San Diego State University

College of Business Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

ساخت و ساز در یک سنت تعالی

برای نزدیک به 60 سال، کالج مدیریت بازرگانی در دانشگاه ایالتی سان دیگو خود را به عنوان رهبر و مبتکر در آموزش و پرورش کسب و کار ایجاد کرده است. با یک لیست قابل از فارغ التحصیلان، اعضای هیات علمی به طور گسترده ای مورد احترام و یک برنامه آموزشی زمین شکستن، کالج همچنان به آموزش رهبران با استعداد که با دانش نظری و تجربه دنیای واقعی مجهز شده است.

دانشکده مدیریت کسب و کار در تازه ترین اخبار آمریکا و گزارش جهانی بررسی به عنوان یکی از ده بهترین مدارس کسب و کار در کالیفرنیا و در میان 50 بهترین مدارس کسب و کار عمومی در ایالات متحده قرار گرفت.

SDSU است تنها برنامه MBA در منطقه سن دیگو است که در میان بهترین در کشور توسط فوربس، اخبار آمریکا و گزارش جهانی، و بلومبرگ تجارت قرار گرفت. همچنین این برنامه تنها دولت حمایت MBA در جنوب کالیفرنیا است که در میان بهترین در کشور توسط بار نظامی قرار گرفت. (رتبه بندی و تمجید) از طریق یک سری از هیئت مشاوره، برنامه نظارت و مراکز آموزشی، کالج را توسعه داده است روابط بلند مدت با جامعه کسب و کار، ارائه ما با بینش در دنیای واقعی در مهارت ها و آموزش های مورد نیاز برای فارغ التحصیلان ما برای تبدیل شدن به ارزشمند در بازار جهانی است. در زیر فهرستی از برخی از منابع ابتکاری و برنامه های ارائه شده به دانش آموزان SDSU است:

با بسیاری از دانشجویان ابراز استعداد کارآفرینی، شناخته شده ملی مرکز کارآفرینی لاوین و علاوه بر اخیر جزئی کارآفرینی ارائه شده به تمام دانشجویان دوره کارشناسی بدون در نظر گرفتن عمده بنیاد آموزشی آنها نیاز به ساخت یک شرکت موفق را فراهم می کند دانش آموزان است.
به عنوان یکی از اولین از نوع خود در ساحل غرب، ولز فارگو بازارهای مالی آزمایشگاه ارائه می دهد دانش آموزان کسب و کار و دانشکده ابزار برای پژوهش، پردازش و تحلیل داده های زمان واقعی اقتصادی و مالی.
حرفه ای فروش و مدیریت فروش تخصص با شرکت 3M در پاسخ به تقاضای جهانی افزایش برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با فروش و مهارت های مدیریت توسعه داده شد. SDSU یکی از تنها دو دانشگاه در ایالت کالیفرنیا به ارائه یک برنامه فروش تخصصی به دانشجویان است.

این منابع و برنامه نشان دهنده تنها بخش کوچکی از ارائه غنی برای دانش آموزان SDSU است.

تحقیقات برجسته، برنده جایزه هیئت علمی و تعهد ما را به کلاس های در حال توسعه و ترم طراحی شده برای دیدار با چالش های امروز جای محیط کسب و کار کالج SDSU مدیریت بازرگانی در میان مدارس کسب و کار نخبگان از سراسر جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

ورزش mba - mba در مدیریت ورزش

Campus تمام وقت 18  September 2019 آمریکا San Diego

رتبه بندی # 4 در سراسر جهان - SDSU MBA در مدیریت ورزشی دانشجویان را آماده برای رفع چالش ها و خواسته های حرفه ای در ورزش است. تاریخ شروع ژانویه 12 ماه فشرده + 6 ماه قرار دادن [+]

به عنوان یکی از 5 برترترین دوره های کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی در جهان، توسط Magazine Business 2017 انتخاب شده است.

دارایی های قوی دانشگاه ایالتی سن دیگو در انتخاب برنامه فارغ التحصیل درست برای مطالعه کسب و کار در ورزش، تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید. در زیر دلایل اصلی است که ما معتقدیم SDSU Sports MBA محل ایده آل برای پیگیری MBA در ورزش است. ما بر این باوریم که رتبه بندی 4 بعدی ما در سطح جهانی در Sports Business International، رتبه بندی پیشرو در برنامه های بازرگانی ورزشی بازرگانی، نشان دهنده کار ما و فارغ التحصیلان ما است تا این انتخاب را برای دانشجویان بلند پروازانه انتخاب کند. علاوه بر این، دانشکده فاولر کسب و کار در 50 مدرسه بازرگانی عمومی ایالات متحده رتبه بندی می شود. ... [-]


ویدئو ها

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program