است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Pfeiffer University School of Graduate Studies

در نظر گرفته شده برای افراد به دنبال و یا نگه داشتن موقعیت های مدیریت که تمایل به کشت، توسعه، و یا صلاحیت برجسته مناسب در مناطق مختلف که مدیر مدرن باید داشته باشد. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یک برنامه درجه حرفه ای گرا در نظر گرفته شده برای افراد به دنبال و یا نگه داشتن موقعیت های مدیریت که تمایل به کشت، توسعه، و یا صلاحیت برجسته مناسب در مناطق مختلف که مدیر مدرن باید واجد آن است. توانایی به طور موثر مدیریت مردم، اطلاعات، منابع مالی، و تغییر بخشی از مجموعه ای از مهارت های مدیر مدرن است. دانش آموزان ما فراگیران بزرگسال می باشد. به نظر ما، آموزش و پرورش فارغ التحصیل آموزشگر بزرگسال است یک چاره اندیشی موقت نیست؛ آن است که ماموریت اصلی ما است. دانش آموزان ما در نمایندگی طیف متنوعی از زمینه های از جمله اما به کسب و کار، مهندسی، علمی، فنی، دولتی، مراقبت های بهداشتی، سرگرمی، مهمان نوازی و محدود نشده است. سازمان های آنها شامل موارد هر دو برای سود و نه برای سود، در شرکت های مختلف از کسب و کار مبتنی بر صفحه اصلی به کوچک به چند ملیتی به شرکت های بین المللی است.در مانند مد، دانشکده ما یک گروه به همان اندازه متنوع و با استعداد حرفه ای هر دو به عنوان دانشگاهیان و پزشکان آموزش دیده به عنوان است. روش آموزش از MBA، سازگار با بهترین برنامه ها در این کشور، طول می کشد استفاده از این ترکیب هیجان انگیز از دانشجویان و استادان. همراه با فرمت های سخنرانی و مطالعه گروه های کوچک، روش مورد یک جزء اصلی در فرآیند یادگیری است. فرصت برای تحصیل در کلاس درس در زمان مناسب و یا آنلاین در... [-]

آمریکا شارلوت
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی