توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین حرفه ای ها کسانی هستند که می دانند که همیشه می توانید بهبود پیدا کنید

مدير مديريت MBA FBS براي آن دسته از حرفه اي ها و مديران طراحي شده است که نياز مداوم به گسترش دانش مديريت خود براي انطباق با چالش هاي حرفه اي مداوم بازار را درک مي کنند.

مدرک کارشناسی ارشد FBS یک تجربه مبتکرانه است که برای ترکیب کلاسها با زندگی حرفه ای دانش آموزان طراحی شده است.

در FBS ما مدیر مدير برنامه MBA اکتبر 2019 را با موضوعات جدید تطبیق داده ایم تا آن را با واقعیت شرکت سازگار کنیم. به این ترتیب، ما موضوعات مرتبط با تبدیل دیجیتالی را شامل شده است و ما موضوعات دیگر را هماهنگ کرده ایم.

ما همچنین یک دوره آموزشی پیش از و پس از آن را شامل شده است. به این ترتیب دانش آموزان می توانند قبل از شروع برنامه به یک دوره پایه دسترسی پیدا کنند. و هنگامی که آنها فارغ التحصیل می شوند، می توانند دانش را در برخی از تخصص ها گسترش دهند.

علاوه بر این، تجربه در داخل و خارج از کلاس در این دوره تقویت شده است. کارگاه های آموزشی مدیریتی تکمیل شده است.

روش شناسی

روش شناسی مدرسه کسب و کار FBS فوق العاده عملی است: آن را به طور کامل در حداکثر "یادگیری با انجام" متمرکز شده است، یعنی یادگیری با انجام. روش متداول در همه برنامه های MBA FBS، روش موردی است که از طریق آن دانش آموزان باید مسائل عملی را تهیه و ارائه دهند تا دانشجویان در مقابل فرآیند تصمیم گیری قرار گیرند. این روش نیاز به یک مؤسسه بسیار خوب آموزش دیده در این تکنیک دارد، زیرا کلاس ها باید تبدیل به انجمن معتبر دانش مشترک شوند.

ساخت برنامه

برنامه MBA در مدرسه کسب و کار FBS به سه دوره تقسیم می شود.

سطح بندی - دوره MBA - لوازم جانبی

دوره مقدماتی چند هفته قبل از تاریخ رسمی MBA شروع می شود. در این دوره کمک داوطلبانه، دانش آموزان کلاس هایی را در زمینه های حسابداری، استفاده از ابزارهای اداری و سایر موضوعاتی که می توانند در تحقق برنامه کمک کنند، دریافت می کنند.

دوره MBA به بخش یا مرحله زیر تقسیم می شود:

مبانی: یک اصلاحات ضروری از منظر جاری از جنبه های ضروری برای توسعه مدیریت، ارائه 360 درجه چشم انداز کسب و کار.

ADVANCED: مهارت های فراگیر و مهارت های مدیریتی را از طریق محتویات بین داده های بزرگ تا تجارت بین المللی.

تخصصی: آخرین دوره متشکل از یک تخصص توسط مناطق شرکت، از جمله مدیریت عمومی، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و یا دیگران است.

PROJECT: طراحی یک پروژه ایجاد شرکت که در آن برای اعمال چیزی آموخته شده با حمایت و نظارت فردی بر روی یک معلم.

طرح کارآموزی شخصی: همراه با برنامه ریزی برنامه استراتژیک توسعه حرفه ای دانشجو. قابلیت شغلی یکی از مهمترین ویژگی های MBA FBS می باشد.

هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند، می توانند به کمپلتوس آموزش دهند. در این دوره کمک های داوطلبانه دانش آموزان دانش خود را از کسب و کار دیجیتال، با موضوعاتی که بر محیط زیست دیجیتال، دیدگاه و استراتژی دیجیتالی، مدل های کسب و کار در محیط های دیجیتالی، اختلال فن آوری و تفکر طراحی، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک و مدیریت منابع انسانی در محیط دیجیتال و همچنین امور مالی دیجیتال است.

در میان موضوعات مکمل، یک ماژول بهبود زبان اضافه شده است.

کارگاههای تکمیلی

در طول توسعه استاد دانش آموز در کارگاه های مختلف و کارگاه های آموزشی برای تکمیل آموزش خود شرکت خواهند کرد.

نوآوری یک کارگاه ساخته شده برای تسهیل فرایندها، ابزار و چشم انداز مورد نیاز برای نوآوری. این دانش آموز را قادر می سازد تا روش عملی ایجاد، تحقیق و نوآوری را بیاموزد.

آموزش مهارت های حرفه ای در طول دوره، کارگاه ها و جلسات آموزشی برنامه ریزی شده است تا به دانش آموزان کمک کند تا دسترسی و رشد آنها در بازار کار را بهبود بخشد.

تجهیزات مضر، تجهیزات تولیدی. در جهت صحیح این تیم ها، بهره وری شرکت تعیین می شود و برای این که رهبران جدید مهارت های متنوعی مانند ارتباط مثبت، هوش هیجانی، شناخت ...

روزهای برنامه کاربردی. در طی MBA دانش آموز قادر خواهد بود در کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی، به رهبری سخنرانان حرفه ای از دنیای کسب و کار.

کلوچه

دانشکده FBS متشکل از کارشناسان سطح بالا از دنیای کسب و کار است، با تجربه گسترده در زمینه حرفه ای، و همچنین در آموزش، تحقیق، مشاوره و مشاوره.

تیم آموزش و پرورش دارای تجربه در موقعیت های مدیریت شرکت های ملی و چند ملیتی، و همچنین آمادگی عالی آموزشی است که آنها را قادر می سازد تا موضوعات مربوط به شرکت هایی که در آن متخصص هستند آموزش دهند. این حرفه ها دانش خود را از پروگرام های حرفه ای استخراج می کنند، در برنامه های MBA ما دانش آموزان را به جهانیان، دقیق و با وفاداری به واقعیت این شرکت سازگار می کنند.

تامین مالی

FBS یک نهاد غیر انتفاعی است که هدف آن توسعه حرفه ای ها و شرکت ها است. به همین دلیل، این بنیاد مجموعه ای از بورس های تحصیلی را برای نامزدهای برنامه های MBA ارائه می دهد، به طوری که هر دانش آموز واقعا متعهد به آموزش آنها می تواند MBA بدون مشکلات اقتصادی را کامل کند. علاوه بر این، FBS قرارداد های مالی بسیار سودمند با چندین موسسه مالی دارد.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fundesem Business School »

آخرین به روز رسانی May 20, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 25, 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 25, 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 25, 2019

Experiencia FBS Episodio 2_El Acto de Apertura Académica

Business Education | Testimonio | MBA