رهبری MBA

عمومی

شرح برنامه

رهبری MBA

رهبری MBA با تدریس در یک مکان مرکزی در لندن ، بر پیشرفت شغلی متمرکز است و توسط اساتید مجرب از مدارس پیشرو در سراسر جهان تحویل داده می شود. دوره ما دارای یک الگوی منحصر به فرد مربیگری است که در آن دانشجویان از خارج از کلاس پشتیبانی می شوند و برای هر مشکلی که ممکن است در کار خود داشته باشند یا به تحصیل بپردازند ، به معلم دسترسی دارند.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در کنار یک نقش حرفه ای شلوغ انجام می شود و در یک دوره 18 ماهه در قالب اجرایی تحویل داده می شود. به طور ماهانه ، آموزش تعاملی به سبک کارگاهی در طول یک هفته 3 روزه در پردیس Moorgate London در مرکز تجاری لندن برگزار می شود. علاوه بر پوشش اصول اصلی تجارت ، تأکید شدیدی بر برنامه ایجاد مهارت های رفتاری نمایندگان است. این امر از طریق یک مدل مبتنی بر مهارت شایستگی اجرایی انجام می شود ، که اثبات می شود در دنیای شرکت ها بسیار مؤثر است. این مستلزم مربیگری همسالان است که در طول کارگاههای آخر هفته و همچنین نمایندگان دارای دسترسی مداوم به اساتید تدریس خارج از کارگاه های آخر هفته برگزار می شود.

در طی هفته کاری عادی ، نمایندگان تشویق می شوند جلسات منظم و رو در رو با اساتید تدریس برگزار کنند تا در مورد مسائل دنیای واقعی ناشی از نقش حرفه ای خود که مربوط به نظریه در دوره هستند ، برگزار کنند. این MBA برای مدیران میانی و ارشد که علاقه مند به توسعه مهارت های رهبری خود هستند به منظور انتقال به نقش های ارشد فزاینده طراحی شده است. مسیرهای شغلی معمولی شامل پیشرفت از نقشهای کارکردی به رهبری عملکردی ، مدیریت عمومی یا نقشهای سطح شریک است. این برنامه برای مدیرانی که در بخش خدمات حرفه ای مانند وکلا ، مشاوران و هر دستگاه اجرایی حرفه ای که در مدیریت تغییر یا تحول در سازمان خود فعالیت دارند ایده آل است.

پروفسور الیزابت مور ، مدیر / رئیس MBA در رهبری در دانشکده تجارت دانشگاه حقوق ، از یک سوابق تحصیلی بین المللی به دست می آید ، با تدریس در دانشگاه های ایالات متحده ، فنلاند ، روسیه و انگلیس که لیسانس خود را از دانشگاه کلمبیا دریافت کرده است. دکتر مور از دانشگاه تگزاس در آستین و مدرک مربیگری از دانشگاه کمبریج ، دکتر مور به عنوان استاد رهبری و مربیگری رهبری در دانشکده بازرگانی بین المللی هول از سال 2013 - 2019 خدمت کرده است. از سال 2006 ، پروفسور مور در دانشگاه کمبریج تدریس کرده است. ، جایی که وی هم اکنون یک مدرس دانشیار و مدیر برنامه های بین المللی تابستانی برای کالج خود ، هوز هال است. وی همچنین در طول 20 سال فعالیت تحصیلی چندین نقش دیگر را در آکادمی ها برگزار کرده است ، از جمله برگزاری یک بورس ویزیت در دانشگاه هاروارد و تأسیس یک برنامه مطالعات فرهنگی در دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ در روسیه ، که وی به مدت پنج سال آن را هدایت کرده است. در حوزه رهبری ، علایق پژوهشی وی به ویژه بر اصالت در رهبری و هوش هیجانی و فرهنگی متمرکز است.

الزامات دوره

  • مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک تحصیلی معادل.
  • دانش آموزان همچنین باید حداقل پنج سال تجربه کار حرفه ای را در نقش مدیریت با برخی نظارت های بودجه داشته باشند.
  • برنامه های معافیت یا RPL برای برنامه MBA مجاز نیست.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... اطلاعات بیشتر

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. اطلاعات محدود
لندن , لیدز , منچستر , بیرمنگام , لندن , لندن , ناتینگهام + 6 بیشتر کمتر