مدیریت بازرگانی MBA

عمومی

شرح برنامه

مدرک MBA همچنان پرچمدار برای دانشجویان کسب و کار بعد از تحصیلات تکمیلی است که به دنبال افزایش دانش موضوع ، ایجاد سبد مهارتهای مدیریتی و تقویت چشم اندازهای شغلی آینده در یک عرصه رقابتی و به طور فزاینده جهانی هستند.

مجموعه MBA از سه مسیر تشکیل شده است (فوق را ببینید) که شامل سه موضوع اصلی است ، که پایه و اساس یک کسب و کار موفق یعنی استراتژی ، امور مالی و رهبری را فراهم می کند.

علاوه بر این ، راه های اختیاری وجود دارد که فرصت هایی را برای انتخاب از جمله فعالیت های تجارت بین المللی برای منعکس کردن رشد جهانی و توسعه و نگرانی های زیست محیطی فراهم می کند که از اهمیت بیشتری در گزارش دهی شرکت ها و رویه های تجاری برخوردار است.

گزینه های دیگر شامل موضوع نسبتاً جدید مدیریت دارایی است که مدیریت چرخه عمر دارایی را در بر می گیرد و یک عملکرد اساسی در برنامه ریزی و نگهداری از یک تجارت شکوفا است. ریسک هنگام ارزیابی و تصمیم گیری در مورد مشاغل یک نگرانی اساسی است و گزینه دیگری است. سرانجام ، گزینه تغییر خلاق و نوآوری از طیف گسترده ای از رویکردها استفاده می کند که برای تداوم ، رشد و ارتباط با بازار مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کلیدی دوره

 • وقت شماست که در یک محیط حمایتی روی مهارت ها و دانش های پیشرفت شغلی تمرکز کنید.
 • ماژول های MBA با موسسه چارچوب شایستگی انستیتو سازگار هستند که شامل طیف وسیعی از مهارت ها ، دانش و مجموعه های ذهن است.
 • ماژول مدیریت دارایی با چارچوب صلاحیت موسسه مدیریت دارایی مطابقت دارد.
 • دسترسی به شبکه ای از مدیران مشاغل مشتاق که از بخش ها و سازمان های مختلفی تهیه شده اند.
 • فرصت حضور در دانشگاه Wrexham Glyndŵr در محل دانشگاه مربوط به فعالیتهای مربوط به مشاغل.
 • عنصر تحقیق این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا راه حلهای صحیح را در رابطه با یک مشکل تجاری شناسایی ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل کنند.
 • آموزش تعاملی است و در صورت امکان براساس موضوعات تجاری معاصر در طول برنامه.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد؟

برنامه از طریق یک سری از شش ماژول آموزش داده شده موضوعی در دو سه ماهه ارائه می شود ، مباحث در مروری بر بخش برنامه و زیر بخش تحت عنوان مشخصات برنامه ارائه شده است. در حالی که در هر بخش یک عنصر نظری وجود دارد ، تمرکز بر موضوعات و مشکلات تجاری معاصر است تا بتواند مطالعات موردی را ارائه دهد و فرصتی برای بحث انتقادی برای تقویت دانش و کاربرد عملی است.

دانشجویان همچنین روشهای تحقیق را مطالعه می کنند و در پایان سه ماهه دوم پیشنهاد تحقیق را ارائه می دهند. دانشجویان ترغیب می شوند تا مبحث پژوهشی با ماهیت معاصر ، مربوط به تجارت و مدیریت را انتخاب کنند ، که دارای ارزش و ارتباط بالقوه با آرزوهای شغلی آینده باشد. در ترم سوم ، دانشجویان پایان نامه ای را که شامل یک عنصر تحقیق و حضور در یک سلسله جلسات نظارت بصورت جداگانه است ، تکمیل می کنند.

تحویل برنامه تمام وقت در طی دو روز در هفته امکان پذیر است که انعطاف پذیری را برای دانش آموزانی که مشغول به کار هستند و می توانند طی یک دوره 12 ماهه به اتمام برسند ، فراهم می کند ، مشروط بر اینکه پیشرفت رضایت بخشی از طریق تحویل مدولار حاصل شود.

مسیر پاره وقت ما برنامه را به دو سال گسترش می دهد و نیاز به حضور یک روز در هفته در هفته های تدریس دارد. به دانشجویان تمام وقت و پاره وقت به منظور تقویت غنای محیط یادگیری در چندین زمینه از جمله فرصت های شبکه سازی ، ارتباطات و کار گروهی در کنار یکدیگر آموزش داده می شود.

معمولاً از دانشجویان انتظار می رود که در هفته سه ساعته اختصاص داده شده به هر واحد در یک بلوک سه ساعته شرکت کنند. این شامل یک سخنرانی و یک آموزش برای فعال کردن مهارت ها و توسعه مهارت ها خواهد بود. اکثر ماژول ها دو ارزیابی دارند که دانشجویان برای پیشرفت از طریق برنامه به آنها نیاز دارند.

ماژول های اصلی و اختیاری

 • راهبردهای اجرای (هسته)
 • ارتباطات یکپارچه (هسته)
 • مضامین رهبری معاصر (هسته)
 • بینش مالی ، هوش تجاری (هسته)
 • تغییر خلاق و نوآوری (هسته)
 • تأکید بر محیط (اختیاری)
 • ارزیابی ریسک و تصمیم گیری (اختیاری)
 • روشها و رساله های تحقیق (هسته)

شرایط ورود و درخواست

حداقل ورودی یک مدرک کارشناسی کلاس 2: 1 است.

متقاضیانی که در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه 2: 1 را ملاقات نمی کنند ، با مصاحبه به صورت فردی ارزیابی می شوند. تجربه کار مربوطه هنگام ارزیابی متقاضیان بدون مدرک دانشگاهی در نظر گرفته خواهد شد.

برای کلیه متقاضیان موفق ، تأکید بر لزوم کار فشرده و مداوم در طول دوره با تعهد به حضور پررنگ و ملاقات کلیه مهلتها تأکید خواهد شد.

الزامات زبان انگلیسی

علاوه بر شرایط ورود به دانشگاه ، کلیه متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست / ولزی نیاز به آزمون ایمن زبان انگلیسی تایید شده UKVI (SELT) دارند که می توانند نمره کلی 6.5 را بدست آورند ، بدون مؤلفه ای زیر 6.0.

تقاضا برای دوره

اگر شما به عنوان یک دانشجوی خانه یا اتحادیه اروپا متقاضی هستید ، باید فرم خود را بصورت الکترونیکی از طریق فرم درخواست مستقیم تهیه کنید.

نسخه کاغذی بنا به درخواست تیم پذیرش و استعلام موجود است.

اگر به عنوان یک دانشجوی بین المللی متقاضی هستید ، باید درخواست خود را از طریق سیستم برنامه آنلاین ما ، Centurus انجام دهید.

شما همچنین می توانید وضعیت برنامه خود را پیگیری کرده و نامه پیشنهادی و نامه CAS را دریافت کنید.

اگر سوالی دارید یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این دوره ، شرایط ورود یا روند درخواست را بخواهید ، با ما تماس بگیرید.

ارزیابی و تدریس

ماژولهای آموزش داده شده عمدتاً از طریق تکالیف فردی یا گروهی ارزیابی می شوند. با این حال ، چندین ماژول به عنوان بخشی از روش ارزیابی امتحان دارند. برای دستیابی به 120 اعتبار و پیشرفت به مرحله پایان نامه ، باید تمام ماژول های خود را تصویب کنید.

برای دریافت مدرک MBA ، تکمیل موفقیت آمیز پایان نامه لازم است و 180 اعتبار نیز بدست آمده است. از شما خواسته می شود پس از ارزیابی در ماه مه ، پایان نامه خود را در پاییز ارسال کنید. پس از پیشرفت ، به مرحله پایان نامه ، به شما یک سرپرست اختصاص داده می شود تا در زمینه ساخت و پیشرفت پایان نامه خود مشاوره دهد.

چشم انداز شغلی

جهت شغلی دانشجویان MBA از نظر متنوع و تخصصی بسیار متنوع است ، با این حال ، نقش هایی که نیاز به برنامه ریزی مؤثر و انجام پروژه ها دارند ، به همراه مسئولیت های پیشرفته و مدیریت تیم یا گروهی که مهارت های رهبری و تصمیم گیری به وضوح مورد نیاز است ، به شدت مشهود است. نقش های دیگر ممکن است بیشتر روی یک تخصص مانند منابع انسانی ، بازاریابی و امور مالی و حسابداری متمرکز شود.

دانشجویان گذشته مدیران عملیاتی ، مدیران ناب ، مدیران پروژه در زمینه های مختلفی ، مدیران منابع انسانی و مدیران بازاریابی شده اند. این لیست کامل نیست.

شغل و منطقه در دانشگاه Wrexham Glyndŵr برای کمک به شما در تصمیم گیری و برنامه ریزی مراحل بعدی به سمت آینده ای روشن وجود دارد. از طریق پیدا کردن کار یا مطالعه بیشتر تا کار کردن در مورد علاقه ها ، مهارت ها و آرزوهای خود ، آنها می توانند اطلاعات ، مشاوره و راهنمایی مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... اطلاعات بیشتر

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. اطلاعات محدود