توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارزشها و فلسفه

اول و مهمتر از همه، DeVos ارزش دانش آموزان و توسعه آنها را دارد. فارغ التحصیلان ما به عنوان رهبران، مدیران و کارآفرینان به طور کامل درک اهمیت یک اقتصاد بازار را به وسیله آزادی، انتخاب و مسئولیت فردی درک می کنند.

DeVos دانش آموزان را به مدیران و مدیران بسیار موثر با مهارت هایی تبدیل می کند تا:

  • مشکلات را پیدا کنید و رفع کنید.
  • شناسایی و سرمایه گذاری بر روی فرصت ها.
  • یک چشم انداز ایجاد کنید و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.
  • بالا بردن عملکرد زیردستان، همسالان و سرپرستان.

بخش قابل توجهی از توسعه مدیریت و رهبری باید صلاحیت های هیجانی را افزایش دهد. اکثر برنامه های MBA تقریبا به طور انحصاری بر توسعه مهارت های فکری تمرکز می کنند. در حالی که مهم است، این صلاحیت شناختی یا IQ (دانش، تجزیه و تحلیل، استدلال و منطق) از اهمیت ثانویه برای صلاحیت های هیجانی یا EQ (خودآگاهی، خودمراقبت، آگاهی اجتماعی و مدیریت ارتباطات) است.

تحقیقات نشان داده است که EQ یک ریسک قابل توجهی از موفقیت در محل کار نسبت به IQ است. EQ، در حالی که غریزی در طبیعت، می تواند آموخته شود.

توسعه روحانی بیشتر از افزودن نظریه ها، ابزارها و تکنیک های جدید است. یادگیری برای رویکرد یک پروژه تجاری با روشهای جدید تفکر، منحصر به نقاط قوت فردی فرد، یادگیری برای توسعه سایر افراد در این فرآیند، و یادگیری ابزارهایی که لازم است برای انجام کار بر روی راه حل های کسب و کار، برای تفاوت های DeVos ضروری است.

در نهایت، در یک محیط محور دانش آموز، دانش آموزان توانایی دیدن دیدگاه های مختلف رشته ها، صنایع، فرهنگ ها، جغرافیایی و به ویژه افراد مختلف را توسعه می دهند. دانش آموزان DeVos با مهارت های حرفه ای که توسط رهبران کسب و کار بین المللی انجام می شود فارغ التحصیل می شوند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University

برنامه MBA تمام وقت یک برنامه پویا 15 ماهه، روز هفته، برنامه درسی روزانه است که تنها در محل میشیگان، میشیگان ارائه می شود. ... [+]

برنامه MBA تمام وقت یک برنامه پویا 15 ماهه، روز هفته، برنامه درسی روزانه است که تنها در محل میشیگان، میشیگان ارائه می شود.

چه کسی نامزد کامل در DeVos است؟

• فردی از هر رشته کارشناسی • فردی با درجه های مختلف تجربه کار حرفه ای • به یک محیط متفاوتی برای یادگیری جهانی متقابل فرهنگی می پردازد • قادر به اختصاص زمان و تلاش لازم برای غرق شدن در برنامه درسی تمام وقت MBA است.

برنامه درسی مورد نیاز... [-]

آمریکا Midland Troy سویس Montreux  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره یک ساله MBA

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University

شناخت تقاضای جهانی برای رهبران مختلف کسب و کار و تحصیلکرده، مدرسه ریچارد دیواس مدرسه مدیریت، دانشگاه Northwood و موسسه هتل Montreux (HIM)، یک اتحاد استراتژیک برای ارائه م ... [+]

برنامه

با شناخت تقاضای جهانی برای رهبران مختلف کسب و کار و تحصیلکرده، مدرسه عالی مدیریت ریچارد DeVos، دانشگاه Northwood و موسسه هتل Montreux (HIM)، یک اتحاد استراتژیک برای ارائه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار تشکیل داده اند. این همکاری نوآورانه تحصیلی با او، دانش آموزان را فرصتی برای دنبال کردن درجه تحصیلات تکمیلی در سطح جهانی می داند، در حالی که در دانشگاه مونترو، سوئیس، زیبا است. این برنامه ترکیبی از محتوای علمی و رویکرد دانشگاه ناتووود با خدمات دانشجویان کلاس اول خود برای ارائه یک تجربه آموزشی و فرهنگی منحصر به فرد است. برنامه یک ساله شتاب دهنده شامل چهار، نه هفته مدولایی است که توسط برجسته برجسته DeVos از ایالات متحده ارائه شده است.... [-]

سویس Montreux آمریکا Midland Troy  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی