توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Biberach - لندن - زوریخ

صلاحیت حرفه ای در سطح بین المللی - چرخه زندگی یک ملک تا نمونه کارها شبکه خود را

برنامه بین المللی واقعی مدیریت املاک، برنامه درجه اول کارشناسی ارشد برای صنعت املاک و مستغلات در آلمان (از سال 2002)، فراهم می کند جامع حرفه ای دانش کارآموزان و مدیران صنعت املاک و مستغلات با تمرکز بر املاک تجاری. این عمومی طراحی شده است و دارای به هدف از مشترکین فردی، هر یک متخصص در زمینه انتخاب خود دیدی نسبت به مناطق مختلف تخصص و به روابط اقتصاد کلان به آنها را روشن به عنوان واجد شرایط برای رهبری و مدیریت وظایف در صنعت املاک و مستغلات. این است که هر دو توسط استادان بالا کالیبر از عمل و همچنین از طریق کار پروژه میان رشته ای در تیم های در زمینه های توسعه پروژه، سرمایه گذاری، سرمایه و مدیریت نمونه کارها انجام می شود.متقاضیانی که می توانم در یک درجه اول را نداشته باشند، فرصت در آکادمی دانشگاه Biberach برای به دست آوردن عنوان بین المللی اقتصاددان املاک و مستغلات. در صفحات زیر و در بروشور دوره کارشناسی ما به شما اطلاعات مهم در برنامه در یک نگاه پیدا کنید. ما خوشحال برای پاسخ به سوالات خود را شخصا می باشد. در حال حاضر هنوز هم نام خواهد شد برای سال 2015/2016 14 پذیرفته شده است. ورود هنوز هم ممکن است تا قبل از آغاز ماه آوریل - هر زمان از دست دادن نیست و صحبت کردن با ما!

محتوای مطالعه و اهداف

به معنای واقعی کلمه بینالمللی گرفته شده

در برنامه بینالمللی استاد ما است به معنای واقعی کلمه با سازمان دهندگان از سه کشور مختلف و مرزی یک دوره مطالعه گرفته: یک هفته در زوریخ و چهار هفته در لندن - دانشگاه لندن جنوبی بانک، واقع در ساحل جنوب رودخانه تیمز، در مرکز لندن و با یک هیجان انگیز منطقه در حال توسعه از شهر بزرگ احاطه شده ،

بهترین عمل در سطح بین المللی

تخصص در سطح بین المللی عامل موفقیت است، به عنوان بیشتر و بیشتر شرکت املاک و مستغلات عامل در سراسر مرزهای. همچنین در آلمان را به عنوان حرفه ای افزایش صنعت املاک و مستغلات و توسعه را تحت تاثیر قرار بسیاری از آن از روشهای دیگر، به ویژه آنگلوساکسون بازار املاک و مستغلات.این امر به ویژه در ارزیابی، عملکرد محاسبه، تامین مالی آشکار و یا به دنبال استراتژی های سرمایه گذاری جدید است. تخصص در سطح بین المللی لازم نه تنها برای معاملات بین المللی است، اما همچنین یک پلت فرم با ارزش برای توسعه خلاق حرفه ای خود و برای ظرفیت برای نقد هر دو معمولی و همچنین رویکردهای جدید.

رویکرد جامع با تمرکز

غوطه وری عمیق تر در کشورهای منتخب و نه juxtapositions گاه به گاه از بسیاری از کشورها - درک نه تنها مقایسه، شعار ما است. برای آن است که تنها در هنگام ارزیابی تعامل بین متن یک کشور با شرایط حاکم در روش کسب و کار املاک و مستغلات باز می شود تا یک رویکرد بالغ به امکان سنجی و favorability از روش های دیگر برای تمرین حرفه ای خود را.چه کسی این فرایند فقط برای دو کشور از طریق تصویب و یا از طریق زندگی می کردند، تا به بهترین صورت برای پیگیری به بعد تاسیس در عمل برای دیگر کشورها.

پذیرش مورد نیاز

این نیاز به یک درجه از دانشگاه، کالج یا کالج های حرفه ای (به ویژه اقتصاد، bauorientierte و مطالعات فقهی). نامزدها باید حداقل یک سال تجربه در ساخت و ساز و یا صنعت املاک و مستغلات داشته باشد. متقاضیانی که می توانم در یک درجه اول را نداشته باشند، فرصت در آکادمی دانشگاه Biberach برای به دست آوردن عنوان بین المللی اقتصاددان املاک و مستغلات.
برنامه آموزش در:
آلمانی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hochschule Biberach University Of Applied Science »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
اکتبر 2019
Duration
13 
تمام وقت
Price
18,500 EUR
اگر شما قبل از 2015/07/01 ثبت نام کنید. (هزینه کاهش می یابد). برای ثبت نام پس از شهریه 2015/06/30 کل 16750، به مقدار - EUR مالیاتی رایگان.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

اکتبر 2019

ژانویه 2020

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date