Rady School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

ماموریت ما

دانشکده مدیریت رادی، رهبران اخلاقی و کارآفرینی را توسعه می دهد که از طریق نوآوری، همکاری و دانش تاثیر مثبتی در جهان می گذارد.

ارزش های ما

فرهنگ همکاری ما بر اساس پنج ارزش اصلی نوآوری، تاثیر، همکاری، یکپارچگی و ریسک پذیری است.

آینده ما:

در 14 سالگی، دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما بیش از 150 شرکت را برای به نفع دیگران و تأثیرگذاری بر اقتصاد نوآوری در منطقه، کشور، کشور و جهان ما به وجود آورده اند. ما همچنان به استخدام اعضای هیات علمی، جذب دانش آموزان برجسته دانشجویی، و ایجاد جو محیطی برای همکاری های نوآورانه کسب و کار و تحقیقات ادامه خواهیم داد.

Rady ارائه می دهد یک برنامه تمام وقت MBA ، دو برنامه FlexMBA برای کار حرفه ای، یک برنامه کارشناسی ارشد مالی ، یک کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار ، یک برنامه دکترا ، و همچنین دوره های کارشناسی و اجرایی. UC سان دیهو شامل 16 برنده جایزه نوبل (دانشکده سابق و فعلی) و هشت مددکار جایزه بنیاد مک آرتور است. مدرسه رادیو در ارتباط این تحقیق، توسعه و نوآوری قرار دارد - این برنامه آموزشی ما و مدل دانشگاهی ما بستگی دارد.


موسسه جهانی

مدرسه مدیریت رادیو در UC San Diego مدرسه حرفه ای در یکی از موسسات عالی رتبه در ایالات متحده برای تحصیلات عالی و تحقیقات است. دانشکده Rady که در سال 2003 تاسیس شده و در سال 2011 توسط AACSB International (Association for Advancing Colleges of Schools of Business) تأسیس شده است، تنها مدرسه کسب و کار جدیدی است که در خبرهای ایالات متحده ایجاد شده است.

UC سان دیگو به عنوان یکی از دانشگاه های برتر دنیا شناخته شده است و موفق به انجام یک دانشجوی بین المللی متنوع فرهنگی شده است. دانشکده رادیو، پذیرش فرهنگ را به عنوان ضروری برای ساخت مدرسه در بر می گیرد. تنوع برای خلاقیت، نوآوری، بینش و به ویژه فهمیدن اساسی است، که همه آنها به موزاییک کمک می کنند که مدرسه رادیوی ما را به طرز بی نظیری می سازد.

مدرسه Rady متعهد به جذب، استقبال و جذب همه جمعیت محلی و بین المللی است. جامعه سن دیگو از تحرک فکری، غنی سازی فرهنگی، تعهد اجتماعی و درک جهانی جمعیت های گوناگون به دست می آید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید MBAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

تمام وقت MBA

Campus تمام وقت 21 - 30  September 2019 آمریکا San Diego

MBA تمام وقت غرق در نوآوری است، طراحی شده برای الهام بخشیدن به دیدگاه شما در مورد آینده و به شما دانش برای انتقال ایده های بزرگ به بازار است. [+]

غوطه ور شدن در نوآوری

MBA تمام وقت طراحی شده است تا الهام بخشیدن به دیدگاه شما در مورد آینده و دانش شما برای انتقال ایده های عالی به بازار باشد. دانشآموزان تمام وقت دانشجویان مکانیک هوشمند، مشارکتی، پرشور از کسب و کار نوآوری، علاقه مند به دنیای علم و فناوری - و آماده برای راه اندازی مراحل بعدی از حرفه خود هستند.

حرفه ای متمرکز

ما در روز اول تمرکز خود را بر عهده خواهیم گرفت.

مأموریت ارتباطات حرفه ای فارغ التحصیلان، کمک به استادان حرفه ای مدیریت امور بازرگانی در توسعه، ارزیابی و اجرای تصمیمات حرفه ای است.... [-]


Part time MBA

بخشی از MBA (Rady FlexMBA)

Campus پاره وقت 24 - 30  September 2019 آمریکا San Diego

دانشجویان رادی FlexMBA کارکنان حرفه ای را با اشتیاق برای نوآوری و درایو برای ایجاد موفقیت کسب و کار. آنها ایده ها و فرصت های جدید را کشف می کنند و راه هایی برای تبدیل کسب و کار و جهان را کشف و توسعه می دهند. دانش آموزان FlexMBA در نقش های فعلی خود نقش برجسته ای ایفا می کنند و آماده اند تا مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرند و مشارکت بیشتری انجام دهند. برنامه نیمه وقت MBA، دانشجویان را قادر می سازد تا اهداف خود و سازمان های خود را برای پیشرفت تحصیلی و حرفه ای خود تعیین کنند. [+]

برنامه زمانبندی MBA (Rady FlexMBA)

دانش آموزان FlexMBA کارکنان حرفه ای را با اشتیاق به نوآوری و درایو برای ایجاد موفقیت کسب و کار. آنها ایده ها و فرصت های جدید را کشف می کنند و راه هایی برای تبدیل کسب و کار و جهان را کشف و توسعه می دهند.

دانش آموزان FlexMBA در نقش های فعلی خود نقش برجسته ای ایفا می کنند و آماده اند تا مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرند و مشارکت بیشتری انجام دهند. برنامه نیمه وقت MBA، دانشجویان را قادر می سازد تا اهداف خود و سازمان های خود را برای پیشرفت تحصیلی و حرفه ای خود تعیین کنند.... [-]


ویدئو ها

StartR - Rady School's Accelerator

تماس

Rady School of Management

آدرس Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, آمریکا
وب سایت http://www.rady.ucsd.edu/
تلفن +1 858-534-9000