دو ساله MBA بنتلی

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دو ساله MBA بنتلی

Bentley University - McCallum Graduate School of Business

آمادگی برای کارهای فردا امروز با مدرک کارشناسی کسب و کار Bentley در دوسال، برنامه MBA تمام وقت . کسب مهارت های کسب و کار مورد نیاز در اقتصاد پویا امروز، همراه با پشتیبانی از مرکز خدمات حرفه ای ما در سطح ملی برای تسریع حرفه ای خود. از هشت غلظت را انتخاب کنید تا کالج خود را با مهارت های تخصصی سفارشی کنید.

نامزدهای انتخاب شده از فارغ التحصیلان کالج های اخیر به کسانی که با 7 یا بیشتر سال از اشتغال حرفه ای هستند. این برنامه یک پایه محکم در زمینه های اصلی کسب و کار فراهم می کند که دانشجویان می توانند از طریق دوره های پیشرفته و غلبه بر آنها بسازند.

رهبران کسب و کار امروز به گستره و عمق تخصص نیاز دارند. دوره های انتخابی در برنامه MBA بنتلی به شما اجازه می دهد تخصص خاصی را که ارزش افزوده کارآفرین آینده را به دنبال دارد، دنبال کنید.

شما می توانید درجه خود را با انتخاب از هشت تمرکز:

  • حسابداری
  • تجزیه و تحلیل کسب و کار
  • اقتصاد بازارهای مالی
  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • سیستم های اطلاعاتی و فناوری
  • قانون و مالیات
  • رهبری (قبلا تحت عنوان مدیریت)
  • بازار یابی
Top 200 MBA Programs

درجه دو

دانشجویان در برنامه MBA می توانند درجه خود را با یکی از شش مقطع کارشناسی ارشد در Bentley ترکیب کنند. ادغام مهارت های کسب و کار عمومی کسب شده از طریق MBA با تخصص متمرکز یک مدرک کارشناسی ارشد مجموعه ای از مدارک مورد نیاز برای جستجوی شغلی شما را فراهم می کند.

اعتبار از چهار دوره به هر دو درجه اعمال می شود، بنابراین می توانید با تکمیل شش دوره اضافی، اعتبار اضافی ارزشمند کسب کنید. هزینه تحصیل برای برنامه MBA شامل دوره های کارشناسی ارشد نیست آنها به طور منظم در هر دوره معین هزینه می شوند.

مشخصات دانشجویی

برنامه MBA (تمام وقت، دو ساله) برای افرادی طراحی شده است که می خواهند حرفه خود را با اعتبار اضافه ای به ارزش بالا برای کارفرمایان احتمالی ارائه دهند.

فارغ التحصیلان به بازار رقابتی با دانش فنی فنی رشته های کسب و کار وارد می شوند. به همان اندازه مهم است که این برنامه پایه و اساس جامع در رهبری، ارزش ها، آگاهی فرهنگی، مسئولیت اجتماعی شرکت، خلاقیت و نوآوری - کیفیت هایی که برای مدیران در یک اقتصاد جهانی ضروری است، فراهم می کند.

نتایج شغلی

با ایجاد مهارت و تخصص در کلاس و فراتر از آن، تیم خدمات حرفه ای تحصیلات تکمیلی با شما کار خواهد کرد تا اهداف خود را در رزومه خود و مصاحبه با کارفرمایان بالقوه برجسته کنید. برنامه MBA برای مرحله بعدی در حرفه شما تبدیل خواهد شد.

فارغ التحصیلان اخیر دارای موقعیت در صنایع مانند تبلیغات، مشاوره، محصولات مصرفی، خدمات مالی، فن آوری، و همچنین بخش دولتی و غیر انتفاعی است. در سال های اخیر، 78 درصد از کالج فارغ التحصیل در سه ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Waltham, Massachusetts
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Waltham, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات