توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه مجموعه این برنامه از هم جدا؟

- دو درجه از دو برنامه در سطح جهانی: MBA از Sasin و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع از دانشکده مهندسی، دانشگاه Chulalongkorn - برنامه درسی یکپارچه با تمرکز بر مدیریت کسب و کار، و مهارت های تحلیلی و فنی - تجربه عملی با شرکای صنعت از طریق کارآموزی همراه با پایان نامه کارشناسی ارشد - دسترسی به دو شبکه فارغ التحصیلان گسترده و شبکه های شریک شرکت - فرصت های شغلی گسترده با SCE شرکت همکاران - فرصت برای دریافت کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه و کمک هزینه های تحصیلی

برنامه SCE بررسی اجمالی

با اهمیت فناوری اطلاعات و داده های قریب به اتفاق در محیط کسب و کار امروز، تجزیه و تحلیل کمی تبدیل به یک مهارت کلیدی در مدیریت کسب و کار. مدیران و مدیران اجرایی باید به روش های کمی در تصمیم گیری های کسب و کار استفاده می شود رقابتی در حال حاضر و در آینده است.در همان زمان، مهندسان صنعتی متخصص در فن آوری های کمی نیاز به مهارت کسب و کار مناسب به طور کامل درک و به کار بردن فن آوری مناسب برای حل مشکلات کسب و کار در دنیای واقعی. رشته Sasin چولا مهندسی دوگانه کارشناسی ارشد (SCE) پل فاصله بین مهندسان و مدیریت تولید فارغ التحصیلان با ترکیب سمت راست از دانش کسب و کار و مهارت های کمی برای مطابقت با نیازهای فعلی محلی و جهانی است. فارغ التحصیلان این برنامه دو ساله MBA از Sasin، اولین برنامه کسب و کار معتبر بین المللی در تایلند، و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه Chulalongkorn، قدیمی ترین و یکی از بهترین برنامه های مهندسی در تایلند دریافت خواهید کرد.

همکاران صنعت

شرکای صنعت نقش کلیدی در موفقیت برنامه SCB بازی.دانشکده دانشگاه Chulalongkorn مهندسی Sasin و همکاری نزدیک با شرکای صنعت به اطمینان حاصل شود که برنامه SCE همیشه مربوطه و برآوردن نیازهای صنعت عملی است. شرکای صنعت نیز در کارآموزی و پایان نامه بخشهایی از برنامه نقش داشته باشد. آنها با Sasin و مهندسی چولا کار به ارائه کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی به متقاضیان واجد شرایط و برای کارمندان خود.

Sasin - چولا مهندسی لبه

فارغ التحصیلان این برنامه دو ساله MBA از Sasin و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه Chulalongkorn، دو درجه در سطح جهانی را دریافت. این دو درجه مجهز به دانش آموختگان با دانش و ابزار از مدیریت کسب و کار و مهندسی صنایع را به حرفه خود را به سطح بعدی. در همان زمان، برنامه درسی بر اهمیت استفاده از دولت از هنر دانش برای حل مشکلات صنعت واقعی. این تاکید شده است در طول پایان نامه کارشناسی ارشد دانش آموزان برجسته شده است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Sasin Graduate Institute of Business Administration »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,794,000 THB
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ