توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

کالج تجاری دانشگاه تامپا Sykes یک موسسه خصوصی پیشرو است که بر توسعه رهبران جهانی فردا متمرکز است. تعهد ما به تعالی در اعتبار بخشی AACSB ما منعکس می شود - شناختی که ما را در بین 5 درصد برتر مدارس دانشگاهی فارغ التحصیلان دنیا قرار می دهد.

برنامه های نوآورانه ما جدیدترین ابزارها و فنون را در بر می گیرد ، دانش آموزان را به مهارت پیشرفته در زمینه حل مسئله و مهارت های تحلیلی که برای برتری در یک بازار رقابتی در سطح جهان نیاز دارند ، می سازد. دانشکده از ارتباط پر جنب و جوش با جامعه تجارت برخوردار است و دانشجویان ما از فرصت های گسترده یادگیری تجربی و شبکه بهره مند می شوند. گزینه های غلظت بی شماری در برنامه های MBA و MS ما ارائه شده است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا استعدادهای خود را کشف کرده و دوره های تحصیلی خود را شخصی کنند.

اعضای هیئت علمی ما دارای ترکیبی چشمگیر از اعتبارنامه های پیشرفته دانشگاهی و تجربه عملی کسب و کار هستند. آنها نه تنها یک کار برجسته در زمینه تدریس و مربیگری را انجام می دهند بلکه در زمینه تحقیقات علمی و صنعتی مستقر فعالیت می کنند. این تحقیق ما را درگیر ساختن تئوری های جدید می کند و به مأموریت آموزشی ما کمک می کند.

کالج بازرگانی سایکس

کالج بازرگانی سایکس بخشی جدایی ناپذیر از یک دانشگاه 100 هکتاری است که در قلب تامپا واقع شده است. به عنوان یک نهاد جامع ، دانشگاه تمپا طیف کاملی از منابع ، دانشکده های واجد شرایط و امکانات مدرن را ارائه می دهد.
دانشکده بازرگانی سایکس یکی از مدارس خصوصی نخبه در جنوب شرقی است که در هر دو مقطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی توسط AACSB International - انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشکده پذیرفته شده است. AACSB International یک سازمان برتر معتبر کسب و کار است که باعث ارتقاء تعالی و بهبود مستمر در آموزش های کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود.

آنچه ما را جدا می کند

در قلب یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع تجاری فلوریدا ، کالج بازرگانی سایکس دانشگاه تامپا تحصیلات در سطح جهانی با موفقیت بین المللی ارائه می دهد.

در کالج تجاری سایکس ، ما به ویژگی هایی که ما را در بین برنامه های برتر تجاری جهان متمایز می کند ، افتخار می کنیم:

  • بالاترین اعتبارنامه
  • برنامه درسی نوآورانه
  • دانشکده برجسته
  • یادگیری تجربی
  • امکانات پیشرفته

کالج تجارت سایکس جایی است که رهبران مشاغل فردا - از گوشه گوشه و دور تا دور دنیا - برای یادگیری ، توسعه و ایجاد شبکه می آیند. دانشجویان بسیار ماهر و دارای سن و سوابق متنوعی ، آموزش های پیشرفته ای را در رشته های مختلف از اعضای هیئت علمی با نبض جامعه کسب و کار دریافت می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

University of Tampa - Sykes College of Business

برنامه MBA اجرایی معتبر AACSB برای حرفه ای های باتجربه که به دنبال یک رویکرد مشترک و بین رشته ای برای تسلط بر هنر رهبری در اقتصاد جدید هستند ، طراحی شده است. ... [+]

برنامه MBA اجرایی معتبر AACSB برای حرفه ای های باتجربه که به دنبال یک رویکرد مشترک و بین رشته ای برای تسلط بر هنر رهبری در اقتصاد جدید هستند ، طراحی شده است.

گسترش رهبری

برنامه MBA اجرایی در کالج بازرگانی Sykes UT ، متخصصان تجاری با تجربه یک رویکرد مشترک ، بین رشته ای در ایجاد مهارت های رهبری برای اقتصاد جدید و آماده سازی برای چالش های آینده را فراهم می کند. در طول مطالعات و تجربیات برنامه خود ، آنها چشم انداز جهانی ، چشم انداز استراتژیک و تفکر ابتکاری را ایجاد می کنند - ابزارهای مهمی برای تصمیم گیری درست و مدیریت ریسک در دنیای متغیر.... [-]

آمریکا تمپا
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

University of Tampa - Sykes College of Business

برنامه MBA دانشگاه Tampa - ایجاد ارزش برای دانش آموختگان ، سازمان ها و جامعه - به دانشجویان کمک می کند تا ذهنیت استراتژیک پیچیده ای را نشان دهند که توسط مدیران موفق انجام ... [+]

برنامه MBA دانشگاه Tampa در چهار قالب مناسب ارائه می شود:

برنامه تمام وقت / روز برای تکمیل شتاب با گروهی از دانشجویان همسال طراحی شده است. دانشجویان در هر ترم کلاسهای روزانه بین 8 تا 14 ساعت اعتبار می گذرانند. دانش آموزان می توانند حداقل در 12 ماه حداقل 40 ساعت را بگذرانند.برنامه نیمه وقت / عصرانه برای دانشجویانی طراحی شده است که مشاغل تمام وقت کار می کنند و باید با سرعت خود برنامه را تکمیل کنند. کلاس ها هر هفته یک بار از ساعت 6 تا 9:50 بعد از ظهر برگزار می شود دانش آموزان می توانند دوره های آموزشی را در حداقل دو سال گذرانند.برنامه MBA Professional برای کمک به متخصصانی که حداقل پنج سال سابقه کار دارند ، حرفه خود را به سطح بعدی سوق می دهد. کلاس ها به صورت پاره وقت و با فرمت قابل انعطاف و عصرانه ارائه می شوند.برنامه MBA اجرایی برای حرفه ای هایی با هفت سال یا بیشتر سابقه کار طراحی شده است. کلاس ها به صورت گروهی مستقر هستند و هر شنبه دیگر ارائه می شوند و امکان اجرای برنامه در 21 ماه (پنج ترم) را دارند.... [-]
آمریکا تمپا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The University of Tampa - Sykes College of Business

The University of Tampa - Sykes College of Business
Address
401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building
33606 تمپا, فلوریدا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 (813) 253-3333