Filter
دوره یک ساله MBA
یونان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ {mbastudies-1-year-mba:singular} برتر در یونان را جستجو کنید 2020‏

برنامه MBA 1 ساله دانشجویان را برای موقعیت های رهبری در دنیای شرکت های بزرگ آماده می کند. آنها می توانند دانش های ضروری در زمینه های اقتصاد، مالی، بازاریابی و منابع انسانی را در حین یادگیری مهارت های گروهی و مدیریتی بدست آورند.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

یونان نظام آموزش و پرورش خود را با آموزش عالی در بالای توسعه یافته است. بیش از 40٪ از تمام یونانیان در آتن زندگی می کنند و نیز وجود دارد که در آن بهترین فرصت به دنبال یک سطح آموزش عالی است. مرز های آلبانی، مقدونیه، بلغارستان و ترکیه، یونان مروارید گردشگری با یکی از جهان 'بازدید کنندگان سواحل فوق العاده است.

‏ درخواست اطلاعات کنید رده های برتر {mbastudies-1-year-mba:plural} در یونان 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

American College of Thessaloniki

برنامه MBA برنامه کلی هدف از فارغ التحصیلان دانشگاه از رشته های مختلف از جمله البته کسانی که با درجه در اقتصاد، کسب و کار و رشته های مرتبط است. هدف این برنامه به جای کار ... [+]

برنامه MBA برنامه کلی هدف از فارغ التحصیلان دانشگاه از رشته های مختلف از جمله البته کسانی که با درجه در اقتصاد، کسب و کار و رشته های مرتبط است. هدف این برنامه به جای کار حرفه ای و مورد نیاز درجه ممکن است در یک یا دو سال به پایان رسید. غلظت در بازاریابی، مدیریت، امور مالی، کارآفرینی و بازاریابی دیجیتال در دسترس هستند.

برنامه های MBA: بانکداری و امور مالی کارآفرینی مدیریت بازاریابی در عصر دیجیتال چرا MBA در ACT را انتخاب کنید؟ یک برنامه به چالش کشیدن از مطالعه است که توسعه مهارت های عملی بلافاصله در یک بازار جهانی قابل اجرا است. یک برنامه انعطاف پذیر است که با نیازهای شما طراحی شده است. کلاس ها در شب برگزار می شود به جای کار حرفه ای. دوره های آموزش داده شده توسط حرفه ای چاشنی با اعتبار علمی استثنایی و قابل توجهی تجربه رهبری مدیریتی و اجرایی در سازمان ها در سراسر جهان و از جمله یونان و جنوب شرقی اروپا. آنها در تماس با مسائل کسب و کار فعلی، و آن را یک ثروت از دانش کسب و کار عملی و تفکر کاربردی، به کلاس درس. تنها برنامه در شمال یونان که توسط NEASC، آژانس که اعتبار دانشگاه های معتبر ترین جمله دانشگاه هاروارد، ییل، MIT، و قهوه ای معتبر. معادل و حرفه ای از فارغ التحصیلان MBA: با توجه به قانون 4093/2012 و مقررات پس از آن (FEK 229/19/11/12 و 3324/12/12/12)، مدارک تحصیلی برای برنامه های تحصیلات تکمیلی از مطالعات انجام شده توسط کالج... [-]
یونان تسالونیکی
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی