مدیریت مد جهانی MBA اجرایی

عمومی

شرح برنامه

یک برنامه پاره وقت بین المللی

مدیریت مد جهانی یک دوره پاره وقت و تنها MBA اجرایی در مد و مدیریت طراحی است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به ادامه زندگی حرفه ای خود است.

این دوره در همکاری بین انستیتو فرانسه د لا حالت، مؤسسه مد تکنولوژی در نیویورک و دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ در هنگ کنگ برگزار می شود. با یک چشم انداز بین المللی درست است، آن را آماده مدیران با پتانسیل بالا برای مسئولیت های مدیریتی سطح بالا در مد و صنایع خلاق در بزرگ است.

این فراهم می کند جوانان حرفه ای با مهارت های کلیدی این بخش به آنها را قادر به برنامه ریزی و استراتژی های اجرا برای مارک های موجود و یا به راه اندازی کسب و کار خود، در حالی که تقویت دانش خود را از کدهای از مد، لوکس و ایجاد در زمینه بین المللی.

این برنامه در مدیران مجرب با هدف، بسیار با انگیزه به کار در صنایع مد و طراحی، با یا بدون تجربه در بخش.

  • مدارک تحصیلی کارشناسی: مدیریت، اقتصاد، علوم سیاسی، حقوق، هنر، ارتباطات، کاربردی هنر، مهندسی ...
  • درجه چهار سال (هم ارزی حرفه ای ممکن است).
  • حداقل 5 سال تجربه حرفه ای است.
  • انگلیسی روان.

آموزش در سه پایتخت مد جهان بزرگ طول می کشد. علاوه بر این دوره در IFM در پاریس، سمینارها فشرده را در محل نیویورک و هنگ کنگ که شرکت کنندگان را قادر می سازد برای ایجاد لینک جامد و ممتاز با یک شبکه بین المللی از متخصصان مد و طراحی.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire.

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire. اطلاعات محدود