Virginia International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه بین المللی ویرجینیا VIU یک دانشگاه غیر انتفاعی متعهد به تعیین یک استاندارد جدید در آموزش عالی است. از طریق رویکرد دانش آموز محور ما، ما تلاش برای ارائه محیط زیست مثبت برای یادگیری در دسترس در هر نقطه. برنامه های ما ساختار اجازه می دهد دانش آموزان انعطاف پذیری زیادی در طراحی و جهت مطالعات خود را دارند. در همان زمان، هر دانش آموز یک مربی شخصی که به عنوان یک راهنما در انتخاب رشته و گرایش حرفه ای عمل می کند اختصاص داده است. VIU ارائه می دهد بورس های تحصیلی به دانش آموزان پتانسیل بالا، زیرا ما معتقدیم که آموزش و پرورش خوب باید برای همه در دسترس، از جمله کسانی که بودجه لازم نیست که به دنبال آموزش عالی.

همگام با آخرین تحولات در فن آوری و آموزش، برنامه درسی و مواد ما به طور منظم بررسی و تجدید نظر، و مربیان ما آموزش بیشتر دریافت می کنید، در صورت لزوم. همانطور که دانش آموزان در نزدیکی اتمام برنامه های خود، مشاوران حرفه VIU کمک آنها را در کارآموزی و دیگر مواضع کار مطالعه با شرکت ها و سازمان های محلی.

معیار در تاریخ VIU

از زمان تاسیس آن در سال 1998، دانشگاه بین المللی ویرجینیا پیشرفت قابل توجهی در فرایند پیچیده ای از ایجاد یک دانشگاه جدید ساخته شده است. در زیر برخی از نقاط عطف تاریخ نهادی ما عبارتند از:

مفهوم برای دانشگاه بین المللی ویرجینیا توسط دکتر عیسی توسعه داده شد SARAC که پس از کاوش در مکان های مختلفی در ایالات متحده، تاسیس VIU در فیرفکس، ویرجینیا در ماه اوت 1998. شورای دولتی آموزش عالی ویرجینیا (SCHEV) مجاز VIU برای شروع کسب و کار کارشناسی ارشد برنامه ادارات 1998 دسامبر 23. SCHEV اقتدار اعطا شده به ارائه یک سری از دیپلم و گواهی برنامه های در 9 آگوست 1999. در 25 مه، 2000 SCHEV VIU فارغ التحصیل اقتدار را برای MBA داد برنامه و بعد از آن سال به آنها مجوز داده برای شروع یک کارشناسی برنامه در علوم کامپیوتر و مدیریت کسب و کار. استاد علوم در سیستم های اطلاعات در تاریخ 24 آوریل سال 2003 آغاز شد. دانشگاه بین المللی ویرجینیا اول شروع آن در 4 مه سال 2006 برگزار شد با 20 فارغ التحصیلان در حضور و غیاب در شهرستان فیرفکس کشور باشگاه. شورای تأیید برای کالج مستقل و مدارس (ACICS)، یک مؤسسه معتبر ملی اعتباربخشی به ویرجینیا بین المللی اعطا دانشگاه در بهار 2008 (15 آوریل). مجمع عمومی خانه کمیته قطعنامه مشترک ویرجینیا دانشگاه با یک حرف "ستایش دانشگاه بین المللی ویرجینیا به مناسبت مجوز رسمی و 10 سالگرد" در تاریخ 23 آوریل 2008 ارائه شده است.

بیانیه ماموریت

ماموریت دانشگاه بین المللی ویرجینیا است برای آموزش دانش آموزان از سراسر جهان از طریق یک مجرب، هیئت علمی و کارکنان به همان اندازه متنوع، در حالی که تلاش برای ارائه برنامه های آموزشی در سطوح کارشناسی ارشد، کارشناسی، و گواهی که ایجاد کنجکاوی فکری، تفکر انتقادی و خلاقیت فوری در جامعه جهانی و با تعهد به ارائه دانش آموزان با دانش برای رسیدن به تعالی در پژوهش، بورس و تلاش خلاق مورد نیاز است.

اهداف VIU آموزش

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بین المللی ویرجینیا، دانش آموزان قادر خواهند بود تا:

فکر می کنم انتقادی و خلاقانه برقراری ارتباط موثر در گفتار و نوشتار نشان دادن مهارت از طریق نظم و انضباط علمی و درک کنند که نظم و انضباط در رابطه با جهان بزرگتر کار مولد به عنوان افراد و در گروه استفاده از دانش و مهارت خود را به یک سهم مثبت به جامعه استفاده از دلیل برای تصمیم گیری بر اساس درک درستی از اخلاق، احترام به تنوع، و آگاهی از مسائل مربوط به پایداری شرکت در یادگیری مادام العمر نمایشگاه صداقت حرفه ای، رهبری، و مهارت های همکاری موثر

فلسفه

به عنوان یک جامعه دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی برگرفته از پس زمینه ملی، فرهنگی، و اجتماعی گوناگون، VIU با هدف بهبود محیط زیست که در آزادی اندیشه و تفاسیر متنوع از تجربه بشر گرامی. این امید و انتظار است که هر یک از اعضای دانشگاه آگاهی بیشتر از توسعه ما، و واکنش به، اعضای و همچنین به کسانی که فراتر از دانشگاه ما که کمتر ممتاز می باشد. در تحقق این ماموریت، دانشگاه باید استفاده بهینه از تمام منابع موجود به دنبال اطمینان از بالاترین کیفیت خدمات به دانش آموزان خود، استادان و کارکنان. هدف نهایی از VIU است و کمتر از محققان به فارغ التحصیل تعالی اخلاقی، فکری، و حرفه ای که نه تنها یک زندگی بهتر را خواهد ساخت برای خود و خانواده خود، اما چه کسی خواهد راه را برای یک دنیای بهتر برای همه منجر شود.

به منظور پیشبرد رسالت و فلسفه از دانشگاه، VIU متعهد به اهداف زیر است:

استخدام و حفظ کارکنان برجسته هیئت علمی و و متنوع برای حمایت از آموزش، پژوهش و خدمات ماموریت از دانشگاه برای بالا بردن محیط یادگیری دانشگاه به منظور جذب و حفظ دانش آموزان عالی از سراسر جهان و همچنین از ایالات متحده به ارائه تجربیات یادگیری فراتر از کلاس درس که موجب افزایش آموزش سنتی و آماده سازی دانش آموزان برای نیروی کار جهانی برای ارائه یک برنامه درسی تا به روز است که مربوط، حصول اطمینان از هر دانش آموز است که شایستگی های زیر است: به تفکر انتقادی، به همین دلیل است تحلیلی، برای حل مشکلات در واقع، و برای برقراری ارتباط به وضوح به تلاش برای ارائه گزینه های موفق کاریابی برای دانشجویان

مکان ها

Fairfax

Address
4401 Village Dr
22030 Fairfax, ویرجینیا, آمریکا