Seattle Pacific University School of Health Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 1936 ، دانشکده علوم بهداشتی SPU درهای جدیدی را گشوده و مسیرهای شغلی جدید و مهیجی را ایجاد کرده است ، از جمله فرصت هایی در مراقبت های بالینی ، تمرینات تخصصی ، علوم ورزشی ، بهداشت و تناسب اندام ، آموزش ، دانشگاهیان و تعامل با جمعیت های بالینی متنوع.

ما که هستیم

SPU در سراسر منطقه برای کیفیت برتر هر دو پرستار و برنامه های بهداشتی و عملکرد انسانی و همچنین به دلیل صلاحیت و شخصیت فارغ التحصیلان خود شناخته شده است. فارغ التحصیلان SPU روزانه با استفاده از دانش ، مهارت و مراقبت های خود تغییر اساسی در زندگی هزاران نفر ایجاد می کنند ، جوامع خود را درگیر می کنند و در قرن 21 تغییر ایجاد می کنند.

در SPU اعضای هیئت علمی را پیدا می کنید که متعهد هستند شما را برای موفقیت در جامعه حرفه ای آماده کنند. این بدان معناست که توجه شخصی و فردی قسمت قابل توجهی از تجربه علمی شما خواهد بود. علاوه بر این ، اعضای هیئت علمی SPU تجربه واقعی را برای برنامه شما به ارمغان می آورند ، و باعث می شوند دوره های آموزشی محرک و از نظر بالینی مرتبط باشند.

ماموریت ما

بر اساس تعهد ما به ارزشهای مسیحی ، ما در تلاشیم برای ایجاد دانش آموختگانی که فرهنگ را درگیر می کنند ، جهان را تغییر می دهند و:

به همه افراد با بالاترین سطح مراقبت حرفه ای خدمت کنید

نشان دادن صلاحیت در یک محیط متنوع و در حال تغییر

با درایت ، شخصیت و مراقبت رفتار کنید

در همه جنبه های شغلی خود رهبری را نشان دهند

سلامت مطلوب جسم ، روان و روح را تقویت کنید

ارزشهای اصلی ما

  • تعالی
  • توجه
  • تنوع
  • پرس و جو
  • حضور مراقب

مکان ها

سیاتل

Address
3rd Avenue West,3307
98119 سیاتل, منطقه کلمبیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: