توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Findlay یک موسسه انعطاف پذیر و پیشرو است که دائما به دنبال راه هایی برای بهتر خدمت به دانش آموزان و جامعه است. در دنیای سریع و پیشرفته، Findlay به طور مداوم برنامه ها و روش های تدریس را برای تطبیق با نیازهای دانشجویان فعلی آماده می کند که برای حرفه های فردا آماده می شوند.

آموزش و پرورش در دانشگاه Findlay در قالب های ارائه شده است که متناسب با دانش آموزان در تمام سنین و شیوه زندگی خود را تحت فشار زمان است. علاوه بر کلاس های سنتی روز هفته، Findlay ارائه می دهد دوره های در شب، در تعطیلات آخر هفته و آنلاین.

در دانشگاه Findlay تقریبا 60 رشته تحصیلی به مدرک لیسانس و هشت مدرک کارشناسی ارشد، دکتر داروسازی و دکتر فیزیوتراپی ارائه می شود. برنامه های غیر معمول و شناخته شده شامل مطالعات سوارکاری، داروهای دامپزشکی قبل از دامپزشکی (داروهای دامپزشکی / داروهای دامپزشکی قبل از دامپزشکی)، تکنولوژی پزشکی هسته ای، درمان شغلی و فیزیوتراپی، مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای.

برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل استادیار هنر در آموزش و پرورش، استاد هنر در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (TESOL) و آموزش دو زبانه، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، استاد آموزش ورزش، کارشناسی کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد دستیار پزشک، استاد علوم رایانه ای و کارشناسی ارشد علوم در مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت، و همچنین دکتر داروخانه و دکتر فیزیوتراپی.

برنامه های تکمیل شده دو درجه ای که منجر به لیسانس درجه های علمی می شوند، کاملا به صورت آنلاین ارائه می شوند: مدیریت کسب و کار و مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت. MBA، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت و استاد هنرهای آموزشی نیز به طور کامل در اینترنت علاوه بر کلاس های برگزار شده در پردیس، ارائه می شود.

.

نزدیک به 3700 دانش آموز در Findlay ثبت نام می شود، که بیش از 2700 دانشجوی کارشناسی و نزدیک به 1000 دانشجوی فارغ التحصیل است. حدود 1300 دانش آموز در محوطه دانشگاه در محوطه دانشگاه زندگی می کنند.

تقریبا 340 دانشکده تمام وقت و نیمه وقت به طور منظم و کلاس های آنلاین درس می دهند و نسبت دانشجویان به دانشکده ها 15: 1 است.

دانشگاه Findlay شامل بیش از 388 هکتار، از جمله 73 کالج اصلی محوطه و شش امکانات خارج از دانشگاه است. برای فهرست کامل امکانات دانشگاه، اینجا را کلیک کنید.

فرصت ها برای یادگیری رهبری و مهارت های بین فردی در خارج از کلاس فراوان است. دانش آموزان ممکن است در هر یک از نزدیک به 100 سازمان دانشجویی، از جمله باشگاه های ویژه، رسانه های دانشجویی، دولت دانشجویی، گروه های هنری، باشگاه های خدماتی، سازمان های افتخاری دانشگاه، گروه های زندگی معنوی و انجمن های یونانی و برادری شرکت کنند. ورزش های باشگاهی و 28 ورزش داخلی، رویکرد رقابتی در محوطه دانشگاه را حفظ می کنند.

هنرهای زیبا در محوطه دانشگاه با انواع محصولات تئاتر، نمایشگاه های هنری و کنسرت های موسیقی آوازی و سازمانی که ارائه رسانه های خلاقانه و آموزش برای دانش آموزان را فراهم می کنند، و همچنین به عنوان یک منبع غنی سازی فرهنگی برای جامعه خدمت می کنند.

دانشگاه Findlay در 24 ورزش بینالمللی شرکت دارد: 10 مرد (بیس بال، بسکتبال، کشور متقابل، فوتبال، گلف، مسیر داخلی و خارجی، فوتبال، شنا و غواصی، تنیس و کشتی). 12 زن (بسکتبال، چلچراغ، کشور متقابل، تیم رقص، گلف، لاکراس، سافتبال، فوتبال، شنا و غواصی، تنیس، مسابقه داخلی و خارجی و والیبال)؛ و دو ورزش مخلوط، غواصی غربی و انگلیسی.

دانشگاه Findlay عضو بخش دوم انجمن ملی کالج کالج (NCAA) است و در کنفرانس ورزش بین المللی کالج دریاچه (GLIAC) رقابت می کند. هر دو تیم اسب سواری اعضای انجمن بین المللی اسب سواری هستند.

دانشگاه Findlay واقع در Findlay، اوهایو، یک شهرستان کوچک است که دلپذیر و مترقی است. Findlay یک شهر رویایی توسط Demographics Daily تعیین شده است و توسط مجله سایت Selection به عنوان یکی از 10 منطقه "میکروپولیتن" (شهرهای کوچک) در ایالات متحده نامگذاری شده است. Findlay تنها شهر اوهایو است که به عنوان یکی از 100 بهترین جوامع برای جوانان سه بار متوالی توسط وعده امنی متحده، یکی از سازمان های تاسیس شده توسط کالین پاول، نامگذاری شده است.

UF توسط کمیته آموزش عالی و سازمان های معتبر ملی برای آموزش های ورزشی، علم بهداشت محیط و حفاظت، تکنولوژی پزشکی هسته ای، شغلی درمانی، داروخانه، درمان فیزیوتراپی، دستیار پزشک، کار اجتماعی و آموزش معلم، معتبر است. برنامه های UF توسط هیئت مدیره اوهایو مجاز می باشد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

The University of Findlay

کارشناسی ارشد کسب و کار برنامه مدیریت در دانشگاه فیندلای طراحی شده است که مجهز به دانش آموزان با مهارت های است که می تواند به طور مستقیم در محل کار استفاده شود. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه فیندلای

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه فیندلای طراحی شده است به تجهیز دانش آموزان با تفکر و مهارت های مدیریت عملیات حیاتی است. آنها از تجارب حرفه ای، دانش، و شبکه های اعضای هیات علمی مجرب UF را بهره مند شوند.

برنامه نکات برجسته:

• در طول روز، عصر و به طور کامل آنلاین کلاس های در دسترس • epx "> شیوه های SAP ساخته شده را به دوره • بورس های تحصیلی برای دانشجویان واجد شرایط • شما می توانید این برنامه در یک سال کامل (به عنوان یک دانشجوی تمام وقت) • پروژه های کلاس دنیای واقعی که شما می توانید به شغل فعلی خود را اعمال می شود ... [-]

آمریکا یافتن
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
Address
1000 North Main Street
45840 یافتن, اوهایو, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 419-434-5507