MBA مدیریت مزرعه و جوی پیشرفته

دوره طراحی شده است برای آموزش کشاورزان آینده نگر، مدیران مزرعه و مشاوران مدیریت مزرعه به کار در محیط تجاری از کشاورزی مدرن و تجارت محصولات کشاورزی. از اهداف مهم این دوره است به منظور توسعه یک آگاهی گسترده از تفکر کسب و کار، تشویق شما را به بسیار سازگار، روشن فکر و خلاق در رویکرد خود را به مدیریت کسب و کار مزرعه.

یک روش مطالعه به صورت مورد به یادگیری است که در طول این دوره که اجازه می دهد تا اصول و مفاهیم در یک زمینه در دنیای واقعی مورد بررسی قرار گیرد استفاده می شود. با استفاده از مطالعات موردی از کسب و کار موجود، شما قادر به تمرین مهارت های مدیریت که به شما خواهد شد استفاده از پس از ترک. در طول سال، بلندگوهای دیدن شما یک بینش ارزشمندی در کل صنعت را از میدان به قفسه سوپر مارکت می دهد.

دوره برای چه کسانی است؟

البته برآورده سازد برای دانش آموزان از انواع زمینه های. در طول دوره القاء، راهنمای ضروری در مهارت های مطالعه برای غیر فارغ التحصیلان و دانش آموزان بالغ داده شده است.

اکثر دانش آموزان برای MBA تمام وقت مطالعه، اتمام آن را در 15 ماه می باشد. ممکن است که به مطالعه این دوره پاره وقت بیش از دو، سه یا چهار سال است. شما قادر به انتخاب الگو، در مشورت با مدیر برنامه، که به بهترین وجه مناسب شما

در مورد دوره

بخش آموزش داده از دوره از هشت ماژول ساخته شده است. پنج ماژول هسته به طور مشترک با گزارشها به دیگر تحویل داده است. علاوه بر این، سه ماژول تمرکز ارائه محتوای مدیریت کشاورزی و مزرعه به این دوره است.

اگر شما می توانید شواهد علمی مورد مطالعه قرار داشتن محتویات یک ماژول خاص، به عنوان مثال در رشته آن موضوع، شما ممکن است، با استفاده از راهنمایی مدیر برنامه و موضوع را به در دسترس بودن جدول زمانی، جایگزین تا دو ماژول یا با کارشناسی ارشد دیگر و یا سال سوم ماژول های مقطع کارشناسی.

دوره آموزش داده می شود از اکتبر تا مارس، با پایان نامه بعد از ماه آوریل. پایان نامه ها می توان در هر زمان قبل ژانویه 10 ارسال در سال بعد.

لطفا توجه داشته باشید، همه رشته ما در پایان ماه سپتامبر هر سال آغاز خواهد شد.

شرایط ورود

  • حداقل مورد نیاز ورود عادی خواهد بود درجه افتخارات در سطح دوم بالا، و یا یک جایزه HND با مشخصات تمایز، به علاوه حداقل دو سال پس از فارغ التحصیلی تجربه کاری.
  • نامزدهای بالغ با قابل توجهی تجربه کاری مرتبط و تحصیلات دانشگاهی پایین تر نیز ممکن است برای ورود زیر مصاحبه شخصی با مدیر درس در نظر گرفته شود.
  • اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، ما را به آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS) با حداقل نمره 6.5 به طور متوسط ​​با هیچ عنصر زیر 5.5 را بپذیرید.
  • اگر شما دارای مدرکی دیگر، از جمله جوایز در خارج از کشور و شرایط جایگزین زبان انگلیسی، به شما توصیه برای تماس با پذیرش به بحث در مورد مناسب بودن جایزه خود را برای ورود بر روی این دوره است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Royal Agricultural University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
15,000 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ