جهانی فرصت ها

آیا می خواهید حرفه ای خود را در مدیریت و کارآفرینی پیش ببرید؟ آیا شما مشتاق به اعمال آخرین ابزار و چارچوب مدیریت برای سازمان خود، سرمایه گذاری راه اندازی، و یا کسب و کار خانوادگی هستید؟

وقت آن است که به سقوط برسید! PGMBE در ISME یک برنامه 11 ماهه است که به شما یک ترکیب پویا از دانش و مهارت در چهار موضوع مهم را می دهد: مدیریت، امور مالی، استراتژی و کارآفرینی. دانشکده با تجربه ISME، ارتباطات شرکتی و جهانی، زیرساخت های پیشرفته و مکان محوری به شما مزیت فوق العاده ای می دهد. این دوره دانشجویان را قادر می سازد تا به طور کامل از خلاقیت بهره ببرند، برای ارائه مزایای اجتماعی و اقتصادی از طریق سرمایه گذاری های کارآفرینی، کسب و کارهای خانوادگی و محل های شرکت های بزرگ.

در ISME شما می توانید با 500 شرکت به علاوه شرکت هایی که از محوطه دانشگاه برای پروژه های مشترک، سخنرانی های مهمان یا کارآموزی و استخدام بازدید می کنند، دسترسی پیدا کنید. در طول سال، شما نیز فرصت های یادگیری تجربی را برای کسب تجربه با شرکت های واقعی و حل مشکلات دنیای واقعی به دست خواهید آورد.

یادگیری تجربی

کارآفرینی و نوآوری

3 انکوباتور ما از کارآفرینان دانشجویی پشتیبانی می کنند که علاقمند به ایجاد مشاغل تجاری با حمایت از دانش آموزان و دانش آموزان، فضای اداری، دسترسی به تخصص های تکنولوژیکی و سایر خدمات انکوباسیون هستند.

تحصیل در خارج Pathways

دانشجویان ما یک فرصت تحصیل در خارج از کشور را برای تکمیل MBA از دانشگاه York St.John، انگلستان در سال 1 به عنوان بخشی از برنامه Pathways جهانی در ISME داشته اند. دانش آموزان در 6 ماه اول در بمبئی 2 ترم و ترم آخر 6 ماه در دانشگاه یورک St. John تکمیل می شوند.

پروژه های شرکت

دانش آموزان فرصت های شغلی را با شرکت های برجسته در زمینه امور مالی، بازاریابی، رسانه، مدیریت و مشاوره کسب می کنند. دانش آموزان در شرکت هایی مانند Deloitte، YES Bank، Knight Frank، Discovery Channel، Schbang، Gray Group، ICICI در میان شرکت های برجسته دیگر، تأمین امنیت می کنند. در حالی که تحصیل می کنید می توانید در پروژه های زنده با شرکت هایی مانند Eureka Forbes، Whirlpool، Diageo، L کار کنید

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Indian School of Management & Entrepreneurship »

آخرین به روز رسانی August 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
11 
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school