Rady School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

Rady School of Management در UC سن دیگو رهبران اخلاقی و کارآفرینی ایجاد می کند که از طریق نوآوری ، همکاری و دانش تأثیر مثبتی در جهان می گذارد.

ارزش های ما

فرهنگ مشارکتی ما مبتنی بر پنج ارزش اصلی نوآوری ، تأثیر ، همکاری ، صداقت و ریسک پذیری است.

آینده ما

در 14 سال ، دانشجویان و فارغ التحصیلان ما بیش از 150 شرکت برای بهره مندی دیگران و تأثیر بر اقتصاد نوآوری در منطقه ، ایالت ، کشور و جهان ما ایجاد کرده اند. ما همچنان به جذب اساتید برتر ، جذب دانش آموزان برجسته دانشجویی و ایجاد فضایی برای همکاری های خلاقانه و تحقیقاتی خواهیم پرداخت.

Rady یک برنامه MBA تمام وقت ، دو برنامه FlexMBA برای متخصصان در حال کار ، یک برنامه کارشناسی ارشد امور مالی ، یک برنامه تمام وقت و FlexWeekend (با شروع 2021) کارشناسی ارشد علوم تجربی در تجارت ، کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای ، دکتری ارائه می دهد. برنامه ، و همچنین دوره های آموزش کارشناسی و اجرایی. سلسله مراتب UC سن دیگو شامل 16 برنده جایزه نوبل (دانشکده های سابق و فعلی) و هشت گیرنده جوایز بنیاد مک آرتور است. مدرسه Rady مرکز این تحقیق ، توسعه و نوآوری است - این پایه و اساس برنامه درسی ما و الگوی دانشگاهی ما است.

موسسه جهانی

Rady School of Management در UC San Diego یک مدرسه حرفه ای در یکی از موسسات برتر رتبه بندی شده در ایالات متحده برای تحصیلات عالی و تحقیق است. در سال 2011 تأسیس شده و توسط معتبر AACSB International (انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاهی) در سال 2011 تأسیس شده است ، مدرسه Rady تنها مدرسه جدید تجارت است که در 30 سال گذشته در یک گزارش و اخبار جهانی ایالات متحده ایجاد شده است. یکی از جوانترین ملتی است که تاکنون به رسمیت شناخته شده AACSB است.

UC San Diego به عنوان یکی از دانشگاه های برتر جهان شناخته شده و خوشبختانه می تواند یک کالج دانشجویی متنوع و بین المللی را به خود اختصاص دهد. مدرسه Rady شامل شمول فرهنگی است که برای پارچه این مدرسه ضروری است. تنوع برای خلاقیت ، نوآوری ، بصیرت و به ویژه در فهم ، اساسی است و همه اینها به موزاییک کمک می کند که مدرسه Rady ما را بسیار خارق العاده می کند.

مدرسه Rady متعهد است که همه جمعیت محلی و بین المللی را به خود جذب کند ، از آن استقبال کند و از آن استقبال کند. جامعه سن دیگو از تحریک فکری ، غنی سازی فرهنگی ، تعهد اجتماعی و درک جهانی از جمعیت های مختلف بهره می برد.

مکان ها

سن دیگو

Rady School of Management

Address
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 858-534-9000

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها