Read the Official Description

مدیریت بهداشت و درمان اجرایی MA

در فشار هزینه مراقبت بهداشتی و اجتماعی در حال افزایش است چرا تقویت جستجو برای مدیران که هر دو را: تخصص پزشکی و اقتصادی از کجا حرفه ای می توانید دانش کسب و کار لازم مناسب به استاد 'ثانیه برنامه "بهداشت و درمان مدیریت ". - نیاز به در چهار ترم و بدون استراحت از کار و حرفه خود.

این دوره در درجه اول در حرفه ای از بخش بهداشت و اجتماعی که مایل به دست آوردن بیش دانش کسب و کار در عمق به منظور واجد شرایط برای موقعیت های رهبری انجام شده است.

برنامه درسی، مدیریت بهداشت و درمان، MA اجرایی

محتوای این دوره به مدیریت بهداشت و درمان با نیازهای حرفه ای برای رهبران آینده در بخش بهداشت و اجتماعی تراز وسط قرار دارد دانش و روش ها از طریق یادگیری مفاهیم برنامه گرا تدریس: مانند تجارت و سخنرانی عملی، مطالعات موردی و برنامه پروژه ها. انتقال بین تئوری و عمل طول می کشد در یک اولویت بالا است.

مطالعه روش، مدیریت بهداشت و درمان، اجرایی MA

دو سال استاد 'درجه (بار اول شروع به در ترم زمستان) در ارتباط با دانش از روش و عمل در سلامت و اقتصاد اجتماعی است.این اجازه می دهد تا شما را به که کار اصلی در دو سال، به موازات، البته، واحدی است. علاوه بر فاز تمرین و مطالعه نهایی پایان نامه کارشناسی ارشد را پوشش می دهد واحد آموزش های مختلف شما را در ترکیبی از کلاس درس و مطالعه شخصی کامل است.

برای آماده شدن برای تحصیل به چالش کشیدن استاد 'ثانیه به اصطلاح "ماژول افزایش در علاوه بر ارائه شده است. شرکت در این دوره مقدماتی یک ترم اجازه می دهد دانش آموزان آینده نگر علاوه بر گرفتن اعتبار سند برجسته برای یک مدرک ورود به دانشگاه است.

Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by SRH Hochschule Berlin »

این دوره Campus based
Start Date
مارس 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,100 EUR
By locations
By date
Start Date
مارس 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

مارس 2019

سپتامبر 2019