توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد برای مهندسین عمران و معماران - پاره وقت - عملی - فشرده

پیاده سازی دانش فنی در موفقیت دوخت مردانه اقتصادی مهارت های مدیریتی برای صنعت ساخت و ساز در خواست ها به مدیران در صنعت ساخت و ساز در حال تبدیل شدن بیشتر خواستار و پیچیده است. علاوه بر مهارت های اقتصادی، حقوقی و سازمانی دانش فنی و همچنین رهبری و مدیریت مهارت برای موفقیت پایدار ضروری است. ساختمان مدیریت برنامه کارشناسی ارشد مهندسین عمران و معماران برای کسب رهبری و مدیریت وظایف در صنعت ساخت و ساز واجد شرایط است.متخصصان با تجربه و مدیران اجرایی ارائه سخنرانی، مطالعات موردی میان رشته ای و تیم کار دانش لازم و ابزار در زمینه های کنترل، امور مالی و مدیریت ریسک، حقوقی، توسعه استراتژی، ارتباطات، تکنیک های مذاکره، رهبری و خیلی بیشتر در صفحات زیر شما می توانید اطلاعات مهم در مورد برنامه کارشناسی ارشد در پیدا نگاه کنید. ما خوشحال برای پاسخ به سوالات خود را شخصا می باشد. تاریخ واقعی برای سال 8، نگاه کنید به Studienablauf و بازرسی، ثبت نام در حال حاضر دریافت و به زودی در دسترس هستند.

محتوای مطالعه و اهداف

مهارت های مدیریت توسعه مدرک دانشگاهی برای اولین بار از مهندسان واجد شرایط مدنی و معماران، به ویژه برای عملیات فنی ساخت و ساز، یعنی برای طراحی، برنامه ریزی و تولید سازه های.در عمل، با این حال، آنها اغلب به سر می برد وظایف مدیریت - مدیریت یک سایت ساخت و ساز، یک گروه، یک گروه، یک دفتر و یا مدیریت پروژه های پیچیده. این امر مستلزم مدیریت دانش به منظور به حساب وابستگی متقابل از جنبه های فنی با چارچوب قانونی و عواقب اقتصادی به اندازه کافی. اجرای موفقیت آمیز از دانش نیاز به مهارت ارتباط، اقناع، حل تعارض و رهبری است. دانش چند رشته به دست آوردن عوامل موفقیت و مدل های کسب و کار در صنعت ساخت و ساز در معرض تغییر به طور فزاینده سریع. شیر ساخت و ساز در فعالیت پیمانکاران ساختمان کلاسیک، مناطق کسب و کار جدید است. این امر نه تنها فن آوری و زنجیره فرآیند، بلکه سازمان، کنترل، مدیریت مالی، توسعه استراتژی و مدیریت ریسک با چالش های جدید.مهارت های رهبری در صنعت ساخت و ساز از امروز نیاز به یک مکمل برای دانش فنی از طریق مهارت های اقتصادی، حقوقی و سازمانی است. مهارت های بازرگانی و فنی لازم برای یکپارچه سازی بیشتر، که نیاز به مهارت به یک رویکرد جامع تر است. هدف از مطالعه "ساختار حاکمیت شرکتی" است که برای آموزش مهارت های مدیریتی و دانش چند بلوغ برای مهندسین عمران و معماران. این است که به مطالعه آماده برای تصاحب موقعیت های مسئول در صنعت ساخت و ساز.

ساختار زمانی و امتحانات

این دوره شامل دو بلوک حضور جمع و جور از شش هفته، که می گیرد در ژانویه / فوریه هر سال. پس از یک دوره امتحانات خود مطالعه پشتیبانی در می / ژوئن برگزار خواهد شد در زمینه ارزیابی و امتحانات سمینار را.بلوک دوم آخر هفته در فضای باز پیش رو در ماه سپتامبر است. در دو بلوک حضور پایان نامه شرح زیر است. این است که بعد از سه ماه نمی پس از اتمام امتحانات صادر شده است. پایان نامه کارشناسی ارشد است ظرف شش ماه از vorzuschlagendes با موضوع شرکت کنندگان به ساختار از مطالعه بر اساس روش های علمی و را حل کند. ما توصیه می کنیم این به انتخاب تم با اتصال به اشغال از شرکت کنندگان به اطمینان حاصل شود که راه حل توسعه را می توان در محل کار، که همچنین تسهیل ترین حمایت از کارفرما استفاده می شود.
برنامه آموزش در:
آلمانی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hochschule Biberach University Of Applied Science »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
اکتبر 2019
Duration
12 
تمام وقت
Price
11,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

اکتبر 2019

ژانویه 2020

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date