توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه سیمونز مدیریت در بوستون، ماساچوست قرار گرفته است، ارائه می دهد و سه برنامه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد است: MBA، MBA مراقبت از بهداشت و درمان، و کارشناسی ارشد علوم در برنامه های مدیریت. آن را برجسته مرکز برای آموزش نوآورانه، پژوهش و گفتمان در مورد زنان، رهبری و مدیریت است.

سیمونز MBA در یک 16 ماه با فرمت تمام وقت شتاب و یا سه سال فرمت پاره وقت ارائه شده است. مدرسه سیمونز مدیریت ارائه می دهد تنها برنامه MBA AACSB معتبر به طور انحصاری برای زنان طراحی شده است، و از برنامه # 1 در فرصت ها برای زنان توسط پرینستون را نقد برای 5 سال متوالی رتبه بندی شده است.

سیمونز بهداشت و درمان MBA هر دو AACSB است و CAHME معتبر، و آموزش زنان و مردان برای رهبری مراقبت های بهداشتی. این برنامه سه ساله استراتژیک طراحی شده دارای نقاط قوت برنامه MBA شناخته شده ملی ما با تخصص دانشکده مراقبت های بهداشتی ما و داشتن یک برنامه مراقبت های بهداشتی گسترده است.

سیمونز کارشناسی ارشد علوم در برنامه مدیریت طراحی شده است برای آماده سازی مردان و زنان از یک مجموعه متنوع از پس زمینه های علمی و حرفه ای برای مدیریت و رهبری موفقیت در اقتصاد رقابتی جهان امروز است. ترم یک مجموعه ای از دوره های کسب و کار سطح پایه و اساس است که ارائه دانش کسب و کار اساسی و تسلط در مدیریت را تشکیل می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Simmons College, Simmons School of Management

واقع در بوستون، ماساچوست، مدرسه سیمونز مدیریت تنها برنامه AACSB معتبر MBA را ارائه می دهد ... [+]

واقع در بوستون، ماساچوست، مدرسه سیمونز مدیریت تنها برنامه AACSB معتبر برنامه طراحی شده به طور انحصاری برای زنان، یک برنامه برتر کارآفرینی شناخته شده در سطح ملی، برنامه های توسعه رهبری طراحی شده برای پیشبرد زنان در کسب و کار، دوره های کارشناسی و برنامه های درجه ترکیبی، یک کنفرانس رهبری زنان در سطح جهانی، رهبری تحقیق و رهبری فکری در مورد مسائل مربوط به زنان، رهبری و مدیریت است.

گزینه های برنامه ... [-]
آمریکا Boston
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
16 - 36 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Part time MBA

Simmons College, Simmons School of Management

برای اینکه در بازار رقابتی سالمتی رقابت کنید، شما نیاز به درجه پیشرفته تخصصی دارید. شاید شما یک مدرک کارشناسی ارشد در اداره بهداشت و یا حتی یک MBA سنتی با تمرکز مراقبت ها ... [+]

برای اینکه در بازار رقابتی سالمتی رقابت کنید، شما نیاز به درجه پیشرفته تخصصی دارید. شاید شما یک مدرک کارشناسی ارشد در اداره بهداشت و یا حتی یک MBA سنتی با تمرکز مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته باشید. اما نمی تواند به شما عمق فوق العاده ای از Simmons Health Care MBA جدید بدهد.

MBA سلامت سیمونز (HCMBA) برنامه نیمه وقت 54-اعتبار AACSB و CAHME معتبر برنامه است که ترکیبی از بهترین در هر دو درجه است. این برنامه سه ساله استراتژیک طراحی شده دارای نقاط قوت برنامه MBA شناخته شده ملی ما با تخصص دانشکده مراقبت های بهداشتی ما و داشتن یک برنامه مراقبت های بهداشتی گسترده است.... [-]

آمریکا Boston
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی