توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا MBA اجرایی دبی-لندن را انتخاب کنید؟


رویکرد ما به یادگیری فشرده، دقیق و سرگرم کننده است. شما از دانشکده مشهور جهان شناخته می شوید که کارشناسان در زمینه های خود هستند. چشم اندازهای که هر دانش آموز از ملیت های مختلف، توابع کاری و بخش های صنعتی به ارمغان می آورد، عناصر کلیدی یادگیری شما است نه تنها در بحث های کلاس درس بلکه در کار گروهی.

برنامه اجرایی MBA دوبی-لندن:

 • یک برنامه دقیق، خواستار و حرفه ای که استانداردهای عالی تحصیلی را تعیین می کند
 • ایده هایی برای اقدامات، چارچوب ها و ابزار تفکر که بلافاصله قابل اجرا برای مسئولیت های خود در محل کار هستند
 • انتخاب گسترده ای از دوره های انتخابی برای تمرکز و به دست آوردن وسعت و عمق
 • دانش و تجربه یک استاد مشهور جهان که در ادامه مشارکت با دانشگاهیان، صنعت و دولت کار می کند
 • این فرصت را به دست آوردن دیدگاه چند ملی با همکاری با اعضای هیئت علمی و شرکت کنندگان از طیف گسترده ای از زمینه های ملی و فرهنگی
 • وظایف بین المللی اختیاری برای مطالعه مسائل تجاری در طیف وسیعی از کشورها
 • این وسیله برای تسریع رشد حرفه ای شما و بهبود سهم خود در سازمان حمایت از خود است
 • یک مدرک کارشناسی نیمه وقت به همان اندازه که تمام وقت MBA است
 • این فرصت برای مطالعه و شبکه در دوبی و در لندن، هر دو مراکز مالی جهان است. مشاهده مزایای لندن.

ضربه های شغلی

EMBA دبی-لندن بر کار من تاثیر می گذارد؟

هدف ما این است که شما را قادر به مدیریت و کار با موفقیت در هر نقطه از جهان. فرمت برنامه شما را قادر می سازد بلافاصله عملکرد خود را بهبود ببخشید و تاثیرات واقعی خود را در شرکت داشته باشید، برای نشان دادن دانش و مهارت های جدید خود، نظارت بر اثربخشی آنها و ایجاد آنها.

پشتیبانی شده توسط یک استاد مشهور جهان، شما شرایط کسب و کارهای عملی را بیاموزید و روشهای جدید تفکر مدیریت را با گروهی از اعضای مستقل انتخابی، بلند پروازانه و بین المللی متفاوت یاد بگیرید. این ترکیب پویا رویکرد خود را به تصمیم گیری تغییر می دهد و به شما ایده های جدید را برای پیشرفت و شکل دادن به حرفه آینده خود می دهد.

EMBA دبی-لندن برای رسیدن به من کمک خواهد کرد؟

- اثرات فوری و ملموس بر عملکرد شما
- مسیر شغلی سریع
- پیشرفت از نقش های فنی و یا عملکردی به مدیریت عمومی
- مهارت های کارآفرینی - برای توسعه مهارت های کسب و کار برای سرمایه گذاری خود و یا برای اجرای ایده های جدید و خلاقانه در سازمان خود
- دیدگاه واقعا بین المللی
- شبکه جهانی
- قابلیت های کسب و کار جهانی
- مالکیت شغلی

فراتر از MBA

به طور متوسط ​​فارغ التحصیلان لیسانس کسب و کار مدرسه MBA فارغ التحصیلان دو برابر حقوق خود را در سه سال فارغ التحصیلی، و از جمله MBA های بالاترین پرداخت در جهان است.

آرمان ها و مسیرهای حرفه ای فارغ التحصیلان EMBA منعکس کننده هر یک از مدیران جاه طلبانه و موفق است - مسیرهای مختلفی را دنبال می کنند، به شرکت های جدید می روند یا پیشرفت به سطح جدید می رسند.

خدمات حرفه ای

انتظار می رود که دانش آموزان اجرایی MBA دوبی-لندن در مشاغل تمام وقت مشغول به کار شوند و سازمان های مختلف خود را در سطوح مختلف حمایت کنند. دانش آموزان به توسعه مهارت ها و ارسال کارهای آنلاین دسترسی خواهند داشت.

تمرکز خدمات حرفه ای برای EMBA ها عمدتا بر اعتماد به نفس حرفه ای است. از طریق دسترسی به کارگاه های آموزشی و کتابخانه منابع حرفه ای در لندن، Career Services با هدف ارائه دانش آموزان به اطلاعات و مهارت های مورد نیاز برای کمک به توسعه استراتژی شغلی شخصی خود است.

خدمات شغلی در طول اقامت خود در مدرسه، دانش آموزان EMBA دبی-لندن را پشتیبانی می کنند، آیا آنها می خواهند که شغل خود را درون سازمان فعلی خود و یا اینکه آیا قصد بررسی گزینه های ممکن را دارند.

برنامه جزییات


برنامه اجرایی MBA دبی-لندن به سه بخش تقسیم می شود.


در طول سال اول، کلاس های اصلی هسته در یک فرمت بلوک چهار روزه متشکل از دو روز آخر هفته و دو روز کاری است.

در طول سال دوم، دانش آموزان چهار انتخابی را از نمونه انتخابی مدرسه در لندن انتخاب می کنند. در این زمان دانش آموزان گزارش مدیریت فردی و یک پروژه گروهی را تکمیل می کنند. در دبی در زمینه توسعه مهارت های شخصی یک ماژول چهار روزه وجود دارد.

قسمت سوم، دوره Capstone نیز در سال دوم برنامه رخ می دهد. دوره Capstone در دبی برگزار می شود.

مخاطبان هدف

کلاس اجرایی ما شامل افرادی استثنایی می شود که هر کدام می توانند در برنامه شرکت کنند و از آن بهره مند شوند. به طور خلاصه، افرادی که می توانند این "چیز اضافی" را به تئاترهای سخنرانی ما برساند. همانطور که می توانید از مشخصات کلاس فعلی ما ببینید، دانشجویان اجرایی MBA معمولی از لحاظ زمینه و ملیت کار نیستند. آنچه که همه دانشجویان ما دارند مشترک است، انگیزه و انگیزه برای تبدیل شدن به یک رهبر واقعی کسب و کار جهانی و چند ماهه است که عبارتند از:

 • راحت و موفق در یک محیط جهانی
 • قادر به مدیریت مردم و فرایندها به طور موثر است
 • قادر به فکر استراتژیک است
 • اعتماد به نفس در طیف گسترده ای از توابع.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط London Business School »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
پاره وقت
Price
79,950 USD
بودجه در دسترس است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019