Read the Official Description

"ایالات متحده محل تولد مطالعات مدیریت و بهترین مکان برای یادگیری ویژگی های مدیریت است. من در هند بزرگ شدم و سپس به ایالات متحده منتقل شدم. هدف من نه تنها برای کسب درجه MBA بود، بلکه برای یادگیری موضوع از هسته. من در جستجوی یک دانشگاه بودم که برای کارکنان حرفه ای مناسب بود و بررسی عالی برای California Miramar University . تجربه من در اینجا از روز اول تا امروز بسیار جذاب است، هر کس بسیار مفید و درک است. استادان برجسته هستند. در ریاضیات کاربردی از دانشگاه کلکته (یکی از 500 دانشگاه برتر در سراسر جهان)، مشاور دانشگاهی من پیشنهاد کرده است که به عنوان تأکید من برای انتخاب مالی، که من بهترین مشاوره را پیدا کردم.

من می خواهم ذکر کنم که من به یک خانواده از استادان تعلق دارم، والدینم نیز اساتید و پدربزرگ مادر من هستند. پدرم در تحقیقات ریاضیات، هدایت دانش آموزان در دکترای خود را دارد، بنابراین او از بسیاری از کشورها برای کنفرانس ها بازدید کرده و متخصصین این مناطق را ملاقات کرده است. هر وقت استادان از هند بازدید کردند، آنها را ملاقات کردم و دانش را جمع آوری کردم. من می گویم CALMU بعضی استادان کلاس جهانی را به لیست استادان برجسته من اضافه کرده است. من طرفدار CALMU هستم و منتظر هستم تا سفر خود را با California Miramar University به برنامه DBA ادامه دهم. "- Krishnarpita Bera، MBA Finance Student، Class of 2012

برنامه درسی MBA شامل 13 دوره:

  • 9 کلاس های ضروری هسته ای، از جمله استراتژی بازاریابی کسب و کار
  • 4 زمینه تمرکز حواس

مالی دانشجویان MBA در California Miramar University 4 دوره مالی را از لیست زیر انتخاب کنید:

  • FIN 6001 بازارهای مالی و سرمایه گذاری
  • FIN 6002 موسسات مالی و بازارهای مالی
  • FIN 6003 تجزیه و تحلیل گزارش مالی و ارزیابی
  • FIN 6651 Finance International
  • FIN 6005 امور مالی شرکت پیشرفته

FIN 6001 بازارهای مالی و سرمایه گذاری
این دوره تمرکز بر بازارهای اوراق بهادار، ویژگی های ریسک-بازگشت ویژگی سرمایه گذاری، مفاهیم تحلیل امنیتی، ابزارهای مختلف مالی و سرمایه گذاری و استراتژی های نمونه کارها از سرمایه گذاران فردی و نهادی است. (3 ساعت اعتبار)

FIN 6002 موسسات مالی و بازارهای مالی
تمرکز بر مدیریت موسسات مالی و عملکرد پول در بازارهای سرمایه است. مباحث شامل مدیریت ریسک، سپرده ها و بیمه های سپرده، نقدینگی، الزامات احتمالی، کفایت سرمایه، مدیریت مسئولیت، ریسک نرخ بهره سرمایه گذاری و مسائل مربوط به مؤسسات مالی است. (3 ساعت اعتبار)

FIN 6003 تجزیه و تحلیل گزارش مالی و ارزیابی
موضوعات پیشرفته در امور مالی شرکت ها را با تاکید بر ارزیابی به عنوان یک مفهوم مرکزی مورد بررسی قرار می دهد. این دوره تکنیک های ارزیابی و تصمیمات شرکتی را که بر ارزش تاثیر می گذارد معرفی می کند. این تصمیمات شامل زمینه های تحلیل مالی، ساختار مالکیت، خرید، سود سهام، جبران خسارت و تئوری آژانس است. (3 ساعت اعتبار)

FIN 6651 Finance International
سیستم های پولی بین المللی، تعادل پرداخت ها، مکانیسم های سازگاری، وابستگی بین المللی و رابطه بین سیاست پولی داخلی و نرخ ارز را مورد توجه قرار می دهد. این دوره همچنین آربیتراژ و arbitrage مانند معاملات انجام بازی نقش کلیدی در قراردادهای مالی، و همچنین روش های مالی شرکت های چند ملیتی، ارز خارجی و پذیرش بانکدار. (3 ساعت اعتبار)

FIN 6005 امور مالی شرکت پیشرفته
این دوره از تجزیه و تحلیل شدید مطالعات موردی مختلف برای توسعه توانایی دانش آموزان برای تصمیم گیری های مالی استفاده می کند. بحث شامل ارزیابی عملکرد، مدیریت سرمایه کار، سیاست سود سهام، سیاست ساختار سرمایه، استفاده و ارزیابی مشتقات، بودجه بندی سرمایه و ادغام و ادغام است. (3 ساعت اعتبار)

Program taught in:
انگلیسی
Last updated February 17, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
22,815 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date