عطر MBA

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عطر MBA

IFA Paris

IFA Paris MBA گواهی FEDE (FÉDÉRATION EUROPÉENNE DES ÉCOLES)

 • مدت زمان: برنامه 15 ماهه به زبان انگلیسی
 • قهرمانان: پاریس
 • پسوند بعدی: ژانویه 2019
 • اعتبار ECTS: 120
 • هزینه اعمال: 150 یورو
 • هزینه تعهد: € 15،800
 • محدود به 25 دانش آموز در هر کلاس

"یک برنامه منحصر به فرد برای یک صنعت منحصر به فرد"

معرفی

"قدرت متقاعد کننده بوی نمی تواند فرسوده شود، آن را به ما وارد می کند مانند نفس ریه های ما، آن را پر می کند، ما را کاملا نفوذ می کند. هیچ راه حل برای آن وجود ندارد "

پاتریک ماسکیند، لو پارفوم

ناپاک بودن عذاب عطری بسیار شبیه به قدرت جاذبه یک لباس زیبا طراحی شده است. با توجه به این ایده، تازه ترین دوره کارشناسی ارشد IFA Paris ساخته شده است: ارائه یک رویکرد نوآورانه به مدیریت عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق ادغام 20 سال تجربه خود را در مد.

استراتژی جامع توسعه این دوره، تشویق شرکت کنندگان به اتخاذ یک رویکرد خلاقانه است که متعلق به قلمرو معمولی چارچوب صنعت زیبایی نیست، به منظور تبدیل شرکت کنندگان به زیبایی که قادر به فکر کردن در خارج از جعبه هستند.

فلسفه MBA در مدیریت عطر و لوازم آرایشی حدود 3 ستون است:

کشف: دانش آموزان در یک محیط کارگاه غوطه ور می شوند تا آنها بتوانند آموزش های فشرده و عملی را به منظور ایجاد خلاقیت، در حالی که در عین حال به آنها اجازه می دهد تا هر یک از اجزای استراتژیک و ذینفعان صنعت زیبایی را کشف کنند

آزمایش: در حالی که سفر بین مکان های دانشگاه IFA در پاریس و شانگهای دانش آموزان ما قادر به تجربه دست اول ویژگی های ذاتی بازارهای نوظهور و بالغ به لطف آموزش IFA Paris با انجام آموزش و پرورش.

خودپذيري: پايان نامه كپسونوس نشان دهنده تعهد دانشجويان به توسعه يك پروژه منحصر به فرد و فردي است.

MBA در مدیریت عطر و لوازم آرایشی همچنین از میراث منحصر به فرد و وابستگی دو فرهنگی IFA Paris زیرا آن را کاملا در ترکیب دوگانگی جغرافیایی قرار می دهد:

غرب به عنوان نگهدارنده ارزش های لوکس سنتی:

شرکت کنندگان در 2 دوره در پاریس به منظور دسترسی به آنچه که بقیه جهان را به عنوان زادگاه لوکس در نظر می گیرند.

شرق به عنوان کاتالیزور تبدیل "لوکس DNA":

با تشکر از IFA Paris ترکیبی منحصر به فرد از سیستم چرخش پردیس و برنامه درسی سینرژیک، شرکت کنندگان قادر به کشف آخرین تحولات بازار و تکنولوژی در صنعت زیبایی در منطقه (آسیای شمالی) به عنوان مهم ترین منبع رشد در نظر گرفته شده است.

توسعه 7 سمینار خاص، شرکت کنندگان را با "پنجره ها" به فعالیت های منحصر به فرد و یا پدیده صنعت زیبایی. آنها در سراسر دانشگاه های ما پاریس و شانگهای بر اساس ویژگی های بازار این دو مکان سازماندهی شده اند. در حالی که در فرانسه، دانش آموزان با تجربه آزمایشگاهی و سمینار ما با عنوان "Parfums a la Francaise" به تجربه هنر عطر و طعم معطر تبدیل می شوند. در طی چرخش خود در شانگهای شرکت کنندگان بخش شاداب کننده مراقبت از پوست را برای مردان کشف می کنند و روش های جراحی مختلف جراحی پلاستیک و غیر تهاجمی را کشف می کنند. هدف نهایی این است که به شرکت کنندگان فرصت دهد تا نمونه کارهای حرفه ای خود را با تجارب بهبود بخشد که در نهایت نمایه خود را برای کارفرمایان بالقوه پیچیده تر و جذاب تر می کند.

در نهایت، از ابتدای تا فارغ التحصیلی و صرف نظر از محل تحصیل، دانشجویان تحصیلات تکمیلی IFA Paris از حمایت یک واحد منحصر به فرد به نام «مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان» بهره مند خواهند شد. بازوی صنعت ارتباطات دوره های آکادمیک IFA Paris مسئول برگزاری سخنرانی های مهمان دو هفته ای و سفرهای زمینی است تا دانشجویان ما را با آخرین روند در صنعت زیبایی ادغام کنند.

با استفاده از همکاری های قوی با گروه هایی مانند LVMH، Richemont یا Kering، مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان، به منظور ایجاد شبکه حرفه ای دانش آموزان، به رویدادهای تبلیغاتی منحصر به فرد، نمایش مد، نمایشگاه های هنری یا نمایشگاه های تجاری حرفه ای دسترسی خواهید داشت.

مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان حتی پس از فارغ التحصیلی با دانشجویان IFA Paris همراه می شود که آنها را با شبکه قوی دانش آموزان متشکل از افرادی که از 50 کشور مختلف تشکیل شده است، مرتبط می کند. کلمه کلیدی در اینجا همکاری است، که به موجب آن IFA Paris ، دانشجویان آن و فارغ التحصیلان آن همه به عنوان بازیگران اصلی در تغییر شکل پانوراما صنعت لوکس است.

دوره های MBA ما با توجه به چارچوب ECTS در نظر گرفته شده است که توسط کنوانسیون بولونیا تعیین شده است. پس از تکمیل مطالعات، شرکت کنندگان در مجموع 120 ECTS را جمع خواهند کرد که اگر می خواهند مطالعات خود را ادامه دهند، می توانند انتقال دهند. دوره نیز تحت گواهینامه IDEL / IDEART است و به عنوان «استاد بین المللی» گواهی می شود.

پذیرش

شرایط پذیرش:

 • ترجیحا 2 سال تجربه حرفه ای (کارآموزی در نظر گرفته می شود)
 • لیسانس کارشناسی یا تجربه حرفه ای قابل توجه در زمینه های مرتبط
 • آیلتس 6.5 یا TOEFL IBT 79 (یا معادل بودن) یا مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی برای زبان انگلیسی غیر از زبان مادری
 • مصاحبه (در محوطه دانشگاه یا اسکایپ)
 • تست آنلاین

مدارک ارائه شده:

 • فرم درخواست آنلاین را پر کنید
 • آخرین متن
 • کپی دیپلم لیسانس یا معادل آن
 • نامه تشویق
 • خلاصه سوابق کاری
 • عکس پاسپورت
 • کپی پاسپورت

تمام برنامه های کاربردی توسط مدیر برنامه و مدیر آکادمیک واحد کارشناسی ارشد مورد بررسی قرار می گیرند. آیا متقاضیان باید حداقل شرایط پذیرش را از لحاظ علمی دانشگاهی برآورده نکنند، از آنها خواسته می شود تا در یک کارگاه بنگاه برگزار شده قبل از تاریخ شروع برنامه MBA خود ثبت نام کنند.

ساختار دوره

دوره های مدیریت عطر و لوازم آرایشی ما طیف گسترده ای از ماژول ها را به پنج گروه اصلی ماژول تقسیم می کنیم:

بازاریابی و مدیریت:

این گروه شامل مجموعه ای از ماژول هایی است که به طور پیوسته براساس ساختار طرح بازاریابی برنامه ریزی شده است. کل دانش دانش آموزی که توسط دانش آموزان به دست می آید آنها را آماده می کند تا:

تجزیه و تحلیل چالش های بازاریابی پیچیده بر اساس مطالعات موردی عملی اختصاص منابع به طور استراتژیک برای دستیابی به اهداف پیش تعیین شده ساخت DNA نام تجاری اجازه می دهد برای دستیابی به یک مزیت رقابتی پایدار

مسائل تجاری:

ظرفیت شنیدن و تفسیر سیگنال های بازار، جزء کلیدی مدیران امروز است. باید به طور مداوم کشت شود. در این گروه بندی ماژول، دانش آموزان از ویژگی های متفاوتی از صنعت مد از یک دیدگاه اقتصادی و مالی کشف خواهند شد.

توزیع و خرده فروشی:

فن آوری های جدید، لوازم آرایشی و عطر را در قرن بیست و یکم به گونه ای طراحی می کنند که همیشه با نوآوری محصول مرتبط نیستند. قسمت عمده ای از جدیدترین نوآوری ها مربوط به بخش توزیع و خرده فروشی می باشد که با جابجایی های جالب بین صنایع مد و آرایشی و عطری ارتباط دارد. این گروه بندی ماژول با هدف ارائه دانش آموزان به یک دیدگاه جدید در توزیع سنتی و استراتژی های خرده فروشی است.

لوازم آرایشی و عطری محیط زیست:

آیا عطر هنوز لوکس است؟ آیا مارک های معتبر اجتماعی تاثیر گذارتر هستند؟ تاثیر صنعت مد در توسعه صنعت لوازم آرایشی و عطر چیست؟ این گروه بندی ماژول به دانشجویان چالش می کند و رویکرد تفکر انتقادی خود را در رابطه با صنعت توسعه می دهد.

لوازم آرایشی و عطری شیوه زندگی:

در حالیکه برنامه MBA ما به ایجاد تکنسین های هدف نمی پردازد، ما معتقدیم که برای دانش آموزان ما در محیط عطر و لوازم آرایشی بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما مجموعه ای از سمینارها و کارگاه های نوآورانه را طراحی کرده ایم: به دانش آموزانمان اجازه می دهد که ویژگی های صنعت آینده را برای آنها تجربه کنند. از یک هفته در یک آزمایشگاه بویایی برای تست و ایجاد عطر برای پیشبرد در ساخت عطر "A La Francaise"، همه چیز برای ارائه یادگیری تجربی تجربی آغاز شده است.

کارگاه پایه بیش از 2 هفته کامل (75 ساعت) تدریس می شود و شامل موارد زیر می شود:

اصول بازاریابی - 15 ساعت
روش های تحقیق کمی - 15 ساعت
اصول حسابداری - 15 ساعت
روش کار - 15 ساعت
مدیریت پروژه - 15 ساعت

حجم کار دانشجویی:

522 ساعت سخنرانی چهره به چهره
783 ساعت خودآموزی
840 ساعت پروژه کوهنوردی
200 ساعت تماس و همکاری صنعت

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بروشور برنامه، لطفا به https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/mba-perfume-cosmetics-management مراجعه کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 5, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 14, 2019
ژانویه 2020
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
15,800 EUR
هزینه درخواست 150 یورو
Locations
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : ژانویه 14, 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 14, 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژانویه 2020
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات