توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دفتر چین UCO

Href = "http://www.ucochina.com/

(010) 6888-9290

1391-012-1391

Chinaoffice@uco.edu / ogarepsupport@uco.edu

اتصال دانش آموزان به تغییر یادگیری

دانشگاه اوکلاهما به Metro City Oklahoma متصل است و متعهد به حمایت از اعتماد دانش آموزان از طریق تجربیات یادگیری تبدیل شده است. این مرکز با سرمایه گذاری هوشمندانه برای موفقیت، آماده سازی رهبران آینده در یک محیط غنی با فرصت و دسترسی به بیش از 200 سازمان دانشجویی و کارآموزی، مشاغل، سرگرمی و محصولات فرهنگی در شهرک اوکلاهما سیتی می باشد. کمیته کالج مرکزی و کمیته کالج ثانویه در سال 1890 تأسیس شد و توسط کالج مرکزی شمالی و هیئت آموزش عالی مدرک تأیید شده است. از میان آنها، بیش از 17،000 دانش آموز در محوطه اصلی ادومد، 117 دوره کارشناسی و 74 دوره کارشناسی ارشد تحصیل می کنند. ارزش منطقه شهری.

ماموریت و دید

مأموریت

دانشگاه اوکلاهما مرکزی (UCO) برای کمک به دانش آموزان آموزش می دهد، دانش آموزان را با یک تجربه آموزشی انتقادی، آنها را مولد، خلاق، اخلاقی و شهروندان و رهبران در خدمت جامعه جهانی ما قرار می دهد. UCO به پیشرفت فکری، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جوامع و افرادی که در آن خدمت می کنند، کمک می کند.

بیانیه چشم انداز

دانشگاه مرکزی اوکلاهاما، به عنوان دانشگاه کلمبیا، متعهد است تا به دانش آموزان کمک کند تا به عنوان همکاران و رهبران برای دیدار با خواسته های آموزش و پرورش، کسب و کار و شهروندی منطقه شهری بزرگ شهر اوکلاهاما، یاد بگیرند و عمل کنند. . حتی اگر دانشگاه به زندگی فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و فکری منطقه کمک می کند و آینده ما را آشکار می کند، منطقه پویای ما، دانشگاه را شکل می دهد. مشارکت مردم شهری به معنای تمام جنبه های فعالیت های دانشگاهی، آموزش و یادگیری، کشف دانش جدید و تشویق همکاران است، زیرا این هم افزایی به دیگران القا می کند تا UCO را به عنوان یکی از شهرهای مهم شهر بزرگ کشور معرفی کند.

بيان استراتژيک

دانشگاه اوکلاهاما با دنبال کردن مشارکت های نوآورانه به نیازها و فرصت های منطقه شهری شهر اوکلاهما به طور فعال پاسخ خواهد داد. این تعهد پایه ما را برای ارائه دانش آموزان به تدریس و یادگیری تجربی برای پذیرش دانش آموزان در یادگیری تجربی حمایت خواهد کرد. فعالیت ها، از طریق حمایت از آموزش و یادگیری مادام العمر و توسعه و گسترش نیروی کار، و همچنین تخصص تحقیق و خدمات حرفه ای ما، به مناطق شهری کمک کرده و کیفیت زندگی را برای همه افزایش داده اند.

یادگیری ترانسفورمیک

با به دست آوردن تجربیات آموزش و پرورش با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و تبدیل، ما در تلاش برای آموزش کسانی که قادر به انطباق و مشارکت در متفکران بحرانی، همکاری با فارغ التحصیلان، ایده های جدید، جشن تنوع منطقه ما و چگونه زنده بمان

آموزش های تجربی

با ایجاد مشارکت در خارج از کل منطقه کلان، ما به نیازهای جامعه خدمت می کنیم و به فارغ التحصیلانی که مهارت های لازم برای کمک به شهرهای بزرگ در یک محیط جهانی بسیار رقابتی دارند، خدمت می کنیم.

تحقیق و خدمات حرفه ای

از طریق خدمات و تحقیقات حرفه ای، ما رهبری و مشاوره در مورد مسائل بهداشتی شرکت ها و صنایع در مناطق شهری، موسسات آموزشی، خانواده ها و کیفیت زندگی در خانواده ها و فرهنگ آنها را ارائه می دهیم.

کیفیت تجربه پردیس

دانشگاه مرکزی اوکلاهما، از طریق شناخت روح انسجام، شفافیت، همکاری و احترام به دانشجویان، استادان، کارکنان، مدیران و فارغ التحصیلان ارزش های منحصر به فرد و شخصی سنتی و غیر سنتی، برای زندگی و در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده است. محیط آموزشی محور

درخواست برای اقدام

دانشگاه مرکزی اوکلاهما یک دانشگاه پیشرو است که آموزش و پرورش را بر اساس جامعه مشترک، شخصیت و ارزش های مدنی ارائه می دهد. UCO هر دانش آموز را با تمرکز منابع بر شش اصل یادگیری تغییر می دهد.

تمام دانش آموزان بازسازی خواهند شد:

  • دانش رشته ای
  • قابلیت های جهانی و فرهنگی
  • بهداشت و سلامت
  • رهبری
  • تحقیقات، فعالیت های علمی و خلاق
  • آموزش خدمات و مشارکت شهروندان

دانش آموزان از طریق شش اصل یادگیری تغییر می یابند. پیشرفت آنها از طریق سوابق یادگیری تغییرات دانش آموزان نشان داده شده است، نشان می دهد که چگونه کارفرمایان بالقوه وقتی که در مرکز قرار دارند، مهارت های خود را فراتر از مرکز توسعه می دهند.

در نگاه اول

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

University of Central Oklahoma

MBA UCO یک برنامه تحصیلی 35 ساعته دارای مجوز AACSB است که طول می کشد 16 ماه برای تکمیل، واقع در قلب مرکز شهر اوکلاهما سیتی. شما از رهبران صنعت در شهر و سراسر جهان مطلع خو ... [+]

MBA UCO یک برنامه تحصیلی 35 ساعته دارای مجوز AACSB است که طول می کشد 16 ماه برای تکمیل، واقع در قلب مرکز شهر اوکلاهما سیتی. شما از رهبران صنعت در شهر و سراسر جهان مطلع خواهید شد.

برنامه درسی مبتنی بر صنعتکه با خواسته های سریع کارفرمایان مطابقت دارددوره های آموزشی و اهداف یادگیری توسط رهبران صنعتی محلی توسعه یافته استکلاس ها و پروژه ها بر روی حل مسئله خلاقیت تمرکز می کننددستهای پروژه های یکپارچه با سازمان های محلی تجربه و ارتباطات در دنیای واقعی را تجربه می کنندتجربه غوطه وری تجاری بین المللی در ایجاد یک مجموعه مهارت رهبری کسب و کار جهانی کمک می کندنتایج یادگیریغلظت برنامهMBA عمومی... [-]
آمریکا Edmond
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

UCO@125 - The University of Central Oklahoma

Campus Tours - The University of Central Oklahoma

International Students love UCO

Knowledge is the path to success