توضیحات رسمی را مطالعه کنید

متعهد به تعالی، واحد پشتیبانی فنی شده است به طور مداوم در اخبار آمریکا و گزارش جهانی "راهنمای بهترین کالج امریکا" برای ذکر شده بیش از دوازده سال است.

تاسیس در سال 1912

در سال 1912 تاسیس شد، در دانشگاه ایالتی تنسی (واحد پشتیبانی فنی) یک، شهری، مختلط، موسسه زمین های اعطایی جامع است. صفحه اصلی نشویل ما ارائه می دهد دو محل-500 هکتاری پردیس اصلی در آغوش یک محله مسکونی زیبا در امتداد رودخانه کامبرلند، و در مرکز شهر آون ویلیامز دانشگاه در نزدیکی مرکز کسب و کار و دولت منطقه نشویل نشسته است.

داستان ما دانشکده کسب و کار منحصر به فرد در قلب مرکز شهر نشویل به عنوان یک آموزشی، کارآفرینی و تحقیقات موتور قوی، قوی، و گسترش آماده، تاثیر مثبتی بر پرده نقش دار کارآفرینی و اقتصادی نشویل، ایالت تنسی، و جهان است. از طریق تدریس نوآورانه، پژوهش در مفاهیم کسب و کار معاصر متمرکز است، و فرهنگ لنگر های تعهد به خدمات و یادگیری مادام العمر، حدود 900 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی این دانشکده هم توسط یک هیئت علمی اختصاص داده شده و به لحاظ فرهنگی متنوع برای موفقیت اقتصادی جهانی آماده شده است.

کالج واحد پشتیبانی فنی در کسب و کار داستان

مدرسه کسب و کار برای اولین بار در نشویل به کسب مجوز رسمی دوگانه از بدن اعتبار معتبر ترین برای مدارس کسب و کار در جهان، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB بین المللی) توسط نشویل مجله صحنه در سال 2012 به عنوان یکی از 3 MBA بالا انتخاب برنامه های در نشویل. واحد پشتیبانی فنی MBA ارائه می دهد غلظت در:

حسابداری مدیریت سیستم های اطلاعاتی FINANCE مدیریت زنجیره تامین

دانشکده بین المللی به رسمیت شناخته شده، تمام برگزاری مدرک دکترا، بیش از 400 اثر علمی در 5 سال گذشته منتشر شده است.

جدید برنامه MBA مشترک با دانشگاه پلی تکنیک تیانجین در چین است.

ویرایشهای کالج، منتشر، یک نشریه علمی بین المللی، مجله مناطق در حال توسعه.

این کالج دارای یک اتاق بازرگانی دولت از هنر مالی.

کارشناسی مدیریت کسب و کار در رشته:

حسابداری مدیریت تجارت سیستم های اطلاعاتی بازرگانی اقتصاد و دارایی

غلظت جدید کارشناسی در: مدیریت هتلداری، بین المللی کسب و کار جهانی به رسمیت شناخته برنامه زنجیره تامین در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت دو صندلی وقف متمایز از برتری در حسابداری و بانکداری و خدمات مالی.

این کالج دارای قوی پشتیبانی رهبری شرکت های بزرگ و کسب و کار از طریق 5 از سایت ما از مشاوران.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

Tennessee State University

برنامه درسی واحد پشتیبانی فنی MBA مدیریت آموزش و پرورش مبتنی بر گسترده ای است که شما فراهم می کند با دانش و مهارت های لازم برای احراز مقام رهبری در شرکت های دولتی و خصوصی ... [+]

واحد پشتیبانی فنی MBA برنامه درسی آموزش و پرورش مدیریت مبتنی بر گسترده ای است که شما فراهم می کند با دانش و مهارت های لازم برای احراز مقام رهبری در شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. این برنامه توسط AACSB بین المللی معتبر. کلاس ها در شب ارائه شده، به طوری کارکنان تمام وقت هنوز هم پیوستن به برنامه تماس بگیرید.

برنامه MBA شامل 12 دوره به مدت 36 ساعت از اعتبارات. برنامه MBA در 2 گزینه های تحویل ارائه شده:... [-]

آمریکا نشویل
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی