توضیحات رسمی را مطالعه کنید

توسعه رهبران طول عمر برای جهانیان کسب و کار

برای بیش از 75 سال، University of Toledo College of Business Administration بیش از یک آموزش کسب و کار ارائه کرده است - COBA یک تجربه کسب و کار را ارائه می دهد.

دوره های COBA پایه و اساس مبانی تجارت را ارائه می دهند، ارائه یادگیری و فرصت های حرفه ای را ارائه می دهند که برنامه های COBA را از هم جدا می کنند.

دانش آموزان COBA فقط درباره بازار سهام نمی دانند - آنها در شبیه سازی های معاملاتی شرکت می کنند و فرصت سرمایه گذاری بیش از 1 میلیون دلار دارند.

دانشجویان COBA فقط در مورد رهبران کسب و کار و نوآوران نمی دانند - آنها با آنها ملاقات و صحبت می کنند، از جمله فارغ التحصیلان کالج.

دانشجویان COBA فقط برای بازار کار آمادگی ندارند - آنها در آن هستند، زیرا بیش از 90 درصد دانش آموزان ما حداقل در یک دوره کارآموزی شرکت می کنند. علاوه بر دوره های کارآموزی، برنامه های کاری حرفه ای شروع به آماده سازی دانش آموزان برای حرفه در اوایل دوره تحصیلی خود را با دوره ها، مصاحبه با کارفرمایان، و نمایشگاه های شغلی با مشارکت کارفرمای ثبت ضبط.

فارغ التحصیلان COBA تبدیل به رهبران کسب و کار طول عمر می شوند.

شرح

دانشکده بازرگانی دانشگاه تولدو تاسیس شده در سال 1930 توسط مجمع عمومی دانشکده های انسانی آمریکا (AACSB) تأیید شده است. از جمله فعالیت های اقتصادی متنوع در کلان شهر تولدو، خرده فروشی، خدمات مالی و هر دو شرکت بزرگ و کوچک تولید می شود. بندر تولدو و بسیاری از شرکت های دیگر، تولدو را برای مطالعه کسب و کار می کنند.

دانش آموزان می توانند تجربه عملی را از طریق دوره های کارشناسی ارشد و دانشگاه تامین کنند. چنین برنامه هایی دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت ها و نظریه های تجاری را به شرایط واقعی اعمال کنند. در این و دیگر راه ها، جامعه کسب و کار به یک آزمایشگاه برای دانش آموزان تبدیل می شود و به تغییر و تحول در کلاس درس به جهان کار ساده تر و طبیعی تر کمک می کند.

امتیازات پراید

دانشکده مدیریت بازرگانی

 • برنامه های مختلف تحصیلی مختلفی از قبیل برنامه شغلی کالج و یکی از تنها پنج درجه فروش حرفه ای در کشور ارائه می دهد
 • یکی از تنها 15 درصد از کالج ها در سراسر جهان برای رسیدن به اعتبار AACSB است
 • نسبت نسبی دانش آموزان به دانش آموزان و متوسط ​​کلاس 30 تا 35 را حفظ می کند
 • فرصت های کارآموزی عالی را با 90 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی که حداقل یک دوره کارآموزی را تکمیل می کنند، فراهم می کند
 • جوایز بیش از 250،000 دلار در سال تحصیلی به دانش آموزان جدید و مداوم کسب و کار
 • دارای رتبه 80 درصد در رشته کالج و میزان 100 درصد در دانشکده فروش حرفه ای اشمیت است
 • فروشگاه John B. و Lillian Neff اتاق تجارت یکی از تنها 30 امکانات در ایالات متحده است که دانشآموزان را به طور زنده و تأخیر در تغذیه از همه مبادلات سهام جهان ارائه می دهد
 • دانش آموزان فرصتی برای مدیریت یک صندوق سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری برای بنیاد UT دارند
 • مشاوران خدمات دانشجویی برای اهدای دانش آموزانشان به رسمیت شناخته شده اند و هرکدام از آنها جایزه "UT Outstanding Advisor" را دریافت می کنند.

بیانیه مأموریت (پذیرفته شده 12/5/03)

ما، کالج مدیریت کسب و کار، متعهد به آماده سازی یک متنوع از دانش آموزان برای حرفه های درازمدت به عنوان رهبران و مشارکت متخصصان و افزایش جهان کسب و کار است.

با انجام این کار، ما از مأموریت دانشگاه دانشگاه توئولو، موسسه تحقیقاتی شهری متشکل از دانش آموزان، حمایت می کنیم، که عمدتا از طریق تاکید متعادل بر پیشرفت و تحویل بهتر از برنامه های کارشناسی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، سهم تاثیر گذار تحقیقات و نشریات و تعامل با جامعه ما به طور کلی و جامعه کسب و کار به ویژه و همچنین خدمت به عنوان منبع برای توسعه اقتصادی منطقه ای.

کالج به محیط زیست منجر شده به نوآوری و بهبود مستمر از طریق یک مجموعه مشترک از ارزش های اصلی و تعهداتی که شامل احترام متقابل، توسعه حرفه ای، رفتار اخلاقی، پاسخگویی فردی، تنوع، فرصت های برابر و آزادی پرس وجو و بیان است، متعهد است.

بیانیه چشم انداز

" توسعه رهبران طول عمر برای کسب و کار جهانی .."

دانشکده مدیریت بازرگانی در دانشگاه تولدو خواستار رهبری شناخته شده در میان دانشگاه های بزرگ شهری می باشد:

 • انتقال به سطح بالایی از تعالی در آموزش، تحقیق و توسعه.
 • ایجاد شهرت ما در زمینه های انتخاب شده به عنوان یک شریک یادگیری برای دانش آموزان و جامعه کسب و کار.
 • تبدیل شده است برای ادغام دانش و تمرین اشاره کرد.
 • تقویت سازگاری و روحیه کارآفرینی ما.
 • افزایش توانایی فارغ التحصیلان ما در رقابت در بازار تجارت جهانی و کمک به آن.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

University of Toledo College of Business Administration

یک تجربه ی نوآورانه، سریع، عملی، عملی و یادگیری متمرکز برای هدایت رهبران برای رقابت در بازار قرن بیست و یکم طراحی شده است. ... [+]

طراحی شده با حرفه ای های مشغول مانند شما در ذهن است

برنامه EMBA به طور خاص برای مدیران و متخصصان علاقه مند به ارتقاء مسیرهای شغلی خود طراحی شده است. این شرکت با درجۀ گسترده ای از مدیران ارشد شرکت های کوچک، متوسط ​​و فورچون 500 و همچنین آکادمی های برجسته و کارشناسان صنعت، توسعه داده شد. نتیجه یک تجربه نوآورانه، سریع گام، عملی و تجربه محور، طراحی شده برای تجهیز رهبران برای رقابت در بازار قرن بیست و یکم است.... [-]

آمریکا تولدو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

University of Toledo College of Business Administration

برنامه MBA در دانشگاه Toledo ویژگی های مقرون به صرفه و انعطاف پذیری است که به شما کمک می کند مهارت ها و فرصت های خود را بدون وقفه حرفه ای خود گسترش دهید. ... [+]

دانشگاه Toledo برنامه MBA

یکی از بهترین ها در غرب میانه، برنامه MBA در دانشگاه Toledo دارای مقرون به صرفه و انعطاف پذیری است که به شما کمک می کند مهارت ها و فرصت های خود را بدون وقفه حرفه ای خود گسترش دهید. تاریخچه تحصیلات عالی کالج در زمینه آموزش عملی و مرتبط با برپایی تحقیقات پیشرفته و تعامل تجاری، حرفه شما را به سطح بعدی می برد:

این کالج تنها 15 درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان است که توسط انجمن برای پیشرفت دانشکده های انسانی (AACSB International) تأیید شده است. دانشکده مدیریت بازرگانی UT تنها مدرسه کسب و کار معتبر AACSB در کشور است تا تخصص خود را در فروش حرفه ای در سطح تحصیلات تکمیلی ارائه دهد. اکثر کلاس های MBA در شبانه ارائه می شود، به دانش آموزان اجازه می دهد که درجه را با سرعت خودشان بدون وقفه در کار خود تکمیل کنند. یک MBA در UT را می توان به اندازه یک تقویم سال به دست آورد با تکمیل 11 دوره. این دانشگاه دارای بالاترین تعداد استادی است که جایزه تدریس فوق العاده عالی UT را دریافت می کند. اتاق بازرگانی کالج John B و Lillian Neff یکی از تنها 30 امکانات در ایالات متحده است که دانشآموزان را از تمامی بورسهای جهان به صورت زنده و به تأخیر انداخته است. دانش آموزان کسب و کار دسترسی منحصر به فرد به چهار، 24/7 آزمایشگاه های کامپیوتر؛ 108 لپ تاپ بی سیم برای چک کردن؛ و چاپ رنگی آزاد - بدون اشاره به... [-]
آمریکا تولدو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی