Stony Brook University

College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجاری Stony Brook بر تحقیق، تدریس و کاربرد نوآوری و تعالی عملیات با تاکید بر یک رویکرد بین المللی انضباطی، جهانی و ترویج رفتارهای اخلاقی، اجتماعی و مسئولانه پایدار تمرکز دارد.

برای رسیدن به مأموریت، هدف اول کالج تجارت این است که آموزش کسب و کار تحصیلات تکمیلی و فارغ التحصیل از بالاترین کیفیت را فراهم کند که دانشجویان را برای جلب حرفه های حرفه ای آماده می کند. ما قصد داریم که هر یک از دانش آموزان مزیت رقابتی را از یک برنامه کاری حرفه ای که بر اساس نظریه تثبیت شده است، تأکید کنیم که بر آموزش بین رشته ای، ارتباط قوی با سایر واحدهای دانشگاهی و حرفه ای در محوطه دانشگاه، پروژه هایی با مشتریان خارج از دانشگاه و دانشجویان دانشگاه، روش های نوآورانه و اخلاقی تجاری ، روابط تجاری جهانی و رهبری اجتماعی مسئولانه است. رویکرد آموزشی ما دانشجویان را تشویق می کند تا عمیقا در درون رشته های کسب و کار و در رابطه با آموزش کسب و کار خود به سایر حوزه های علمی و حرفه ای تفکر کنند.

هدف دوم دانشکده تجارت ایجاد و انتشار دانش جدید است که مربوط به تئوری مدیریت و عمل است و که اهمیت فوری یا طولانی مدت عملی خواهد داشت. از آنجایی که برنامه کسب و کار ما به شدت در نظریه متمرکز است که بر تحقیقات بین رشته ای تأکید دارد، ما پیوندهای قوی با سایر دانش پژوهان علمی و حرفه ای در محوطه دانشگاه (مانند پزشکی، مهندسی، اقتصاد، روانشناسی، علوم رایانه و ریاضیات کاربردی) دنبال می کنیم. تحقیقات ما با بالاترین استانداردها مطابقت دارد، نشریات را در مجلات علمی برجسته منتشر کرده و سایر محققین را در کنفرانس های بزرگ در سراسر جهان روشن می کند.

هدف سوم کالج تجارت این است که رهبری را فراهم کند که رشد اقتصادی در لانگ آیلند، در ایالت نیویورک، در کشور و در سطح جهانی را ترویج کند. ما با همکاری کسب و کار، کارآفرینان، سرمایه گذاران سرمایه گذاری و دیگران، مانند مراکز فن آوری پردیس و آزمایشگاه ملی بروکلین، با همکاری با ایجاد یک اقتصاد پر جنب و جوش و پایدار آشنا خواهیم شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

سنگی MBA دانشگاه بروک

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Stony Brook

استونی بروک MBA ترکیبی از یک برنامه درسی جامع کسب و کار با توجه شخصی از دانشکده متخصص. هدف ما این است که برای ایجاد رهبران که دانش، صداقت، و اصالت را به درایو شرکت در قرن 21. [+]

بازاندیشی راه کسب و کار کسب و کار مدارس تدریس

استونی بروک MBA ترکیبی از یک برنامه درسی جامع کسب و کار با توجه شخصی از دانشکده متخصص. هدف ما این است که برای ایجاد رهبران که دانش، صداقت، و اصالت را به درایو شرکت در قرن 21. ما ایستادگی کردن برای تمرکز ما بر روی نوآوری، پروژه های صنعت، کار گروهی، و یک رویکرد عملگرایانه به سمت کسب و کار. دانش آموزان ساخت مجموعه ای از پروژه کسب و کار است که توانایی های خود را به کارفرمایان آینده نگر نشان می دهد. عملی، دست در رویکرد ما شهرت به عنوان یکی از تجربه های بزرگی برای یادگیری در استونی بروک به دست آورده است. ... [-]