سوئیس mba برنامه

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

برنامه

با شناخت تقاضای جهانی برای رهبران مختلف کسب و کار و تحصیلکرده، مدرسه عالی مدیریت ریچارد DeVos، دانشگاه Northwood و موسسه هتل Montreux (HIM)، یک اتحاد استراتژیک برای ارائه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار تشکیل داده اند. این همکاری نوآورانه تحصیلی با او، دانش آموزان را فرصتی برای دنبال کردن درجه تحصیلات تکمیلی در سطح جهانی می داند، در حالی که در دانشگاه مونترو، سوئیس، زیبا است. این برنامه ترکیبی از محتوای علمی و رویکرد دانشگاه ناتووود با خدمات دانشجویان کلاس اول خود برای ارائه یک تجربه آموزشی و فرهنگی منحصر به فرد است. برنامه یک ساله شتاب دهنده شامل چهار، نه هفته مدولایی است که توسط برجسته برجسته DeVos از ایالات متحده ارائه شده است.

این برنامه تمام وقت مطالعه برای دانش آموزان عالی کالج از برنامه های کارشناسی و شرکت ها در سراسر جهان است. این برنامه دانشجویان را آماده می کند تا نه تنها در اقتصاد جهانی پیچیده امروز زنده بمانند، بلکه دانشجویان را برای تغییر درون آن آماده می کند. فارغ التحصیلان DeVos برای پیشرفت و پیشبرد همتایان خود در شغل خود، سریع تر از پیش بینی می شوند. ما این قابلیت را به وسیله توانمند سازی دانش آموزانمان در رویکرد یادگیری دانش آموزی واقعا پویا به دست می آوریم. با برنامه درسی مدیریت یکپارچه، دانش آموزان DeVos با مدیریت تمرین در فرمت تعاملی با استفاده از روش املا DeVos امتحان می کنند.

ساعت آموزش

این برنامه در چهار ماژول 9 هفته تدریس می شود. دوره های آموزشی به عنوان سمینار دو هفته ای ارائه می شود - به عنوان مثال دوره های I در هفته های 2 و 6، دوره دوم در هفته های 3 و 7 و دوره III در هفته های 4 و 8 هر مدلی. هفته ها 1، 5، و 9 هر کدام از ماژول ها به تکالیف فردی و گروه اختصاص داده می شود.

صلاحیت

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار توسط دانشکده مدیریت انسانی ریچارد دووس در دانشگاه Northwood اعطا می شود.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

ارزشها و فلسفه اول و مهمتر از همه، DeVos ارزش دانش آموزان و توسعه آنها را دارد. فارغ التحصیلان ما به عنوان رهبران، مدیران و کارآفرینان به طور کامل درک اهمیت یک اقتصاد بازار را به وسیله آزادی، انتخاب و ... اطلاعات بیشتر

ارزشها و فلسفه اول و مهمتر از همه، DeVos ارزش دانش آموزان و توسعه آنها را دارد. فارغ التحصیلان ما به عنوان رهبران، مدیران و کارآفرینان به طور کامل درک اهمیت یک اقتصاد بازار را به وسیله آزادی، انتخاب و مسئولیت فردی درک می کنند. DeVos دانش آموزان را به مدیران و مدیران بسیار موثر با مهارت هایی تبدیل می کند تا: مشکلات را پیدا کنید و رفع کنید. شناسایی و سرمایه گذاری بر روی فرصت ها. یک چشم انداز ایجاد کنید و دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. بالا بردن عملکرد زیردستان، همسالان و سرپرستان. بخش قابل توجهی از توسعه مدیریت و رهبری باید صلاحیت های هیجانی را افزایش دهد. اکثر برنامه های MBA تقریبا به طور انحصاری بر توسعه مهارت های فکری تمرکز می کنند. در حالی که مهم است، این صلاحیت شناختی یا IQ (دانش، تجزیه و تحلیل، استدلال و منطق) از اهمیت ثانویه برای صلاحیت های هیجانی یا EQ (خودآگاهی، خودمراقبت، آگاهی اجتماعی و مدیریت ارتباطات) است. تحقیقات نشان داده است که EQ یک ریسک قابل توجهی از موفقیت در محل کار نسبت به IQ است. EQ، در حالی که غریزی در طبیعت، می تواند آموخته شود. توسعه روحانی بیشتر از افزودن نظریه ها، ابزارها و تکنیک های جدید است. یادگیری برای رویکرد یک پروژه تجاری با روشهای جدید تفکر، منحصر به نقاط قوت فردی فرد، یادگیری برای توسعه سایر افراد در این فرآیند، و یادگیری ابزارهایی که لازم است برای انجام کار بر روی راه حل های کسب و کار، برای تفاوت های DeVos ضروری است. در نهایت، در یک محیط محور دانش آموز، دانش آموزان توانایی دیدن دیدگاه های مختلف رشته ها، صنایع، فرهنگ ها، جغرافیایی و به ویژه افراد مختلف را توسعه می دهند. دانش آموزان DeVos با مهارت های حرفه ای که توسط رهبران کسب و کار بین المللی انجام می شود فارغ التحصیل می شوند. اطلاعات محدود
میدلند , تروی , مونترو + 2 بیشتر کمتر