توضیحات رسمی را مطالعه کنید

business

معرفی

دانشكده اقتصاد و بازرگانی UDC مدرك كارشناسي مديريت و مديريت بازرگاني (MBA) را عمدتا به آموزش فوق العاده عملی در زمینه مدیریت بازرگانی می دهد.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

جذابیت اساسی این مدرک کارشناسی ارشد روش تدریس آن است، اساسا به تجزیه و تحلیل و حل مسائل واقعی که مدیران اجرایی باید در کار روزانه خود با آن روبرو شوند، تمرکز دارند.

توسعه ی موارد در یک پویایی از گروه های مشارکتی که عملکرد واقعی شرکت را بازسازی می کنند، محور اساسی روش آموزش است. شیوه ها و کارگاه های آموزشی مدیران، کمک های آموزشی به دینامیک و علاقه به دانشجویانی است که مایل به آموزش عالی در جهان از مدیریت کسب و کار هستند.

آموخته ام

هدف از MBA، توسعه دانش آموزان در مجموعه ای از شایستگی های اساسی است که تفکرات عمومی و خاص آنها دقیق است:

 • داشتن و درک دانش که مبنای یا فرصت را برای تکامل و یا استفاده از ایده ها، اغلب در یک زمینه تحقیق، فراهم می کند.
 • دانش آموزان می دانند که چگونه دانش های به دست آمده و توانایی آنها برای حل مشکلات را به محیط های جدید یا ناآشنا در زمینه های وسیع (یا چند رشته ای) مربوط به حوزه مطالعه خود می دهند.
 • این دانش آموزان قادر به ادغام دانش و پیچیدگی فرمولبندی قضاوت ها براساس اطلاعات هستند که در صورت ناقص یا محدود بودن شامل بازتاب هایی درباره مسئولیت های اجتماعی و اخلاقی مرتبط با استفاده از دانش و قضاوت آنها می شود
 • دانش آموزان می دانند چگونه می توانند نتیجه گیری خود، و دانش و دلایل نهایی که آنها را به مخاطبان تخصصی و غیر تخصصی اختصاص می دهند، به شیوه ای واضح و واضح بیان کنند.
 • این دانش آموزان مهارت های یادگیری را به وجود می آورند که به آنها اجازه می دهد تا به تحصیلات خود ادامه دهند تا به طور گسترده ای خودسوزی یا مستقل باشند.

ساختار مطالعه

یکی از پایه های اساسی مدیریت MBA و مدیریت کارشناسی ارشد شامل همکاری مداوم با شرکت ها، موسسات تجاری و مدیران حرفه ای است. این آموزش به طور کامل به تمرین هدایت می شود و احتمال آن روش شناسی کاربردی است که بر اساس مربیان حرفه ای مسئول هدایت موارد پیشنهادی به دانشجویان است.

هدف اصلی این است که MBA می شود گام میانانه بین آموزش علمی و شرکت. برای انجام این کار، آنها سعی می کنند راه هایی برای همکاری ایجاد کنند که امکان دسترسی به بازار کار و تغییر جهت در بازار مورد نظر را فراهم کند.

موضوع ها

 • کارگاه های آموزشی برای مدیران
 • بازی کسب و کار
 • تجزیه و تحلیل محیط زیست
 • قانون شرکت
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت عمومی
 • دادن
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت کسب و کار خانوادگی
 • سیستم های اطلاعاتی مدیریت ICT

پایان نامه کارشناسی ارشد

 • پایان نامه کارشناسی ارشد

دوره های حرفه ای و تحصیلی

محیط حرفه ای که در آن واقع شده است

ما متخصصان مدیریت کسب و کار را آموزش خواهیم داد که باید حرفه خود را در محیط هایی که پیچیدگی و پویایی آنها مشخص است، افزایش دهند.

به این معنا، آموزش های قوی در زمینه های مدیریت کلاسیک (تجاری، تولید، سازمان، امور مالی، لجستیک، سیستم های اطلاعاتی، و غیره) با تمرین عملی ترکیب می شود که باعث می شود این دوره یک گزینه جذاب برای دانش آموزانی باشد که می خواهند زندگی حرفه ای خود را برای این شرکت متمرکز کنید.

دوره های حرفه ای و تحصیلی

این مدرک کارشناسی ارشد دسترسی به برنامه دکترا است که در دانشکده اقتصاد و بازرگانی UDC تدریس می شود.

علاوه بر این، فارغ التحصیلان MBA، برای مدیریت موقعیت در شرکت ها و سازمان ها در مدیریت مناطق مختلف کارآموزی و همچنین اجرای طرح هایی در ایجاد شرکت آموزش خواهند یافت.

مشخصات توصیه شده

دانشجوی کارشناسی ارشد مديريت و مديريت کسب و کار (MBA) ترجیحا فارغ التحصیل در مديريت بازرگانی، اداره تجارت يا اقتصاد خواهد بود. به همین ترتیب، آن را در هر فارغ التحصیل دانشگاه که قصد دارد فعالیت حرفه ای خود را در دنیای مدیریت تجارت هدف قرار دهد.

الزامات دسترسی مشترک

برای دسترسی به مدارک تحصیلی عالی، لازم است یک مدرک رسمی تحصیلی از اسپانیا یا دیگری صادر شده توسط موسسه عالی تحصیلی EHEA صادر شود که مجوز تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را مجاز می داند.

همچنین، فارغ التحصیلان می توانند با توجه به سیستم های آموزشی خارج از محدوده تحصیلات عالی اروپایی بدون نیاز به تایید مدارک خود دسترسی داشته باشند، پس UDC ثابت می کند که آنها سطح تحصیلات معادل با دوره های مربوط به دانشگاه های رسمی اسپانیا را تأمین می کنند و توانمند سازی در کشور صدور دیپلم برای دسترسی به تحصیلات تکمیلی. دسترسی به این روش در هر صورت به معنای تایید نشریه قبلی که در اختیار فرد مورد علاقه است و همچنین شناخت آن برای اهداف دیگری از مطالعه تحصیلات عالی نیست.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی
آخرین به روز رسانی June 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,297 EUR
قیمت دوره (60 ECTS) برای دانشجویانی که اقامت در اسپانیا یا اتحادیه اروپا دارند: € 1،297؛ قیمت دوره (60 ECTS) برای دانشجویان بدون اقامت در اسپانیا یا اتحادیه اروپا: € 2،269
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ