AACSB Accredited

برو برای مدیریت پروژه قوی. تقاضا برای مدیران پروژه ماهر در حال گسترش است به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده و همچنین در منطقه مثلث است. تقاضای بالا برای حرفه ای های پروژه محور بدان معنی است که افراد با دانش مدیریت پروژه اثبات شده و مهارت های به خوبی جبران، با هر دو به طور متوسط ​​حقوق و رشد حقوق و دستمزد منعکس کننده که افزایش تقاضا است.

برای پاسخگویی به نیاز برای حرفه ای ها پروژه صالح، مردیت MBA ارائه می دهد غلظت مدیریت پروژه. غلظت مکمل برنامه درسی هسته MBA است. با تکمیل MBA با تمرکز بر مدیریت پروژه، شما حرفه ای خود را افزایش و ایجاد فرصت برای رهبری و پیشرفت.

از طریق در مردیت برنامه MBA با مدیریت پروژه در رالی، شما یاد بگیرند به تعریف و پروژه های طرح، بهبود هزینه، کیفیت، و تحویل با فرآیندهای مدیریت پروژه کارآمد و موثر است. شما می دانید که چگونه به مذاکره موثر و مدیریت جنگ است. و شما ماهر در شناخت و استفاده معیارهای کلیدی عملکرد در موفقیت پروژه خود را نشان می دهد است. به طور خلاصه، شما تبدیل به یک حرفه ای کسب و کار و حتی قوی تر با مهارت های منحصر به فرد نیاز به رشد در این زمینه در حال رشد.

برای به دست آوردن غلظت، شما 33-اعتباری-ساعت مردیت MBA کامل - انتخاب سه دوره های انتخابی مدیریت پروژه برای تکمیل 24 ساعت از دوره های MBA هسته ای است.

مدیریت پروژه دروس اختیاری MBA 645 - استراتژی برای موثر مذاکره MBA 648 - مدیریت پروژه MBA 649 - جستجوی پیشرفته مدیریت پروژه چرا مردیث؟ در مردیت، برنامه ما به اندازه کافی کوچک به شما می دانید به عنوان یک فرد است. شما روابط معنی دار با صاحبنظران توسعه و تبدیل شدن به یک بخشی از جامعه پر جنب و جوش است. شما با بازدید از سخنرانان و شبکه با همسالان خود را تامین کند. با MBA مردیت با تمرکز بر مدیریت پروژه، شما قوی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Meredith College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
41,712 USD
900 در هر اعتباری ساعت، به علاوه کتاب و هزینه های برنامه برای برآورد هزینه 31185 $. هزینه دانشجویان خارجی 279 $ در هر اعتباری ساعت است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019