سلطنتی بین المللی (simba)

عمومی

شرح برنامه

58210_SinMBA01.jpg

58482_2.png

چین هر دو کشور باستانی و همچنین قدرت رو به رشد است، ما باید با این واقعیت مواجه شویم: در حالی که معرفی و به دست آوردن تمام میوه های تمدن جهان با ذهن باز، چین نیز فرهنگ خود را به جهان صادر می کند با هدف کمک به جهان توسعه. البته این روند شامل فرهنگی است که توسط تجار چینی در سطح جهانی ایجاد شده است و هم بین المللی شدن فعالانه و هم انگیزه است.

با بیش از 100 سال سابقه، دانشگاه جینان (JNU) آموزش های فرهنگی چینی را در اختیار خود دارد و بر آموزش های مدیران کسب و کار چینی تأکید دارد. دانشگاه جینان در حال حاضر دو برنامه MBA دارد: یک دوره نیمه وقت MBA است که به زبان چینی آموزش داده شده است؛ دیگری برنامه بین المللی MBA (SiMBA) است که یک برنامه بین المللی تمام وقت برای متقاضیان در سراسر جهان است.

SiMBA یک برنامه MBA منحصر به فرد است که به طور خاص برای دانشجویان خارجی طراحی شده است که علاقمند به مدیریت چینی هستند و امیدوارند که در چین کار کنند. برنامه آموزشی منحصر به فرد، بدن دانشجویی متنوع و نزدیکی به کارفرمایان بین المللی سه ویژگی برنامه SiMBA است.

58211_SinMBA02.jpg

58212_SinMBA03.jpg

58213_SinMBA04.jpg

58214_SinMBA05.jpg

58483_3.png

58481_4.png

58480_1.png

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

In 1906 in Nanjing, the Qing Dynasty established the Jinan School, the first state-run school for Overseas Chinese. Its goal was to spread education and establish ties with Overseas Chinese. Jinan Sch ... اطلاعات بیشتر

In 1906 in Nanjing, the Qing Dynasty established the Jinan School, the first state-run school for Overseas Chinese. Its goal was to spread education and establish ties with Overseas Chinese. Jinan School was the predecessor of Jinan University, which is now located in Guangzhou. Known as the top institution of Higher education for Overseas Chinese, Jinan encourages the spread of Chinese culture of excellence throughout the world. This thought expresses the confidence of the school’s founders in promoting Chinese culture and their mission to connect with compatriots all over the world. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها