توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه سوئیس مدیریت در رم؟

به عبارت ساده، آموزش و پرورش سوئیس حامل ارزش.

آمریکا و اتحادیه اروپا ما معتبر MBA درجه به شما می دهد بیش از یک خط جدید در رزومه کاری خود. به شما می دهد یک گریز حرفه ای برای حرفه ای شما می خواهید، در هر نقطه در جهان است.

این برنامه SSM های MBA: با همکاری INSEEC کسب و کار و دانشکده ارتباطات در پاریس است. یکی از 20 مدارس کسب و کار در اروپا است.

به تجربه MBA ما این است که در داخل مسائلی که مهم و به درون خود برای رسیدن به قدرت، مهارت، و اعتماد به نفس شما ایجاد می شود با آنها برخورد کند. در هر مورد، کلاس، رویداد، و فعالیت، شما نه تنها خواسته به مطالعه رهبری، اما آن را نشان می دهد.

هر روز در SSM با یک سوال آغاز می شود: "چه شما انجام خواهد داد" از آنجا که حقیقی ترین راه را برای شما آماده شدن برای درخواست بزرگتر که مهم ترین، در اینجا و در زندگی حرفه ای خود را فراتر از دانشگاه ما: "آنچه تفاوت آن شما را در جهان

یادگیری در تمرین

دانش آموزان باید بدانند لحظات ویژه ای است که همه چیز ما را به تمرکز به دست کشیدن وجود دارد. هنگامی که نظریه، عمل، تجربه و استعداد همه به یک تیز نقطه تصمیم گیری است که یک دوره قطعی از عمل شکل آمده است. هنگامی که آن را دیگر یک مسئله از آنچه می تواند انجام شود، اما از آنچه شما انجام خواهد داد.

که راه سوئیس انجام کسب و کار است. شهرت سوئیس از برتری است که به دلیل نیروی کار مجرب انجام کار بسیار ماهر است. منبع این شهرت است چه سوئیس شناخته شده است - آموزش با کیفیت بالا در سراسر اروپا.

رتبه در میان بهترین برنامه های MBA در سراسر جهان

مدرسه سوئیس MBA رشته مدیریت را در همکاری با مدرسه کسب و کار INSEEC، که مدرک MBA در میان بهترین برنامه های رتبه بندی در سراسر جهان و معتبر توسط انجمن از گزارشها به تعلق می گیرد. علاوه بر این، SSM های MBA: به طور کامل توسط IACBE و CHEA-شورای آموزش عالی معتبر. مدرک MBA ما نیز توسط وزارت امور سربازان بازنشسته در ایالات متحده آمریکا معتبر. SSM یک مدرسه گواهی کیفیت توسط EduQua، برچسب کیفیت صدور گواهینامه سوئیس (معتبر توسط دولت فدرال سوئیس) برای موسسات آموزش عالی و مداوم است.

رویکرد ما در پنج حوزه تمرکز دارد:

جهانی و مدیریتی اطلاعات

افزایش به چالش فعالیت در دنیای جهانی است. مخلوط کردن با نامزدهای بین المللی و تجربه آنچه در آن به معنای به کار شانه در شانه با مردم کشورهای مختلف، فرهنگ و دیدگاه ها.

یادگیری در عمل

یاد بگیرند که چگونه به تصمیم گیری در برابر داده های متناقض، سیاست پیچیده، و فشارهای شدید.

کارآفرینی و نوآوری

کاوش یک سرمایه گذاری جدید بالقوه، ارتباط با کارآفرینان، و کشف فرصت های جدید.

مزیت رم

رم بیش از یک شهرستان جذاب پایتخت اروپایی است. آن یک دایره المعارف دیدنی و جذاب از تاریخ زندگی می کنند است. گفته شده است که همه راهها به رم، و در رم، هر جاده منجر به ابدیت. زندگی و تحصیل در رم یک فرصت نادر به تجربه یک فرهنگ، که قالب جهان مدرن کمک کرد فراهم می کند. بیا تحصیل در مدرسه سوئیس مدیریت و راه رفتن بر روی تخته سنگ قدیمی که در آن یک بار ژولیوس سزار و یا کنستانتین کبیر گذشت.

فارغ التحصیلان روابط

ایجاد ارتباط و کشف فرصت های کسب و کار. به عنوان یک شرکت MBA، شما این فرصت را برای پیوستن به کنفرانس بین المللی جوانان سازماندهی شده توسط شرکای دانشگاهی SSM در اروپا است. بیشتر، شما این فرصت را به تغییر به برنامه دو یا سرمایه MBA، اعطای خودتان را به کارآموزی پرداخت از شش ماه در پاریس یا لندن است. اگر می خواهید کار خود را به سطح بعدی، به رم است. یافتن پست های چگونه تفکر سوئیس خواهد کار خود را بیشتر از شما تا کنون تصور رانندگی کنید.

برنامه درسی و آموزش

کلاس ها دو بار در هفته: دوشنبه و پنجشنبه از 6-9pm، از جمله دو چهارشنبه هر ماه. این به شما اجازه بلافاصله برای مشاغل و یا کارآموزی درآمد تجربه کار. علاوه بر این، در حالی که شما در رم هستند، آن را اجازه می دهد تا شما را، به سفر گسترده کشور زیبای ما.

ساختار دوره

 • Sept.05-29: رهبری 360 درجه
 • 03-27 اکتبر: حسابداری و مدیریت مالی
 • 02-24 نوامبر: بازاریابی دینامیک
 • 01-19 دسامبر *: سرمایه گذاری و مدیریت ثروت
 • 09-30 ژانویه *: رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی
 • ژانویه / فوریه *: حقوق بین الملل و اخلاق
 • 01-27 فوریه: جهانی شدن
 • 01-30 مارس: جهانی اقتصاد کلان و بودجه
 • آوریل / مه: مذاکره در سطح جهانی
 • آوریل / مه: استراتژی رقابتی
 • ژوئن و ژوئیه: تخصصی فشرده دوره
 • اوت: تحقیقاتی - مطالعه خود

تخصص ها

ساعت کامل برنامه MBA را می توان در رشته های مختلف / تخصص تکمیل شده است.

 • مدیریت جهانی و رهبری
 • FINANCE
 • کارآفرینی
 • منابع انسانی
 • بازار یابی
 • غیر برای سازمان های انتفاعی
 • مدیریت مشاغل لوکس

کشف تفاوت SSM

در طول برنامه MBA، دانش آموزان رهبری، کسب و کار، کارآفرینی و فلسفه مدیریت است که می تواند به هر نقش مدیریت در صنایع متنوع مطالعه کاربردی. مدرسه کسب و کار ما نیز به دانش آموزان دست، گروه پیشرو تجربه قابل اجرا و بحث کلاس درس.

ما معتبر MBA بین المللی شامل سخنرانی ها، بازدیدکننده داشته است شرکت ها، سخنرانان از دیدن، تمرینات خود ارزیابی و رزومه / مشاوره کارآموزی. هدف ما این است شروع به رشد شبکه های دانش آموزان از لحظه ای که می رسند.

دانش آموزان همچنین پیدا خواهد کرد که محل MBA ما در مرکز شهرستان اجازه می دهد تا دانش آموزان را به استفاده از تمام رم ارائه کرده است. کلاس در فاصله پیاده روی از همه چیز از پانتئون به مراحل اسپانیایی به واتیکان است.

اتمام برنامه دو MBA و برنامه MBA سرمایه منحصر به فرد ما نیز هست. مدرسه کسب و کار بزرگ باید به سختی برای بهبود چشم انداز شغلی خود را. در SSM، این دقیقا همان چیزی است که ما برای هر یک از دانش آموزان ما را انجام دهد.

ما از ویژگی های ثبت نام به صورت ماهیانه. آن را امتحان کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Swiss School of Management, Rome Italy »

این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
13,900 EUR
13.900 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date