توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

درباره Smeal

دانشکده تجارت Smeal Penn State یک جامعه فکری پر جنب و جوش است که فرصت های تحصیلات عالی را در مقطع کارشناسی، فارغ التحصیل، دکترا و آموزش عالی فراهم می کند تا بیش از 6،000 دانش آموز از سراسر کشور و در سراسر جهان. از زمان معرفی ما در سال 1953، ما بیش از 75،000 دانش آموز را برای موفقیت حرفه ای آماده کرده ایم، سالانه به شبکه فارغ التحصیلان گسترده ای در ایالت پنسیلوانیا افزوده می شود. ما یک مقصد انتخاب برای سازمان های جهانی بزرگ است که به دنبال استعداد است که تفاوت مثبتی را ایجاد می کند. از طریق هیئت علمی ما و شبکه های مراکز تحقیقاتی و موسسات، ما منبع دانش است که بر رویه های کاری فردا اثر می گذارد. ما در حال ایجاد ارتباط، ایجاد فرصت ها و تولید نتایج هستیم.

ارزشهای دولت پنی

در ایالت پن، مجموعه ای از ارزش های اصلی هدایت رفتار و اقدامات روزمره اعضای جامعه است. این مقادیر عبارتند از:

 • یکپارچگی: ما با یکپارچگی و صداقت مطابق با بالاترین استانداردهای علمی، حرفه ای و اخلاقی عمل می کنیم.
 • احترام: ما احترام و عزت هر شخص را احترام می گذاریم، گفتمان مدنی را در بر می گیرد و جامعه ای متنوع و فراگیر را ترویج می دهد.
 • مسئولیت: ما مسئولانه عمل می کنیم، و ما برای تصمیم گیری، اقدامات و پیامدهای آن پاسخ می دهیم.
 • کشف: ما در جستجوی و ایجاد دانش و فهم جدید و ارتقاء خلاقیت و نوآوری به نفع جوامع، جامعه و محیط زیست هستیم.
 • عزت نفس: ما در تلاشهای خود به عنوان یک فرد، موسسه و رهبر در آموزش عالی تلاش می کنیم.
 • جامعه: ما برای بهبود دانشگاه، جوامعی که در خدمت و جهان هستیم، همکاری می کنیم.

اولویت های استراتژیک Smeal

Smeal به عنوان یک فرمت ارزش های اصلی دانشگاه، متعهد به مجموعه ای از اولویت های استراتژیک است که ما در تلاشیم که در همه مواردی که ما به عنوان یک کالج انجام می دهیم، حمایت کنیم. آنها عبارتند از:

 • آموزش فوق العاده ای: از طریق مجموعه ای از برنامه های درجه ای و غیر درجه ای، Smeal متعهد است که دانش آموزان را با دانش، توانایی ها و دیدگاه های مورد نیاز بازار آشنا سازد.
 • پژوهش با تاثیر: اعضای هیات علمی Smeal محققان پرکار هستند و از بهترین کشورهای جهان هستند. شبکه مراکز و موسسات کالج، اشتراک دانش را افزایش می دهد و چالش های تجاری را حل می کند.
 • یکپارچگی: Smeal متعهد به یک قانون افتخار است و تلاش می کند تا رهبری اخلاقی را با به چالش کشیدن اعضای جامعه برای دستیابی به عظمت از طریق روش های عادلانه و اخلاقی، متعهد کند.
 • ترویج تنوع: به لحاظ استراتژیک بر روی درک اندیشه های منحصر به فرد و تقویت ارتباطات، Smeal به طور مداوم فرهنگی را ایجاد می کند که از تنوع، تبریک و ترویج می کند.
 • پایداری: Smeal رهبر یکی از واحدهای دانشگاهی در ایالت پن، در توسعه رویکرد خود به پایداری، از عملیات به آموزش و تحقیقات بوده است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Smeal College of Business, Penn State

غلظت مديريت زنجيره تأمين سريال Penn State Smeal مجموعه اي از دوره هاي طراحي شده را براي ساخت تخصص در زمينه هاي گوناگون مانند منابع پيشنهادي، تداركات، تبديل و مديريت تدارك ... [+]

Penn State Smeal MBA - مدیریت زنجیره تامین

غلظت مديريت زنجيره تأمين سريال Penn State Smeal مجموعه اي از دوره هاي طراحي شده را براي ساخت تخصص در زمينه هاي گوناگون مانند منابع پيشنهادي، تداركات، تبديل و مديريت تداركاتي و همكاري با شركاي كانال ارائه مي دهد.

نکات مهم در زمینه مدیریت زنجیره تامین تدارکات استراتژیک: بهره برداری از مشارکت یک استراتژی عرضه، خرید الکترونیکی، تقسیم بندی عرضه، مدیریت همکاری و مدیریت ارتباطات و تهیه ی جهانی برای توسعه و اجرای استراتژی های منابع استخراج را بررسی می کند. این دوره تاکید ویژه ای بر برنامه ریزی استراتژیک و استفاده از فناوری اطلاعات دارد. استراتژی تولید: متمرکز بر درک ارتباط بین تصمیم گیری های ساخت و ساز، موجودی و تصمیم گیری در مورد زنجیره های تأمین مشتری متمرکز، چند مرحله ای است. بررسی اینکه چگونه تصمیمات استراتژیک مانند فناوری اطلاعات، مکان تسهیلات و سفارشی سازی تودهای به تصمیمات برنامه ریزی نظیر پیش بینی و برنامه ریزی کلی برای پشتیبانی از زنجیره های هماهنگ عرضه کمک می کند. اجرای تقاضا: درک چارچوب استراتژیک، مسائل مدیریتی و بهترین شیوه های مرتبط با برنامه ریزی و اجرای فرایند انجام تقاضا را در بر می گیرد. توجه ویژه به قابلیت های الکترونیکی، روابط و اهرم های مورد نیاز برای پاسخگویی، انعطاف پذیر و کارآمد تقاضا می باشد. نکات برجسته دانشکده مدیریت زنجیره تامین ... [-]
آمریکا State College
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Smeal College of Business, Penn State

غلظت مشاوره Smeal Penn State، تخصص در ارزیابی و طراحی سازمان، توسعه و پیاده سازی استراتژی، توسعه توانایی های رهبری سازمانی، و مدیریت مشارکت پروژه و مشتری را ایجاد می کند. ... [+]

penn state smeal mba - مشاوره

غلظت مشاوره Smeal Penn State، تخصص در ارزیابی و طراحی سازمان، توسعه و پیاده سازی استراتژی، توسعه توانایی های رهبری سازمانی، و مدیریت مشارکت پروژه و مشتری را ایجاد می کند.

نکات برجسته مشاوره معرفی کنفرانس مشاوره: معرفی فرآیندهای مشاوره، تشخیص، طراحی و مدیریت مداخله مشتری. پیاده سازی استراتژی و تغییرات سازمانی: ارزیابی شکاف بین سازمان فعلی و نیاز به اجرای استراتژی های جدید یا اجرای تغییرات؛ فرآیندهای را برای بستن شکاف شناسایی کنید. مذاکرات مجتمع: ایجاد مفاهیم و راهبردهای تجزیه و تحلیل و انجام مذاکرات چند جانبه. استراتژی رشد و نوآوری: شناسایی فرصت ها برای رشد و سودآوری از طریق نوآوری های تکنولوژیکی و سازمانی و بازار به طور مستقل یا با شرکای استراتژیک. نکات برجسته مشاوره ... [-]
آمریکا State College
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Smeal College of Business, Penn State

تمرکز مالی Penn State Smeal مجموعه ای از دوره های طراحی شده برای ایجاد تخصص در تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی مالی، مدیریت دارایی های مالی، از جمله بانک ها و موسسات دیگر، و ... [+]

penn state smeal mba - finance

تمرکز مالی Penn State Smeal مجموعه ای از دوره های طراحی شده برای ایجاد تخصص در تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی مالی، مدیریت دارایی های مالی، از جمله بانک ها و موسسات دیگر، و مدیریت مالی شرکت ها و سایر شرکت ها است.

نکات برجسته مالی استراتژی مالی و استراتژی شرکت: مطالعه و کاربرد استراتژی های مشتقه، نوآوری مالی، و تکنیک های مالی مدرن برای بازآموزی مخاطرات و افزایش فرصت های استراتژیک. مدرن مدیریت نمونه کارها - نظریه و عمل: پایه های نظری و ابزار مورد نیاز برای ساخت، مدیریت و نظارت بر عملکرد نمونه کارها سرمایه گذاری. جهانی شدن مالی: تجزیه و تحلیل مشکلات مالی بین المللی کسب و کار، تاثیر توسعه سیستم های پرداخت بین المللی در کسب و کار، مدیریت مالی در شرکت های مدرن چند ملیتی. نکات برجسته مالی ... [-]
آمریکا State College
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Smeal College of Business, Penn State

غلظت بازاریابی Smeal Penn State مجموعه ای از دوره های طراحی شده برای افزایش دانش خود را از رفتار مصرف کننده، توسعه نام تجاری و عدالت، چارچوب مدیریت استراتژیک و ارتباطات، ... [+]

پنیر دولت smeal mba - بازاریابی

غلظت بازاریابی Smeal Penn State مجموعه ای از دوره های طراحی شده برای افزایش دانش خود را از رفتار مصرف کننده، توسعه نام تجاری و عدالت، چارچوب مدیریت استراتژیک و ارتباطات، و همچنین فن آوری هایی که باعث افزایش توابع بازاریابی و فرآیندهای بازاریابی می شود.

نکات برجسته بازاریابی توسعه محصول جدید و مدیریت: شناسایی فرصت کسب و کار، درک نیازهای بالقوه مشتری، و توسعه محصول جدید از مفهوم به نمونه اولیه مجازی. رفتار مصرف کننده: دانش را در مورد نظریه ها و مفاهیم روانشناسی، جامعه شناسی، اقتصاد و سایر رشته هایی که در درک و بازاریابی مصرف کنندگان مفید هستند، بدست آورید. مدیریت برند: بررسی و درک روند ساخت، طراحی، اندازه گیری و حفظ ارزش برند. نکات برجسته بازاریابی ... [-]
آمریکا State College
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
210 Business Building
State College, Pennsylvania, 16802 US