Rady School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

Rady School of Management در UC سن دیگو رهبران اخلاقی و کارآفرینی ایجاد می کند که از طریق نوآوری ، همکاری و دانش تأثیر مثبتی در جهان می گذارد.

ارزش های ما

فرهنگ همکاری ما بر اساس پنج ارزش اصلی نوآوری، تاثیر، همکاری، یکپارچگی و ریسک پذیری است.

آینده ما:

از سال 2003 ، دانشجویان و فارغ التحصیلان ما بیش از 180 شرکت برای بهره مندی از دیگران و تأثیرگذاری بر اقتصاد نوآوری در منطقه ، ایالت ، کشور و جهان ما ایجاد کرده اند. ما همچنان به جذب اساتید برتر ، جذب دانش آموزان برجسته دانشجویی و ایجاد فضایی برای همکاری های خلاقانه و تحقیقاتی خواهیم پرداخت.

Rady یک برنامه MBA تمام وقت ، دو برنامه FlexMBA برای متخصصان در حال کار ، یک برنامه کارشناسی ارشد امور مالی ، کارشناسی ارشد تمام وقت و FlexWeekend در علوم تجربی کسب و کار ، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای ، یک برنامه دکترا و همچنین کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. دوره های آموزش اجرایی. سلسله مراتب UC San Diego شامل 16 برنده جایزه نوبل (اعضای هیئت علمی سابق و فعلی) و هشت گیرنده جوایز بنیاد مک آرتور است. مدرسه Rady مرکز این تحقیق ، توسعه و نوآوری است - این پایه و اساس برنامه درسی ما و الگوی دانشگاهی ما است.

موسسه جهانی

Rady School of Management در UC San Diego یک مدرسه حرفه ای در یکی از مؤسسات برتر رتبه بندی شده در ایالات متحده برای تحصیلات عالی و تحقیق است. در سال 2011 تأسیس شده و توسط AACSB International (انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی) در سال 2011 تأسیس شده است ، مدرسه Rady تنها مدرسه جدید تجاری است که در یک خبر آمریکا ایجاد شده است.

UC سان دیگو به عنوان یکی از دانشگاه های برتر دنیا شناخته شده است و موفق به انجام یک دانشجوی بین المللی متنوع فرهنگی شده است. دانشکده رادیو، پذیرش فرهنگ را به عنوان ضروری برای ساخت مدرسه در بر می گیرد. تنوع برای خلاقیت، نوآوری، بینش و به ویژه فهمیدن اساسی است، که همه آنها به موزاییک کمک می کنند که مدرسه رادیوی ما را به طرز بی نظیری می سازد.

مدرسه Rady متعهد به جذب، استقبال و جذب همه جمعیت محلی و بین المللی است. جامعه سن دیگو از تحرک فکری، غنی سازی فرهنگی، تعهد اجتماعی و درک جهانی جمعیت های گوناگون به دست می آید.

مکان ها

سن دیگو

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 858-534-9000

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها