توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مؤسسه مدیریت هتلداری واتل در دانشگاه بین المللی آلانیا ارائه می دهد آموزش و پرورش منحصر به فرد مهمان نوازی متمرکز بر مدیریت آمریکا است. کیفیت آموزش همراه با فرصت های کارآموزی پرداخت شده در برخی از هتل های لوکس جهان، باعث می شود که این برنامه ها به یک حرفه ی بین المللی شگفت انگیز تبدیل شود.

مناظر نفس گیر سان دیگو و آب و هوای بی نظیر آن را یکی از بهترین جاذبه های دولت و ملت می دانند، و بیش از 3 میلیون نفر به اندازه کافی خوش شانس هستند تا آن را به خانه بسپارند و آن را نقطه ایده آل برای ناپدید شدن نهایی.

یکی از محبوب ترین شهرهای آمریکای جنوبی، سن دیگو یک بهشت ​​جاذبه ای است که دمای هوا در طول سال ها در هفتۀ هفتاد و آفتاب نزدیک است. Sunbathers و خوانندگان تضمین شده است که برای پیدا کردن ساحل کامل خود را، و غذاهای لذت بردن در کارخانه های آبگرم صنعتی، bistros محلی، و رستوران ها لذیذ.

از سوی هیجان برادوی La Jolla Playhouse به احساس اروپایی ایتالیا کوچک به نیوجیک شیک از District Gaslamp، San Diego چیزی برای همه دارد.

لیسانس و MBA با تمرکز در مهمانداری و مدیریت در موسسه مدیریت ویتنام Vatel در دانشگاه بین المللی Alliant در سن دیگو ارائه شده است. محوطه دانشگاه در دامنه های درختی Scripps Ranch قرار دارد. فقط 10 کیلومتر از ساحل و پانزده متری شمال غربی مرکز شهر، این مکان بهترین "بهترین شهر آمریکا" را ارائه می دهد.

دانشگاه سن دیگو به ساختمان های مختلف کلاس درس، سالن سخنرانی و مرکز ورزشی می پردازد. ساختمان های Alliant همچنین شامل چند اتاق کنفرانس، دو آزمایشگاه کامپیوتر، امکانات کنفرانس ویدئویی، فای در سراسر محوطه دانشگاه و بسیاری از مکان های دیدنی برای مطالعه است. قلب این دانشگاه یک کتابخانه والتر است که اخیرا بازسازی شده است و با آگهی هایی از برخی از برجسته ترین نویسندگان دانشگاه مانند آبراهام ماسلو و کارل راجرز است.

تقریبا 1200 دانشجوی فارغ التحصیلی و 150 دانشجوی کارشناسی سالانه در تعدادی از مدارس و برنامه ها شرکت می کنند.

مأموریت ما این است که نسل بعدی مديران و رهبران را برای بزرگترین و پر جنب و جوش در دنیا آموزش دهیم. ما در رسیدن به مأموریت خود از طریق تعهد به تعالی در آموزش، همکاری های قوی با رهبران صنعت مهمان نوازی، تجربیات عملی واقعی و ارزش گذاری بین المللی مواجهیم.

دانش آموزان از طریق هر برنامه در گروه های مختلف با دوره های متناسب با گروه خود پیشرفت می کنند. ساختار گروهی تضمین می کند که دانش آموزان کلاس هایی را که برای فارغ التحصیلی در زمان نیاز دارند، دریافت می کنند.

اعضای هیات علمی ما متخصصین آموزش مدیریت هستند و تلاش می کنند دانشجویان را برای موفقیت در مدیریت بین المللی مهمان نوازی آماده سازیم.

تجربه حرفه ای حرفه ای جزء ضروری برنامه های دانشگاهی ما است و درک جامع از صنعت مهمان نوازی را ارائه می دهد و تعریف و دستیابی به اهداف حرفه ای هر دانش آموز را افزایش می دهد.

دانشگاه بین المللی Alliant توسط کالج ارشد کالج و دانشگاه WASC (WSCUC) ، یک موسسه اعتباربخش منطقه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده شناخته شده و همان آژانس تحت عنوان دیگر معتبر ترین مدارس کالیفرنیا و غربی ایالات متحده مانند استنفورد، USC و UCLA .

واتل آمستردام عضو انجمن ملی مشاوره پذیرش کالج (NACAC) است و به اظهار اصول اصول خوب عمل می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego

مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) با تمرکز در مدیریت مهمانداری در موسسه مدیریت هتلداری واتل در دانشگاه بین المللی Alliant یک درجه فشرده و نوآورانه است که دانشجویان را برای تبدیل ... [+]

MBA با تمرکز در مدیریت مهمانداری در موسسه مدیریت و مهمانداری واتل در دانشگاه بین المللی Alliant.

مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) با تمرکز در مدیریت مهمانداری یک درجه فشرده و نوآورانه است که دانشجویان را برای تبدیل شدن به مدیران و رهبران صنعت مهمان نوازی بهتر می کند. دوره های آموزشی بین تئوری های علمی و حرفه ای تعادل دارند.

در محوطه دانشگاه دانشجویان تفکر انتقادی، رهبری، مدیریت و مهارت های کارآفرینی لازم برای رقابت در اقتصاد جهانی را دشوار می سازند. دانشآموزان با تجربه و کلاس های کوچک، دانش آموزان از حمایت فردی و آمادگی لازم برای تبدیل تجربه خود به تخصص و دستیابی به برتری برخوردار می شوند.... [-]

آمریکا سن دیگو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

A Day in the Life of a Student

Testimonial from the General Manager of the JW Marriott in Santa Monica, CA

Location address
520 West Ash Street
San Diego, کالیفرنیا, CA 92101 US