مدیریت لوکس نام تجاری MBA

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت لوکس نام تجاری MBA

IFA Paris

IFA Paris MBA گواهی FEDE (FÉDÉRATION EUROPÉENNE DES ÉCOLES)

 • مدت زمان: برنامه 15 ماهه به زبان انگلیسی
 • کاباره ها: پاریس، شانگهای، استانبول
 • فرمت: پاریس یا شانگهای / پاریس / بانکوک یا استانبول / پاریس
 • پسوند بعدی: سپتامبر 2019
 • اعتبار ECTS: 120
 • هزینه اعمال: 150 یورو
 • هزینه تعهد: € 15،800
 • محدود به 25 دانش آموز در هر کلاس

"کاوش لوکس فراتر از مد"

معرفی

لوکس در حال گذر از یک پدیده بسیار شبیه به بیگ بنگ است که جهان ما چند میلیارد سال پیش تجربه کرده است. این در جنبش دائمی است و ایده های اصلی که چارچوب آن را یکسانی تخریب می کند. آیا هنوز دقیق است که لوکس را با عادت برابر کنید وقتی که 94 درصد از زنان ژاپنی در بیست سالگی خود را به یک کیسه Louis Vuitton تعلق دارند؟ آیا ما هنوز هم فرض کنیم که مارک های لوکس هرگز از یک استراتژی شگفت انگیز قیمت استفاده می کنند زمانی که هرمس مجبور شد اولین فروش خود را در Hangzhou چین در سال 2014 برگزار کند؟

موضوع مهم در اینجا این است که درک کنیم که آیا تغییرات ساختاری مواجهه با این صنعت معتبر، آن را متوقف می کند و به ایدئولوژی های گوناگون و بعضا گمراه کننده منفجر می شود؛ یا اگر همان تغییرات ساختاری دقیقا به لوکس برسد تا مقداری از ارزش های سنتی و سکولار خود را به عقب بر گردانده شود؟ این مقدماتی است که ابتدا در یکی از دوره های تحصیلات تکمیلی IFA Paris : MBA در لوکس مدیریت برند.

فلسفه این تجدید نظر MBA بر اساس اصول مشابه سایر دوره های تحصیلات تکمیلی در IFA Paris :

کشف: دانش آموزان در یک محیط کارگاه غوطه ور می شوند و به آنها امکان می دهند آموزش های فشرده و عملی بر مبنای ماژول هایی که روند عمق و کلاهبرداری را تحلیل می کنند، دریافت کنند.

آزمایش: در حالی که سفر بین مکان های دانشگاهی IFA (پاریس، استانبول، بانکوک و شانگهای) دانش آموزان ما می توانند از ویژگی های ذاتی بازارهای نوظهور و بالغ به لطف یادگیری IFA Paris با انجام آموزش و پرورش، دست به دست هم دهند.

خودپذيري: پايان نامه كپسونوس نشان دهنده تعهد دانشجويان به توسعه يك پروژه منحصر به فرد و فردي است.

MBA در مدیریت برند لوکس نیز از مزایای منحصر به فرد میراث و فرهنگی وابسته به IFA Paris زیرا آن را کاملا در تقابل یک جغرافیای جغرافیایی قرار می دهد:

غرب به عنوان "ناامید" ارزشمند ارزشهای سنتی سنتی:

شرکت کنندگان در 2 دوره در پاریس به منظور دسترسی به آنچه که بقیه جهان را به عنوان زادگاه لوکس در نظر می گیرند. به طور خاص، آنها تجزیه و تحلیل خواهد کرد چرا که علیرغم تعدادی از مصرف کنندگان لوکس که در طول 20 سال گذشته بیش از سه برابر شده است، یک پدیده نگران کننده "Backlash" وجود دارد (Bain

شرق به عنوان کاتالیزور تبدیل "Luxe DNA": با تشکر از IFA Paris ترکیبی منحصر به فرد از سیستم چرخش پردیس و برنامه درسی سینرژیک، شرکت کنندگان می توانند بین 3 metropolises تجسم لوکس در کشورهای در حال توسعه را انتخاب کنید:

شانگهای (2 شرط) که در آن دانش آموزان یک کشور را کشف خواهد کرد که بزرگترین بازار کالاهای لوکس در جهان در سال 2020 خواهد بود و یک شهر که در آن مصرف کنندگان طعم و دانش را در سطح بالایی از پیچیدگی قرار می دهند که برخی از تحلیل گران آن را به سطح استقرار سریعتر از استانبول انتظار (2 شرایط) که در آن دانش آموزان قادر خواهند بود تجزیه و تحلیل کنند که چگونه تغییرات جمعیتی و شیوه زندگی یکی از ثروتمندترین و پایدارترین رشد صنعت در قاره اروپا در بانکوک (1 دوره پس از چرخش در پاریس و شانگهای) قادر به کشف چشم انداز خرده فروشی مد در شهر که در آن لوکس ترین لوکس حضور خود را افزایش می دهد

تجربه شرکت کنندگان توسط یک ساختار دوره ی منحصر به فرد تقویت شده است که انواع مختلفی از ماژول ها و سمینارها را در اختیار بخش های خاصی از جمله ساعت سازی، لوازم آرایشی و عطر، لباس های هنری و یا حتی فن آوری و غذا می گذارد.

در نهایت، از ابتدای تا فارغ التحصیلی و صرف نظر از محل تحصیل، دانشجویان تحصیلات تکمیلی IFA Paris از حمایت یک واحد منحصر به فرد به نام «مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان» بهره مند خواهند شد. بازاریابی صنعت در دوره های آکادمیک IFA Paris مسئول برگزاری سخنرانی های مهمان دو هفته هفتگی و سفرهای زمینه برای تنظیم دانش آموزان ما با آخرین روند در صنعت لوکس است.

با استفاده از همکاری های قوی با گروه هایی مانند LVMH، Richemont یا Kering، مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان، به منظور ایجاد شبکه حرفه ای دانش آموزان، به رویدادهای تبلیغاتی منحصر به فرد، نمایش مد، نمایشگاه های هنری یا نمایشگاه های تجاری حرفه ای دسترسی خواهید داشت.

مرکز حرفه ای و فارغ التحصیلان حتی پس از فارغ التحصیلی با دانشجویان IFA Paris همراه می شود که آنها را با شبکه قوی دانش آموزان متشکل از افرادی که از 50 کشور مختلف تشکیل شده است، مرتبط می کند. کلمه کلیدی در اینجا همکاری است، که به موجب آن IFA Paris ، دانشجویان آن و فارغ التحصیلان آن همه به عنوان بازیگران اصلی در تغییر شکل پانوراما صنعت لوکس است.

دوره های MBA ما با توجه به چارچوب ECTS در نظر گرفته شده است که توسط کنوانسیون بولونیا تعیین شده است. پس از تکمیل مطالعات، شرکت کنندگان در مجموع 120 ECTS را جمع خواهند کرد که اگر می خواهند مطالعات خود را ادامه دهند، می توانند انتقال دهند. دوره نیز توسط IDEL / IDEART تایید شده است و به عنوان "استاد بین المللی" تایید شده است.

پذیرش

شرایط پذیرش:

 • ترجیحا 2 سال تجربه حرفه ای (کارآموزی در نظر گرفته می شود)
 • لیسانس کارشناسی یا تجربه حرفه ای قابل توجه در زمینه های مرتبط
 • آیلتس 6.5 یا TOEFL IBT 79 (یا معادل بودن) یا مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی برای زبان انگلیسی غیر از زبان مادری
 • مصاحبه (در محوطه دانشگاه یا اسکایپ)
 • تست آنلاین

مدارک ارائه شده:

 • فرم درخواست آنلاین را پر کنید
 • آخرین متن
 • کپی دیپلم لیسانس یا معادل آن
 • نامه تشویق
 • خلاصه سوابق کاری
 • عکس پاسپورت
 • کپی پاسپورت

تمام برنامه های کاربردی توسط مدیر برنامه و مدیر آکادمیک واحد کارشناسی ارشد مورد بررسی قرار می گیرند. آیا متقاضیان باید حداقل شرایط پذیرش را از لحاظ علمی دانشگاهی برآورده نکنند، از آنها خواسته می شود تا در یک کارگاه بنگاه برگزار شده قبل از تاریخ شروع برنامه MBA خود ثبت نام کنند.

ساختار دوره

دوره مدیریت نام تجاری لوکس ما طیف گسترده ای از ماژول ها را به پنج گروه اصلی ماژول تقسیم می کند:

بازاریابی و مدیریت: این گروه شامل مجموعه ای از ماژول هایی است که به طور پیوسته براساس ساختار طرح بازاریابی برنامه ریزی شده است. کل دانش دانش آموزی که توسط دانش آموزان به دست می آید آنها را آماده می کند تا:

تجزیه و تحلیل چالش های بازاریابی پیچیده بر اساس مطالعات موردی مورد استراتژیک منابع اختصاص داده شده برای دستیابی به اهداف پیش تعیین شده ساخت DNA نام تجاری اجازه می دهد برای دستیابی به یک مزیت رقابتی پایدار

مسائل تجاری: توانایی گوش دادن و تفسیر سیگنال های بازار، جزء کلیدی مدیران امروز است. باید به طور مداوم کشت شود. در این گروه بندی ماژول، دانش آموزان از نظر اقتصادی و مالی از ویژگی های صنعت لوکس کشف می شوند.

توزیع و خرده فروشی: در 30 سال گذشته، استراتژی های توزیع معروف ترین مارک های لوکس و کنگلومرا از طریق یک تغییر چشمگیر به دست آمده است. کنترل شدید کانال های توزیع، ایجاد محیط های خرید که به داستان ها می گویند، افزایش استفاده از اینترنت، تنها چند موضوع است که در ماژول های مربوط به گروه بندی "توزیع و خرده فروشی" پوشش داده می شوند.

محیط لوکس: مفهوم نادر بودن به طور سنتی با ایده لوکس همراه است. با این حال، در حالی که ناتوانی هنوز عامل مهمی در تعیین ارزش یک مارک لوکس است، اصطلاحات مانند "انحصار" یا "فضا" در حال حاضر به شدت در ذهن مشتریان به عنوان توصیفگرهای جایگزین درخشان است. در این گروه بندی ماژول، دانش آموزان تکامل تاریخی صنعت لوکس را مطالعه خواهند کرد و به بررسی الگوهای کلان هستند که بازارهای مختلف بین المللی را تشکیل می دهند.

شیوه زندگی لوکس: مجموعه ای از سمینارهایی که در گروه ماژول «شیوه زندگی لوکس» تشکیل شده، به دانش آموزان ما اجازه می دهد که صنایع متنوع را تجربه کنند و بینش های خاص خود را در مورد هر یک از آنها به دست بیاورند. موضوعاتی نظیر Haute Couture، جواهر، ساعتهای لوکس و غیره توسط متخصصان بخش هایی که دانشجویان را از طریق فرآیند کشف آنها هدایت می کنند، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

کارگاه پایه بیش از 2 هفته کامل (75 ساعت) تدریس می شود و شامل موارد زیر می شود:

اصول بازاریابی - 15 ساعت
روش های تحقیق کمی - 15 ساعت
اصول حسابداری - 15 ساعت
روش کار - 15 ساعت
مدیریت پروژه - 15 ساعت

برای اطلاعات بیشتر و دانلود بروشور برنامه، لطفا به https://www.ifaparis.com/courses/postgraduate/mba-luxury-brand-management بروید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 5, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
15,800 EUR
هزینه درخواست 150 یورو
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

IFA Paris MBA Students Share Their Experience Studying on our Shanghai Campus

Quick Fire Questions - IFA Paris MBA Students in Shanghai: Chinese Food & Language, etc.

7 Questions with Merryhan Kotb - IFA Paris MBA Lecturer in Shanghai