توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه ورمونت مدیریت کسب و کار خوش آمدید. ما دانش آموزان را برای تبدیل شدن به مدیران مسئول در اقتصاد جهانی پایدار پویا، به هم پیوسته و پیچیده است.

اعضای هیئت علمی ما در آموزش، پژوهش، و عمل در زمینه های مربوطه اکسل و ارائه یک برنامه آموزشی خواستار است که توسعه مهارتهای کمی قوی و مفهومی تحلیلی است.

مدرسه UVM از مدیریت کسب و کار آموزش مدیران مسئول برای موفقیت در پیچیده، جهانی، ذی نفعان و محیط پایدار است. دانشجویان و استادان ما پرشور در مورد ساخت و ساز سازمان بهتر و یک جامعه بهتر است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

University of Vermont, School of Business Administration

دانشگاه ورمونت برنامه جدید 'ثانیه پایدار کارآفرینی MBA (SEMBA) دانش آموزان برای ایجاد فرصت های کسب و کار سودآور و پایدار در جهان تحت تغییر و تحول می آماده می شود. ... [+]

یک سال پایدار کارآفرینی MBA آیا شما با فقط "کسب و کار به طور معمول " یا شما کسی که علاقه مند به کسب و کار است جهان را تغییر دهم؟ دانشگاه ورمونت برنامه جدید 'ثانیه پایدار کارآفرینی MBA (SEMBA) دانش آموزان برای ایجاد فرصت های کسب و کار سودآور و پایدار در جهان تحت تغییر و تحول می آماده می شود. ما دوباره 'به دنبال افرادی مانند شما - مردم قانع به انجام کارهای راه آنها ' من همیشه انجام شده است، نفاق افکنان، نوآوران و کارآفرینان رویایی. رهبرانی که متفاوت فکر می کنم و می دانم که 'وجود دارد راه بهتری برای انجام کسب و کار، و کسی که آماده برای شروع کسب و کار آموزش و پرورش است که آماده خواهد آنها را به زندگی می کنند متفاوت است، منجر متفاوت و سود متفاوت می باشد. ما 'ام آن را به نام MBA کارآفرینی و پایدار، خوب، این ها ' های مختلف - و نه MBA به عنوان معمول است. این ها 'تسریع شده: یک برنامه یک سال طراحی شده تا شما را از پشت خارج وجود دارد، اختراع و یا دوباره کاری شرکت خود را در اسرع وقت. این ها 'ورمونت DNA: یادگیری از، و توسعه روابط با رهبران از یک کلاس کارشناسی ارشد از شرکت های پایدار، از جمله بن و جری ' به برتون سنوبردی، کابوت، کوه سبز قهوه سرخ کننده و هفتم. این ها 'دسترسی جهانی: دانش آموزان برای دسترسی به کسب و کار و کارآفرینان در سراسر جهان از طریق اتصال خود... [-]
آمریکا بورلینگتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی