توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا روتردام MBA؟

اجازه دهید تفکر هندی حرفه ای خود را به پیش ببرد.

ما بین المللی MBA شما را بیش از یک خط جدید در رزومه خود را. این به شما یک پاسپورت حرفه ای برای حرفه ای که می خواهید، در هر جای دنیا می دهد.

موفقیت در کسب و کار بیش از دانستن حقایق است. این دیدگاه جهانی، یک رویکرد نوآورانه، یک ذهنیت انتقادی و تمرکز بر همکاری و پایداری است. در RSM، ما هر کلاس را با توجه به این ارزش ها در نظر می گیریم.

این روش هلندی برای انجام کسب و کار است. مدرسان ما و فارغ التحصیلان MBA ما از دهه ها پیش از روندها، تغییرات بازار و چشم انداز کسب و کار نگهداری می شوند. و همچنان به موفقیت شخصی و حرفه ای در اروپا و سراسر جهان ادامه می دهد.

ما به طور مداوم یکی از مدارس کسب و کار برتر اروپا است، اما شما نمی توانید ما را در مورد آن بسیار لاغر پیدا کنید. این یکی دیگر از ارزش هلندی هلندی است. و ما می دانیم که موفقیت دانشجویان، اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان به اندازه کافی بلند صحبت می شود.

18626_IMG_0011.jpg

رویکرد ما بر چهار حوزه تمرکز دارد:

تنظیم متنوع ما به شما یک فکر عمومی جهانی می دهد.

با نشستن درست در کنار آنها در کلاس، درباره افراد در سراسر جهان اطلاعات کسب کنید. در RSM، 97 درصد از دانشجویان MBA ما بین المللی هستند، بنابراین هر روز شما با افرادی که از پیشینه های مختلف در حال کار هستند، نزدیک کار می کنید.

منابع حرفه ای ما حرفه ای خود را پیش می برند.

ما برنامه ریزی شغلی را جدی می گیریم. RSM مربیگری شخصی، مربیگری و شبکه را در سراسر تجربه MBA خود ارائه می دهد. بنابراین در حالی که شما در تسلط بر اصول کسب و کار تمرکز می کنید، ما تمرکز خود را بر روی کمک به شما در پیدا کردن مرحله بعدی خود قرار می دهیم.

رویکرد انقلابی ما باعث می شود شما یک مدیر استثنایی باشید.

کشف آخرین بینش کسب و کار از ذهن های پیشرو که آنها را تولید می کند. سپس توانایی خود را برای هدایت به طور موثر در هر وضعیت تیز کنید. برنامه توسعه رهبری شخصی ما (PLD) چیزی را که دیگران را انگیزه می دهد و مهمتر از همه، شما را به عنوان فردی انگیزه می دهد تا یاد بگیرید که چگونه آنها را بهتر مدیریت کنید.

تفکر پایدار ما، شما را از اقتصاد جهانی پیشی می گیرد.

بهترین رهبران اقداماتی را انجام می دهند که در یک بار به نفع کسب و کار، جامعه و محیط زیست می انجامد. این یک کار دشوار است، اما فارغ التحصیلان MBA ما به چالش می رسند. ما تاکید بر کسب و کار پایدار در رویکرد ما و تولید رهبران اخلاقی در روند.

رویکرد کارآفرینی ایده های شما را به نوآوری تبدیل می کند

به عنوان یک شرکت MBA، شما دسترسی مستقیم به دانش و شبکه ای از مرکز Erasmus برای کارآفرینی در برج علم روتردام، که در آن خانه بیش از 50 شرکت نوآورانه است، دسترسی خواهید داشت. در اینجا، مرکز کمک می کند تا شروع به کار، SME ها و شرکت ها، و میزبان رویدادهای کارآفرینی.

اگر می خواهید حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید، به روتردام بروید. پیدا کردن چگونگی تفکر هلندی حرفه ای خود را بیشتر از آنچه که تا به حال تصور کرده اید.

18627_IMG_0435.jpg

برنامه تحصیلی

دوره 1: ژانویه - مارس

مبانی مدیریت

دوره 2: آوریل - اواسط ژوئن

عمل مدیریت

دوره 3: اواسط ژوئن - اوت

گزینه های حرفه ای پیشرفته

دوره 4: سپتامبر - دسامبر

گزینه های MBA و فرصت های بین المللی

شغل شما

RSM به معنای ROI بزرگ است.

همه ما به زبان صحبت می کنیم، بنابراین بیایید صحبت کنیم. به عنوان یک دانش آموز، زمان و منابع مالی که در رشته MBA کامل تمام وقت خود سرمایه گذاری می کنید، در طول حرفه ای خود، درآمد کسب می کنید.

در RSM، ما به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم تا هر دانش آموز پس از فارغ التحصیلی موفق شود. برای یک نفر، ما به شما و سفر خود سرمایه گذاری. بهتر است شما در جهان انجام دهید، هرچه قویتر ما همه را به عنوان یک جامعه حرفه ای.

این یک فرض ساده است: کار رویای ما این است که شما را برای سرزمین خود تنظیم کنید.

مسیر خود را پیدا کنید در مرکز شروع کنید.

مرکز توسعه شغلی (CDC) مقصد اصلی شما برای خدمات حرفه ای است. یک جلسه را ترتیب دهید و مربیان ماهر ما به شما و اهداف شما آگاه خواهند شد - چه کارهایی که شما لذت می برید، جایی که می خواهید زندگی کنید، کدام یک از فرهنگ های کاری مناسب برای شما بهترین و بیشتر است.

کشف تفاوت RSM.

هنگامی که اهداف خود را شناسایی کردیم، ما یک برنامه عملی برای کمک به شما برای رسیدن به آنجا ایجاد خواهیم کرد. در طول راه، شما به بسیاری از منابع حرفه ای دسترسی خواهید داشت. بر روی تکنیک های مصاحبه خود تمرکز کنید، مهارت های ارائه شده خود را بهبود ببخشید و بهترین شیوه ها برای ساختن شبکه حرفه ای خود را یاد بگیرید.

یک مدرسه کسب و کار بزرگ باید به سختی کار کند تا چشم انداز حرفه شما را بهبود بخشد. در روتردام، دقیقا همان چیزی است که ما برای هر یک از دانش آموزانمان انجام می دهیم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rotterdam School of Management | Erasmus University

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rotterdam School of Management | Erasmus University »

آخرین به روز رسانی February 13, 2019
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
ژانویه 2021
Duration
تمام وقت
Price
52,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2021
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020

ژانویه 2021