توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

این یک دوره MBA به چالش کشیدن، سرعت بخشیدن و تحریک آمیز است، طراحی شده برای ارائه کسب و کار خاص و مهارت های مدیریتی شما نیاز به ایجاد موفقیت آمیز در مدیریت مد در بین المللی مد است.

این دوره، درک جامع از کسب و کار مد، به جای تدریس شما در مورد طراح یا تولید کننده، به طوری که شما می توانید یک حرفه ای در مدیریت و یا رهبری ایجاد کنید. این تمرکز بر تغییرات جهانی و تکنولوژیکی است که صنعت را در سال های اخیر مشخص کرده اند؛ مدیریت طراحی مد و توسعه محصول؛ و استراتژی های تولید و خرده فروشی بین المللی مد.

شما ممکن است اخذ مدرک کارشناسی خود را به صورت مد و یا سایر رشته های دیگر به پایان برسانید. به طور متناوب، ممکن است شما برای مدت زمان طولانی کار کرده باشید و می خواهید پیشرفت شغلی خود را به حالت مدرن تسری دهید، یا برای اولین بار برای مدتی حرکت کنید.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

این دوره برای پاسخگویی به نیازهای یک نسل جدید مدرسان صنعت طراحی شده است. به چالش کشیدن و تحریک، آن را با بالاترین کیفیت آموزش و پشتیبانی دانشگاهی با ورود مستقیم از صنعت مد، ترکیب می کند.

ماژول ها

استراتژی پایدار - از برنامه ریزی تا پیاده سازی بازاریابی در عصر جهانی مالی، مالی و قانونی - چارچوب موفقیت برای دستیابی به تغییر روش های تحقیق در تجارت و مدیریت در جهان و یا کارآفرینی

اعتباربخشی

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره و مدول های انتخاب شده، شما مدرک CMI سطح 7 در مدیریت و رهبری استراتژیک را به دست خواهید آورد . موضوع ثبت نام به عنوان عضو CMI

فرصت های تحصیلی

Coventry University London خوشحال است که اخیرا تعدادی از بورس تحصیلی برای دانشجویان بریتانیا و بین المللی راه اندازی کرده است. شما می توانید با مشاهده وب سایت ما در مورد بورس تحصیلی ما بیشتر بدانید.

تاریخ شروع

مديريت مديريت مديريت مديريت MBA در تاريخ اکتبر 2018 و ژانويه 2019 آغاز مي شود.

شرایط ورود

با کیفیت خوب درجه یا معادل آن. برنامه های کاربردی از کاندیدانی با درجه معادل و تجربه مربوطه به صورت فردی در نظر گرفته می شود. تجربه کاری مطلوب است اما ضروری نیست.

چشم انداز آینده

"من در حال حاضر به عنوان دستیار مدیریت محصول برای C کار می کنم

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Coventry University London »

آخرین به روز رسانی May 22, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
ژانویه 2020
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
16,184 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
End Date
دسامبر 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2019

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 31, 2019